Reklama

Reklama

Kung Fu Panda: Tajemství mistrů

  • USA Kung Fu Panda: Secrets of the Masters (více)

Jsou zvyklí bojovat za peníze, učí se bojovat za čest. Vypravěč Po odhalí legendu, jak se dali dohromady jedni z největších bojovníků kung-fu: Nosorožec, Tur a Krokodýl. (Česká televize)

Recenze (19)

otík 

všechny recenze uživatele

Moc podařený krátký animák, který se nevěnuje většinu času hlavnímu hrdinovi celovečeráků, ale vypráví legendu o třech dávných mistrech kung-fu - nosorožci, krokodýlu a býkovi a o jejich setkání s dávným mistrem, kterého známe z Pandí jedničky - mistrem Oogwayem. Většina příběhu je sice v té horší animační kvalitě, ale to vůbec na tu chvíli nevadí. Celkově jde o příjemných 20 minut, které rozvíjejí příběh kolem Pandy. Hudba: Lorne Balfe, Hans Zimmer & John Powell ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Kraťas ve stylu všech pandích příběhů. Po je nejvtipnější postavou, mistr Oogway učí moudrosti a známé postavy Nosorožec, Tur a Krokodýl se dávají dohromady. Ale jak? A co je naučil mistr? Že bohatství není vždy jen spousta peněz. A že při troše štěstí se dá porazit v podstatě kdokoli, tím spíš, když na to nejste sám. Pro Todda Bergera jde o první napsaný scénář a navíc i dosud jediný animák v jeho kariéře. ()

Reklama

RajAthen 

všechny recenze uživatele

Stejně jako v řadě dalších malých "spin offech" se dere na povrch otázka, zda jsme potřebovali slyšet tento poněkud simplistický příběh. Mno, kdo nechce, ať se nekouká:). Klasická animace, která tvoří většinu snímku, je poctivá a líbivá, jen moc není co vyprávět. Navíc, kdo viděl Pandí 2, tuší, že na růžích mít pánové dlouho nebudou... ()

Rozjimatel 

všechny recenze uživatele

[3,5*]     Tá 2D animácia pri rozprávaní príbehu, ktorá predstavuje podstatnú väčšinu filmu, mi pripadá slabšia oproti Tajomstvám zúrivej päťky (2008), čo ma trochu prekvapuje. Tiež ten príbeh troch slávnych kung fu bojovníkov je slabší, akýsi až príliš jednoduchý. Zato tá až neuveriteľne živá rekvizita majstra Shifu, z ktorej bolo priam cítiť hnev, ma veľmi pobavila. ()

Lamiczka 

všechny recenze uživatele

Znovu se setkáváme s odvážným pandím karatistou. Tentokrát v krátké povídce o třech nejlepších kung-fu mistrech všech dob - nosorožcem, býkem a krokodýlem. Ve vyprávění, kterého se zhostila právě tato roztomilá panda, se dozvídáme, jak se slavná trojice dala dohromady a jakým způsobem získala své schopnosti. Krátkometrážní snímek představuje pro změnu především klasickou animaci, ve které je vykreslen vykládaný příběh. A je to vítaná změna od dnes již standardních 3D projekcí. Hodnotit více nemá asi velký smysl, ale i tak krátký časový úsek je bohatý především na vtipné hlášky a jiné srandy. Zároveň si, především tedy malý divák, odnáší i několik poučení a rad do života. Veselá pohádka na dobrou noc, s příjemným hvězdným hudebním doprovodem. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama