Sanitka 2

Česko, 2013, 12 h 29 min (Minutáž: 57–58 min)

Režie:

Petr Hojda

Diskuze

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Takze v Piatok 6. 9. sa to chysta do TV? Dobre, pozriem a okomentujem ..............

MarsQR (hodnocení, recenze)

Kazdy mame svoje oblibene a neoblibene serialy. To je dobre. Aspon je svet ruznorody.

panPsax

panPsax (hodnocení, recenze)

kingik

Je přinejměnším podivné že deklasuješ něco, co neznáš.  A když už, tak prosím tě neměj v oblíbených perly jako Veronica Mars, nebo Knight Rider. Vím, že to je skutečné umění, a že dnes lze vidět už jen na Nově.. :))

P.S.: Co máš proti ČT?

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

MarsQR

Já si nepamatuju, že bych to někdy udělala, ale nikdy neříkej nikdy ... stát se to může. U seriálu obzvlášť ... u filmů až tak moc ne

MarsQR

kdykoliv své hodnocení může člověk pak změnit ... když ho začne seriál postupem času nudit. Doufám, že u Sanitky se to netane

Uživatel MarsQR smazal svůj příspěvek.

MarsQR (hodnocení, recenze)

Presne tak. Nejlip to zhodnotit za cerstva. Kdyz clovek jede na dovolenou, taky se rovnou otaci, kdyz je na letisti znechucenej zpozdenim letadla...

na příspěvěk reagoval Ainy

kingik

Doktory z Počátků jsem komentovala po třech dílech, aby někdo neřekl, že soudím po jednom zhlédnutém ... byla to další blbost jako všechny seriály ... :-/ ale dostal mě Marek Vašut ... on je ... úžasný! herec

:-) ano :-)

patrně to okomentuji dřív než po skončení celého seriálu ... po kolika dílech je vhodné komentovat? ;-)

kingik

jako já zatím budu věřit tvrzení MarsQR, ujišťoval mě, že to bude jiné a mnohem lepší ... uvidím ... mrknu na první díly a jsem zvědavá jestli mě to zaujme

kingik

ano, zdá se mi ... jsem zvědavá jestli by dokázala zahrát teď nějakou ztřeštěnou roli, komedii ve kterých jsem si ji kdysi oblíbila. Mám pocit, že jako bývalá první dáma ČR může hrát jenom role dramatické, jakoby hodnotné ... teď ji vidím v lékařském plášti, takže paní doktorka ... hmm :-/ Už jen to, že tam hraje mi bude kazit dojem

kingik (hodnocení, recenze)

Ainy

Jako Havlová změnila styl herectví. A dříve hrála podstatně přirozeněji, tedy pod jménem Veškrnová.

na příspěvěk reagoval Ainy

kingik (hodnocení, recenze)

Já se na to nikdy nepodívám a mám zásadu, že co nevidím, nehodnotím. Nebudu se dívat, že je to vysíláno na ČT1. Absolutní averze. Viděl jsem dokument z natáčení. Vypadalo to podle mě jako ostatní seriály dnešní doby a tedy nedobře. Renč je i tak dobrý režisér, ale svůj potenciál moc nerozvíjí. Seriál naláká svým jménem spoustu diváků a to je jeho markantní plus.