Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komediálny efekt je založený na citátoch známych scén z úspešných filmov poslednej doby. Ako naznačuje názov filmu, najviac sa uťahuje z Tarantinových filmov a s chuťou sa tu prehrávajú scény z najrôznejšich gangsteriek, komédií a psychologických filmov. (PROROK14)

Recenze (102)

Gemini odpad!

všechny recenze uživatele

Skaldův příběh a hodnocení je podobné jako u mě. Ale kdybych dneska viděl toho ubožáka co "parodoval" (to slovo už nemůže být ani v uvozovkách, protože parodie je aspoň trochu vtipná) Travoltova Vincenta Vegu, dostal by pěstí. A nejen jednou. Anebo víte co, přineste mi radši "režizéra" tohohle, stydím se za to označení, filmu a nechte mě o samotě s ním a gumovou hadicí... ()

zdenek305 odpad!

všechny recenze uživatele

Viděl jsem ani ne 1 minutu z tohohle "filmu" na youtube a dávám automaticky odpad už jen kvůli tomu, že se někdo neštítil pošpinit a znesvětit takovéhle mistrovské dílo jako je Pulp Fiction a udělat z toho tuhle... bohužel nevím, jak přesně to nazvat, jelikož komedie to není, parodie taky ne, nazývat to filmem asi nebude taky morálně korektní.... ()

Reklama

Martinius odpad!

všechny recenze uživatele

huh, tak toto velkolepe dielo hodit rovno psychoanalytikom. pretoze je ublizene, nie humorne. mam pocit, ze typek, ktory to tocil, si z nejakeho dovodu chcel na tarantinovi vybit zlost. asi prave jemu kedysi spravil z riti stredovek. mensi zazrak vsak je, ze ta rozmrdana prdel nadobudla podobu filmu. ()

kobejn 

všechny recenze uživatele

Filmy zde parodované: Pulp Fiction, Gauneři (Reservoir Nuns,haha), Forrest Gump, Takoví normální zabijáci (Gulliver Stone, haha), Clerks, Priscilla královna pouště (dezertů, haha), Piano. Dále zde byl jakýsi fake Spike Lee, transvestita z Pink Flamingos, fake Chris Walken (haha) a pár dalších narážek na jiné postavy z filmů a herce (Ann Margaret, Liz Taylor, M.Jackson). Mohla to být dobrá parodie, kdyby to natočil třeba Zucker nebo Abrahams, takhle to bylo jen blbý, ale párkrát sem se přece jen zasmál. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Blbeček menom Bob Koherr sa chcel stať slávnym filmovým režisérom. Svoju kariéru chcel odštartovať náramne vtipnou paródiou na snímky Quentina Tarantina. Preto v roku 1997 zrežíroval titul "Plump Fiction". No bolo to tak stupidné, primitívne a trapné, že si už viac pri filme ani neškrtol. Nikto nechcel riskovať, že by znova natočil podobnú pičovinu. A tak milý pán Koherr skončil ako seriálový režisér na stanici Disney Channel, kde systematicky degeneruje vkus mladých divákov. Jedine na to je tento babrák dobrý. Jeho "Plump Fiction" bol mega odpad! ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama