Epizody(9)
-
Sousedé (E01)
-
Kamarádi (E02)
-
Stopařka (E03)
-
Střepy pro štěstí (E04)
-
Smolař (E05)
-
Fígl (E06)
-
Vrata (E07)
-
Děti k pohledání (E08)
-
Šampáňo (E09)
Obsahy(1)
Cyklus soudniček, které mají společné téma – automobil. (Česká televize)
Hrají
Miloš Kopecký
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Ctná paní Lucie (1972) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál) - herec, průvodce
Jana Štěpánková
Československo
Nejlepší seriály:
Taková normální rodinka (1971) (seriál)
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Z hříček o královnách (1994) (seriál)
Iva Janžurová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Zahrada (1974) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Zdeněk Řehoř
Československo
Nejlepší seriály:
Krkonošské pohádky (1974) (seriál)
Zahrada (1974) (seriál)
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Laďka Kozderková
Československo
Nejlepší seriály:
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (seriál)
Ladislav Křiváček
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Vladimír Krška
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Václav Kotva
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Josef Bek
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Jiří Císler
Československo
Nejlepší seriály:
Příběhy včelích medvídků (1984) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Návštěvníci (1983) (seriál)
Oldřich Kaiser
Československo
Nejlepší seriály:
Podivuhodné příběhy Šimona a Penelopky (1989) (seriál)
Povídky malostranské (1984) (seriál)
České století (2013) (seriál)
Miriam Kantorková
Československo
Nejlepší seriály:
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Slavné historky zbojnické (1985) (seriál)
Bronzová spirála (1988) (seriál)
Simona Stašová
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Jiřina Bohdalová
Československo
Nejlepší seriály:
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (seriál)
Taková normální rodinka (1971) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Rostislav Kuba
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Zlá krev (1986) (seriál)
Marie Rosůlková
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Taková normální rodinka (1971) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)
Bořivoj Navrátil
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)
Hana Čížková
Československo
Nejlepší seriály:
Arabela (1980) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Křeček v noční košili (1987) (seriál)
Luděk Sobota
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Česká soda (1993) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Okresní přebor (2010) (seriál)
Karel Greif
Československo
Nejlepší seriály:
Bakaláři (1972) (seriál)
Draculův švagr (1996) (seriál)
Paragrafy na kolech (1984) (seriál)