Reklama

Reklama

Poslední chlap

(seriál)
  • USA Last Man Standing (více)
Trailer
USA, (2011–2021), 70 h 32 min (Minutáž: 20–22 min)

Tvůrci:

Jack Burditt

Hrají:

Tim Allen, Nancy Travis, Molly Ephraim, Kaitlyn Dever, Hector Elizondo, Christoph Sanders, Alexandra Krosney, Amanda Fuller, Luke Andrew Kruntchev (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(9) / Epizody(194)

Mike Baxter je šťastně ženatý otec tří dcer, který si připadá jako podivín, protože se snaží neztratit svou mužnost v domácnosti plné žen. Mike se snaží uniknout všem ženským dramatům, která se doma odehrávají, a hledá hřejivou mužnou náruč ve svém zaměstnání v obchodě Outdoor Man – obchodě se sportovním zbožím, kde zastává funkci marketingového ředitele. Vyžívá se také ve svém vlogu Outdoor Man, který používá jako kazatelnu pro své názory – které často nemají nic společného se zbožím v obchodě. Když má prodávat horská kola nebo kajaky, nakonec se nějakým způsobem rozpovídá o životním prostředí, zdravotnictví, politice nebo o jakémkoli jiném tématu, které ho napadne. (Disney+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (48)

dragon94 

všechny recenze uživatele

Last Man Standing je velice velice průměrný sitcom s průměrnými herci, průměrným dějem, průměrnými vtipy, který navíc dost trpěl přeopsazováním postav. Skok dolů nastal pak v 7. sérii, kdy ze seriálu odešla Molly Ephraim, která seriál táhla potom co se začala čím dál tím méně objevovat Kaitlyn Dever. Né že by náhradníci nebyli fajn, ale nebyli tak dobří jako originální cast. Co seriál vyzdvihávalo nahoru byl Tim Allen a docela slušné množství narážek na Kutila Tima, Santu Clause, Toy Story atd.. Nejlepší epizody jsou jednoznačně ty, ve kterých se objevili herci z Kutila Tima. Pokud jste fanoušci Kutila Tima, tak věřím, že ty rozhodně stojí za shlédnutí. Zbytek už asi ani tolik né. Občas se našla výborná epizoda, ale bylo obrovské množství těch průměrných a také dost velké těch horších. Bohužel Průměrňákovým, Moderní rodince, HIMYM atd.. to prostě nesahá ani po kotníky. Hlavně z toho důvodu, že dějově se seriál v podstatě vůbec nikam neposouvá a celých 9. sérií stojí pořád na místě. 3* 50% ()

Jenda 

všechny recenze uživatele

První série hodně milá a vtipná. Druhá serie vyměnila herečku u jedné z hlavních postav a jednu přidala, je pravděpodobně stejně vtipná, ale postava Tima Allena šla do módu "Old white man from FOX News", což je pro mě, jako zapřísáhlého liberála, dost otravné. Chápu, že je to záměr, a dá se z toho vyždímat hodně vtipů, ale mě už se na to nekouká tak dobře. ()

Reklama

zipacna 

všechny recenze uživatele

Tento seriál se v záplavě dnešních sitcomů neztratil. Trochu připomněl Kutila Tima, což možná bylo i dobře. Pokud bych hodnotil jen první sérii, tak by to rozhodně bylo za pět hvězdiček. Po druhé sérii však musím trochu ubrat, protože tak očividná změna v obsazení (hlavně Mikeovi dcery) mě nepotěšila. Na druhou stranu přeobsazení otce jejího syna špatný krok nebyl. ()

mudvayner 

všechny recenze uživatele

Kdo by si nepamatoval Kutila Tima? Tim Allen se po letech vrací do světa sitcomů a tvůrci mu to značně ulehčili. V roli patriota a republikánského voliče Mika Baxtera má místo tří synů tři dcery, místo kutilského pořadu pracuje v obchodu s loveckými potřebami a chybně parafrázované Wilsonovy citáty nahradil jeho vlastní video podcast, ve kterém se snaží aktuální problémy jeho rodinky naroubovat na loveckou tématiku. Last Man Standing je klasickým rodinným sitcomem, který nenadchne ani neurazí, ale osobnost Tima Allena mu dodává ten správný šmrnc. Potěšilo také cameo Timova kutilského parťáka Richarda Karna. ##### Napsáno pro www.marastmusic.com ()

Tomyfrok 

všechny recenze uživatele

Vemi povedená rodinná komedie, která ve spoustě možných prvcích odkazuje na rok 1991 a Kutila Tima. Není to náhoda, jelikož jak hlavní protagonista tak režisér zůstali, pouze o dvacet let zestárli, nabyli zkušeností. A byť se to na první pohled nemusí zdát, působí Last Man Standing ucelenějším a hutnějším dojmem. V prvé řadě oč jde: Tak, jako měl Tim Allen v Kutilu Timovi krásnou, příjemnou ač trochu kousavou manželku a tři syny, zde vyměnil pouze kluky za holky, které jsou logicky o trochu starší. Tim v rámci postavy Mika Baxtera tak svádí nekonečnou bitvu proti ženskému pokolení, od kterého si odpočine pouze v zaměstnání. Ano, opět něco pořádně mužského, tentokrát prodejna outdoorového vybavení. A i zde má dobrého přítele. Trochu navíc pak ještě mladíka, ze kterého si tropí srandu (ač ne tak jako svého času z Ela Borlenda). Přestože mohou některé vtipy působit uměle, jsou v rámci sitcomu výborně vypointované, odkazují na současné společenské dění i na tradiční genderové rozdíly. Tim na to navíc není sám, jelikož minimálně dvě jeho seriálové dcery mu skvěle sekundují a samy jsou nositelkami mnoha gagů. Co navíc potěší, že po kvalitně nastartované první sérii jsem uprostřed té druhé téměř unešen. Zdá se mi, že nejen že ještě stoupla kvalita, ale drží se i vyrovnanost jednotlivých epizod, kdy jsem se zatím ani u jedné nenudil. Z LMS se stává se stává jeden z velmi dobrých amerických seriálů. (75 %) ()

Galerie (1 832)

Zajímavosti (3)

  • Ve druhé sérii si zahráli i Jonathan Taylor Thomas a Richard Karn, kteří po boku Tima Allena v seriálu Kutil Tim (od r. 1991) ztvárnili role jeho prostředního syna Randyho a asistenta Ala Borlanda. (Davo4)

Reklama

Reklama