Vegas, Baby!

Krátkometrážní / Komedie / Drama / Fantasy
Velká Británie, 2011, 8 min

Jedná se o speciál k seriálu Misfits, ve kterém jedna z hlavních postav Nathan (Robert Sheehan) odjíždí do Las Vegas, aby zde díky jeho nové schopnosti vydělal spoustu peněz. Hlavní hrdina však není z nejbystřejších. (Scelleton)

Venum

Misfits , mi prirostlo k srdci prave diky tomuhle panovi Nathanu Youngovi. On do toho serialu daval neskutecny grady, jeho charakter tomuhle poradu daval dobrych 60% jen on sam , podle me kdyby to bylo natocene jen snim tak by to neztratilo nic, je mi tohle opravdu lito ze se sam rozhodl odejit ( podle jeho rozhovoru ) , ale odesel na vrcholu a vtom nejlepsim, jak nekdo zminil tak pro me misfits take skoncili nultym dilem 3 serie, zkusil jsem po doporuceni koukat na 3 serii s Rudym ktery je hodne precenovany , jeho vtipy vubec nejsou prirozene a jde jen videt ze se snazili sehnat kopii nathana , protoze ne vzdycky tahne jeden clovek celou TV serii, miss you nathan! ()

Jurys

Takový most mezi druhou a třetí sérií Misfits. Svižné, vtipné, Nathan mi bude chybět. Škoda jen velmi krátké délky. ()