Reklama

Reklama

Vincentův svět

Trailer 1
USA, 2015, 104 min

Režie:

Doug Ellin

Scénář:

Doug Ellin, Rob Weiss

Kamera:

Steven Fierberg

Hrají:

Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon, Jerry Ferrara, Billy Bob Thornton, Jeremy Piven, Haley Joel Osment, Emmanuelle Chriqui, Emily Ratajkowski (více)
(další profese)

Obsahy(1)

V dlouho očekávané filmové verzi cenami ověnčeného úspěšného seriálu kanálu HBO Vincentův svět se opět sejdou herci z původního seriálu, v čele s Kevinem Connollym, Adrianem Grenierem, Kevinem Dillonem, Jerry Ferrarou a Jeremym Pivenem. (Freeman Ent.)

Videa (20)

Trailer 1

Recenze (210)

Allien.9 

všechny recenze uživatele

"Hey Schindler! Leave no Jew behind!” [Bomba prostě.] K filmu... 1) Možná dám šanci seriálu. Jelikož se v Hollywoodu poměrně slušně orientuju, byla jsem z některých hvězd a hvězdiček vyloženě nadšená. 2) Co je to s tím Thorntonem? Je tak hubený, že vypadá jak hlava na klacku.:-/ 3) Už druhý film během necelých dvou let, ve kterém se mi líbil Haley Joel Osment. Unikl osudu (některých) dětských hvězd a překvapivě válí. Jinak jako celek je "Vincentův svět" taková příjemná klučičí pohádka.;-) Kéž by měly podobné kino zakončení všechny seriály... 3,5*. ()

vteco 

všechny recenze uživatele

Vincentův svět se celých 104 minut vezl na překvapivě svižné vlně a své tempo příliš neztrácel. Kde ovšem film nestačil bylo v přiblížení postav, do kterých nebylo možné se nějak více vžít či je blíže pochopit. Další výtka směřuje ke vtípkům, které jsou vesměs suché, až na pár příjemných výjimek. Záchrana v podobě jednoho camea za druhým byla vzhledem k jejich kvalitě nedostatečná. Podprůměrná a zapomenutelná komedie se slabším příběhem. [40%] | 4. ČSFD FV ()

Reklama

MikeCool 

všechny recenze uživatele

Tupý humor milionářů? Ano, tak takový je bohužel Vincentův (americký) svět, jenž je jakýmsi sequelem stejnojmenného seriálu. Přiznám se, nemusím ani seriál. Měla to být hlavně komedie, ale té se mi z mého pohledu moc nedostalo. Komedie o milionářích či miliardářů (kdo ví) a jejich strastí opravdu není mnou vyhledávána cílová skupina komedií. ___ (Filmový víkend ČSFD 2015, Letní kino Turnov) ()

Moena 

všechny recenze uživatele

[Filmový víkend 2015] Nikdy by mě to vlastně samotného ani nenapadlo, ale tenhle film je prakticky celý sestříhaný jen z cameí! Na pozadí hlavní čtveřice (pětice) hlavních hrdinů, zahranou několika téměř neznámými herci a jednoduchém příběhu o tom, jak sehnat dalších pár mega na film, se tu vlastně nic jiného neděje. Cameo střídá cameo, až to člověk nestačí stíhat. Některá jsou lepší, některá horší, některých si vážně ani nevšimnete. A až na pár vtipných scének jsem tady smíchy zrovna nebrečel. Očekávaní nebyla žádná, film neurazil, ale z celé víkendové šestky mi z hlavy asi vyšumí nejrychleji. ()

rarak 

všechny recenze uživatele

Jako poslední díl seriálu tento film funguje skvěle - má děj, na který jsou fanoušci zvyklí (párty, camea filmových hvězd, sem tam nějaká ta nahota...), a určitým způsobem uzavírá osudy některých hlavních postav. Kdybych ale seriál neznal, asi bych byl docela rozpačitý - zápletka je docela jednoduchá, některé vedlejší postavy jsou pro hrdiny z nějakého důvodu důležité, ale z filmu není patrné proč, spousta věcí je zde asi jen pro parádu. Ale takový je asi osud většiny filmů vztahujícím se k nějakému seriálu - fanoušek ocení, 'neználek' jen kroutí hlavou... ()

Galerie (129)

Zajímavosti (4)

  • V cameo roli se představil jeden z nejlepších fotbalistů poslední dekády Thierry Henry, který je vzhledem ke svému působení v týmu NY Red Bulls populární i na americkém kontinentu. (hendrich6)
  • Po titulcích je možné zhlédnout další scénu. (Will_X)
  • Kevin Connolly si při natáčení fotbalové scény s americkým fotbalovým quarterbackem Russellem Wilsonem zlomil nohu. (willy1)

Související novinky

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

Komedii Santa je úchyl! čeká pokračování

31.10.2015

Billy Bob Thornton se momentálně vůbec nefláká. Loni se objevil v Downeyho Soudci nebo v seriálovém Fargu a letos se po Vincentově světě zastaví ještě v kriminálce London Fields a politickém dramatu… (více)

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Liam Neeson nedávno prohlásil, že hodlá zhruba do dvou let seknout s akčními rolemi. Koneckonců už mu je 62 a nemá fyzičku jako třeba Stallone, není tedy divu, že se pomalu přesouvá k o něco… (více)

Boardwalk Empire čeká film?

Boardwalk Empire čeká film?

03.01.2015

U HBO začínají mít zálusk na převádění seriálů na velké plátno. Sex ve městě se dočkal dvou filmů, letos v červnu zkusí štěstí Vincentův svět a již několikrát jsme slyšeli úvahy o tom, že by… (více)

Reklama

Reklama