Zadarmo ani kuře nehrabe. Ne každá protislužba je ale nepříjemná... César je obchodník s auty, který penězi zrovna dvakrát neoplývá. Ba co hůř, jeho krach je blízko. Sestra Alex mu nabízí pomocnou ruku, ale pod jednou podmínkou – pomůže jí s adopcí holčičky z Thajska. Přijme César tuto hozenou rukavici? (Televize Seznam)

EricNor

Film ma sice napaditou zapletku, ale pak je tam dost epizodek, ktere působí nucene a celkove to neni takovy zazitek, jak bych cekal. Vubec neni vyuzit kontrast mezi buranskym Clavierem a slusnymi Thajci. Clavier je takovy rezijni rutiner a u Rena mi prislo, ze ho to moc nebavilo. Parkrat jsem se od srdce zasmal, ale pokud mate ke koukani jiny film, kouknete se na nej. A to mam francouzke komedie a vubec celou francouzskou kinematografii velmi rad. ()

StandikK

Film je z počátku docela slušný, námět rovněž vypadá jako dobrý nápad. Z pohledu reálnosti však mám docela pochyby. To jako že dvě lesby si usmyslí, že adoptují thajskou holčičku a tak jedná z nich začne předstírat, že má manžela, kterého vůbec nezná. Vytvoří falešný oddací list a všichni jim to zbaští? Jelikož i zakončení filmu vypadá spíše jako parodie, než rozumný finál, z celkového filmového dojmu jsem zklamaný. ()

Megahead

Moc ma nebavil dej a ani film. Kamuflovaná adopcia dvoch lesbičiek, pričom dej a dialógy sú až na pár výnimiek skôr nudné alebo trápne. ()