Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Odvážní a ostřílení strážci zákona se vrhají do akce v jednom z nejúspěšnějších televizních pořadů a vy můžete být u toho! Nasedněte s policisty přímo do vozu, vyrazte s nimi na hlídku a nahlížejte jim přes rameno, když zasahují u nejrůznějších případů – od rušení nočního klidu až po divoké automobilové honičky! Díky reality show Policie v akci USA zažijete z první ruky adrenalin, obětavost a odvahu mužů a žen zákona i osobní tragédie podezřelých. Uvidíte naštvaného muže, co chce spláchnout popel zesnulého otce své přítelkyně do záchodu. Nebo nahého maniaka v náklaďáku plném rozzuřených pitbulů. (TV Prima)

(více)

Recenze (4)

Andre3000 

všechny recenze uživatele

Je to sice zajímavé, ale asi bych se nechtěl každou chvíli dívat na všechno to špatné co se v Americe děje, stačí to už vidět z těch filmů. ()

Reklama

Galerie (17)

Zajímavosti (7)

  • Dlouhodobě běžící program stanice Paramount Network ukončila v roce 2020 v návaznosti na protesty Black Lives Matter po vraždě George Floyda. Nejprve byl stažen z vysílání a poté byly zrušeny plány na další řady. V produkci však zůstaly zahraniční verze. (hansel97)
  • Kameraman, který s policisty natáčel, byl v průběhu filmování vybaven pouze neprůstřelnou vestou.
    (Dalfor)
  • Dne 27. 8. 2014 byl při zásahu zastřelen dlouhodobý člen týmu, zvukař Bryce Dion. (Zdroj: jrn.com)
    (Dalfor)

Reklama

Reklama