Při pátrání po novém zdroji energie, se Rusku podaří nechtěně oživit obrovského robota, pozůstatek z dob studené války, který se jmenuje Kolossus. Ve stejnou dobu se objevuje nový mega žralok, který může ohrozit celosvětovou bezpečnost. (Universal Channel)

pursulus odpad!

S.O.O.S.O.O.S...¬         Skvělá oddechová odpadovka; o konci světa a jeho záchraně; o žraloku Megažraloku s ocasní silou 100krát větší než lodní šroub jaderné ponorky; o ruského inžinýra robotu Kolossu velkého jako Socha svobody v N.Y. poháněného rudou energií, ekologicky naprogramovaného (jednotlivce ničí pouhým zašlápnutím, bez použití bojových arsenálů); o těchto monster souboji zasahujícímu až do vesmíru (ničení válečných družic kousnutím žralokovým); a tím vším prolíná se chlapská povaha ženy-špionky (připomíná houžev a čínskou prodavačku ryb tvrdě se obouvající do manžela neulovivšího dosti ryb k obživě rodiny), něžná povaha ženy-biologa (připomíná učitelku a školní houbu na utírání tabule v nejlepších letech, ana chce býti vyždímána), dělání si srandy z tuposti byrokracie vojenské i vládní, oživované příjemným odlehčujícím závažnou themathiku humorna scénka.¬                 Inteligentnější rozhodně, nežli Transformers režírované M. Bayem, se speciálními efekty se zničujícím účinkem. Pozor, nedoporučuji lidem trpícím depresemi, syndromem vyhoření a sebevražedných sklonů (dědí prý se to všecko po předcích, snad po opicích?); před shlédnutím doporučuji návštěvu lékaře a odbornou konsultaci s ním.¬                 Zajímavost: Snímek byl navržený IOPP (Mezinárodní organizací psychologů a psychiatrů) jako léčebný doplněk terapie slabomyslných a blbců s cílem podnítiti dementní mysl vhodnými podněty a jako vhodný doplněk firemních večírků a brainstormingových sezení je doporučován IAEAI (Mezinárodní asociací zaměstnavatelů v automobilovém průmyslu). ()

Ainy odpad!

Hustýýý! Já si tuhle megavolovinu schválně pustila a teď jsem na pochybách. Vůbec netuším, jak tohle ohodnotit. Jestli dát pětku za to, jak jsem se nasmála. (po vínku a zvlášť u mě, to jde snadno) a nebo dát objektivní odpad za to, jaká to je scénáristická a režijní katastrofa. Normálně fakt nevím! Na začátku mě rozsekala posádka hlubinné, bojové ponorky, tvořená několika super modelkami, která zcela vážně a důležitě bojovala s megažralokem, pokračujíc dalšími šílenými akcemi a drsňáckými neherckými výkony všech zúčastněných. No, řeknu vám cypuškovina na entou. :-) ()

Marceloo

Po tom, čo minulý rok nedokázal Mega Sharka zastaviť ani Mecha Shark, sa Megalodon vracia silnejší ako predtým. V Černobyle sa ale prebudí obrovský robot Kolossus a ludí napadne, že by mohol byť perfektnou zbraňou proti Mega Sharkovi, ktorý ničí našu planétu. - Po tom, čo bolo minulý rok zničené Sydney a Egyptské pyramídy prichádza rada na sochu v Rio de Janeiro a Černobyl. Príbeh je ako vždy katastrofálny, postavy vo väčšine prípadov nesympatické a efekty docela vtipné. Bola škoda, že latexové krásky zo začiatku prežili len pár minút. Lode a žraloci znova lietajú až do vesmíru a nikto na svete ich nedokáže zastaviť. Dokonca sa ukáže aj prefíkaný boháč, ktorý si chce z Mega Sharka urobiť domáce zvieratko. Záver opäť predpovedá, že za pár mesiacov, alebo u Asylum možno aj týždňov, tu bude ďalšie pokračovanie. + herec z The Lords of Salem + žena Adama Greena ()

kaylin

„Megažralok versus Kolossus“ je ukázkou toho, jak vypadá americký film s příšerami dnes. Je to nesmírně levné a vůbec zde není potřeba se zabývat příběhem, stejně jako nějakými promyšlenějšími klasickými triky, protože ono se všechno zvládne špatnými počítačovými efekty. Ale tak tohle je prostě už tak specifický druh filmu, že to, co dostanete, musíte očekávat. ()

Phobia

Náhodou, nejlepší komedie, co jsem v posledních letech viděla! Je to tak příšerně blbé a neskutečně amatérsky natočené, že se divák musí řezat po celou stopáž. Bránice dostává těžce zabrat - nonstop jedna 3,14čovina za druhou, takový scénář by člověk s IQ nad 70 nedal dohromady ani při hodně špatné kombinaci chlastu s drogami. Už podle názvu jsem očekávala veledílo a opravdu mě to v nejmenším nezklamalo. Nesnáším, když se duševně připravím na divoký surfing vlnami sraček a pak se jen vlažně kolébám v kalných vodách nudného podprůměru. Ovšem "Megažralok versus Kolossus" je ve škatulce absurdně špatných filmů hrdým vlajkonošem, divákům s úchylným smyslem pro humor vřele doporučuji! ()