Úvodná časť najnovšieho komediálneho seriálu z produkcie TV JOJ. Bývalá folkloristka Sandra a jej brat, športovo založený Oskar sa spoločnými silami starajú o malý tatranský penzión. Poveril ich tým otec Vladimír Bojo, pretože ich chcel zbaviť nudného života vo veľkomeste. Keď penzión navštívi Mia, mestská slečinka, ktorú akýsi cyklista ostriekal blatom, spustí sa sled bláznivých udalostí, popri ktorých si nikto ani nevšimne, že Sandra má dnes narodeniny. (TV JOJ)

haffen

Nie je to tak príšerné ako Zita na krku. Aj preto tomu nedávam odpad. Inak je to hrôza. Kvôli džigolovi Vajdovi by som schuti dal to hodnotenie bez štipky ostychu. Zdá sa mi to, alebo je to vlastne vtipnejší... nie inak, "vtipnejší" Panelák? Fakt ďalšia zbytočnosť. Tu sa skrátka nevedia točiť dobré sitkomy. P.S. Polnišová týmto u mňa klesla na ratingu. Zlaté časy S.O.S. Hodnotenie 1/2* (10%) ()

PeterFLJilek odpad!

Tieto seriály si platí J & T; ak to ešte nikomu nedošlo, tak ide o skrytú reklamu na rezorty, v ktorých sa tie stupidity odohrávajú. Páni herci Maštalír a Vajda herecky klesli na absolútne dno, pretože akokoľvek je scenár zlý a v tomto prípade sa dá povedať, že zdegenerovaný, ich (ne)výkony sú naozaj zarážajúce. ()

Eawy

Neviem, podla mňa je ešte skoro hodnotiť, ale určite lepšie ako tie stupídne vtipy v Profesionáloch a podobne. Hoď svišťom len začal a musí sa pomaly rozbehnúť. Uvidíme, čo bude ďalej, v prvej časti nám predstavili charaktery postáv a až teraz budú môcť s nimi narábať. Za prvý diel by som dala takých 55%. Nebolo to zlé, beriem to s rezervou. ()

dj-chrosto

Nemam rad tieto nove slovenske serialy (a vlastne ziadne slovenske ani ceske). Zo zvedavosti som si pozrel prvu cast, ale musim povedat, ze to nebolo az take zle, aby to bolo takto v ciernom na 19%. Ano, je to trapne, ale ma to aj svetle momenty, napriklad Barta tam nema chybu (ovela lepsia rola ako v stupidnom Panelaku)... ()

TERRORDROME odpad!

Naprosto príšerná kokotina v ktorej banda senilných mongolov gúľa očami, čo má byť zrejme akýsi zvláštny, veľmi umelecký pokus o čosi ako humor. Okrem gúľania ešte aj niečo hovoria, ale akákoľvek snaha porozumieť ich "vtipom" je vopred odsúdená k neúspechu vzhľadom na ich nesmiernu intelektuálnu náročnosť typu Teletubbies na cracku. Vajda je ako Hekules s Downovým syndrómom a Polnišová nech sa radšej vráti do ordinácie v ružovej záhrade robiť potraty, pretože humor v jej podaní je ako pchať si ježka do zadku. O ostatných zhúlencoch z obsadenia je radšej nehovoriť pretože to by sa človek nevyhol súvislému prúdu ťažkých nadávok bez akéhokoľvek zmyslu. No a scenáristom tohoto skvostu ( a neskutočne vymakaných dialógov na úrovni oplzlého leporela ) odporúčam v rámci skvalitnenia ich výkonu lobotómiu či zombifikáciu, byť slintajúcou bezduchou bábkou by bol v ich prípade vývoj dopredu. ()

• V 8. epizóde 2. série s názvom “Benátska noc“ si môžete všimnúť, že Jozef Vajda pri telefonovaní drží mobil hore nohami. (Johnny.ARN)