Ona miluje chaos, on poriadok. Ako spolu vydržia v jednom byte? (oficiální text distributora)

TV spot

Dado

Zatiaľ sa naplnili všetky moje očakávania, sitcom je to viac (oveľa viac) trápny a nudný než vtipný, najviac ma však iritoval najmä ten smiech v pozadí pri každej hlúposti, ktorá môže pobaviť akurát tak... nikoho. 1* zatiaľ dávam za toho malého blonďatého chlapca, ktorý mi pripomína najmä svojou drzosťou a záľubou v podobe sledovania TV Jakea z Dva a pol chlapa. Po niekoľkých častiach: No, stále to nie je nejaká sláva, no dá sa na tom pobaviť a určite je to lepšie ako konkurent z TV JOJ, takže idem o 1* nahor. (40%) ()

klokyn odpad!

Otrasne zahraté, vtipy bez pointy, škaredý smiech v pozadí je tam počas každého hlúpeho zaksichtenia hercov.... Proste nenormálna debilita pri ktorej sa cítim každú jednu sekundu pozerania trápne. Tvorcovia by sa mali hanbiť, pretože toto je aj na slovenské pomery nevídaný odpad a vyprodukovať niečo také chce poriadnu dávku antitalentu... ()

petisek

Seriál "Zita na krku" bol TV Markiza propagovaný ako supersitkom. Ukázalo sa, že je to supervykrádačka iných sitkomov, ale žiaľ veľmi zle urobená. Snáď nič tu nie je originálne (ešte aj scéna je ukradnutá z Priateľov, ale zrealizovaná na lacný slovenský spôsob). Humor trápny a herci - to ani nekomentujem, že použili toľko opozeraných tvárií, z ktorých polovicu môže človek vidieť v rovnakom čase na TV JOJ (teda aspoň v čase vysielania prvého dielu). Pre lídra na TV trhu je to hanba! ()

Murrro

Pozerám na čierne čísla, v ktoré sa ocitli Zite na krku a chytá ma záchvat objektivity! Nebudem hodnotiť po prvej časti (***), ale prosím, nehádžte Zitu vopred do jedného vreca so Susedmi, Priateľkami a Profesionálmi! Áno, zimomriavkam trápnosti som sa počas tridsiatich piatich minút nevyhol, ale neraz som sa nahlas zasmial na skutočne pointovanom vtipe a spod teatrálneho afektu (iste, uprednostnil by som televízne herectvo pred divadelným) na mňa niekoľkokrát žmurkla sympatická psychologizácia postáv! Fialová sa očividne baví a ja som sa bavil tiež. A hoďte kameňom (svišťom), nech sa páči! ()

Zl0 odpad!

Trápne, slabé,silené. Myslím že súčasne s týmto spúšťala druhá tv Hoď Svišťom ako protiúder. To za niečo stálo, pozeral som to a aj som sa zasmial. Toto je jeden z dôvodov prečo hodnotenie pod 1 hviezdičkou na 5 písmen s výkričníkom existuje. Keď som si predstavil že tí herci čo tam hrajú uvidia sami seba v televízii, tak mi ich bolo úprimne ľúto. ()

• Jana Oľhová si už starostlivú matku Heleny Krajčiovej zahrala, a to v seriáli Profesionáli (od r. 2008). V jednej epizóde tohto seriálu si Krajčiová zahrala aj s Dušanom Cinkotom. (matthew.17)
  • V jednej z častí sa objavil aj dnes už zosnulý, legendárny slovenský hokejista Pavol Demitra, ktorý stvárnil samého seba. (Patrik200s)