Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

Kryton

Futurama to udělala líp!..... ale není to tak špatné, jak někteří "kritici" píšou a říkají. Je to oddechovka, kde vypnete mozek na hodinu a půl. Z nápadu se určitě dalo vytěžit více, ale ono se musí vzít v potaz fakt, že je to celé cílené na mladší publikum. To je celkem paradoxní, protože dnešní mládež žádnou z těch her nehrálo, nedrželo v ruce ovladač NES/SNES ani neznají hraní na automatech - nemyslím bedny ve smradlavým nonstopu, kde si dáte teplou desítku a mačkáte na tlačítko s třešní. To je největší chyba celého filmu, který se místy tváři jako rodinná komedie. Sandler/James mají opět ty samé postavy, které hrají ve všech svých filmech. Narozdíl od posledních (pa)výtvorů jsou zde snesitelní až na fakt, že bych nikdy a opravdu nikdy nezvolil za prezidenta Kevina Jamese. Film zachraňují vedlejší postavy > Dinklage ví v jakém filmu hraje a tak náležitě přehrává a škodolibě se usmívá (!), Michelle Monaghan je kus a Josh Gad jako konspirační magor potěší nějakou tou hláškou. Nakonec malá cameo Dana Aykroyda, Seana Beana i Briana Coxe jsou příjemná překvapení. SPOILER -> Sean Bean neumře! <- KONEC SPOILERU. PIXELY nejsou nejlepší film roku 2015, ale také tím nejhorším za rok 2015. Jedná se o klasickou letní blockbuster komedii, kde se nevyplácí přemýšlet a mít velká očekávání. Hodnocení OST: Henry Jackman vytvořil epickou akční hudbu, která místy je lepší než film. Hned jsem si jí zařadil do mého playlistu na SPOTIFY. 8/10 - P.S.: výběr písní chválím - Queen (!!!) ()

Kothy

Nakonec se to docela povedlo. Film je sice zpracován trochu zvláštním způsobem, ale rozhodně není špatný. Moc jsem od toho nečekal, ale skvěle jsem se bavil. I když je to dost předvídatelné. Svět napadnou mimozemšťani v podobě 80kových her a vláda neví, co s tím. Naštěstí má americký prezident pár nerdovských kámošů, kteří jsou v těchto hrách přeborníci. Přes počáteční nedůvěru se tedy s nimi pouští do boje a celkem se jim i daří. Hlavního nerda hraje Adam Sandler. Jeho protivníka věčného podvodníka ztvárňuje skvělý Peter Dinklage. Menší roli tam má i Sean Bean. Michelle Monaghan to v roli plukovnice Violet neskutečně sekne. Jak to skončí si asi sami domyslíte... Občas tam jsou fakt dobré hlášky. "Co tu děláte? Točíme reklamu na pivo." :D ()

MartinezZ

Další typická Sandlerovina, tudíž dobrý nápad (převzatý), zprzněný v nudnou nesmyslnou a zcela nehumornou druhořadou hovadinu. Nechápu, proč se v tom muselo angažovat takových herců, když by stačili tak max. dva. Minimálně tak 50% filmu by zasloužilo vyškrtnout. Dal bych tomu tak ** za některé nápady a za grafické provedení, ale když si vzpomenu na Wreck-It Ralpha, je mi do breku: * ()

Fr

„VÍTEJTE NA PRVNÍM MISTROVSTVÍ SVĚTA VE VIDEOHRÁCH! ZÁBĚRY ZE SOUTĚŽE BUDOU UMÍSTĚNY DO VESMÍRNÉ SONDY, KTERÁ BUDE VYPUŠTĚNA DO SLUNEČNÍ SOUSTAVY, S NADĚJÍ MOŽNOSTÍ NAVÁZANÍ SPOJENÍ S MIMOZEMSKOU CIVILIZACÍ. POKUD TEDY EXISTUJE…“ /// A vítěz bere planetu! Na začátku se to nezdá bejt tak blbý, jako na konci. Což znamená, že někde mezi úvodní půlhodinou a „Game Overem“ udělali soudruzi z USA chybu. Možná mně vadí, že zatím co ten nápad mohl bejt rozpracovanej do dobrýho (třebas zábavnýho) akčňáku, vylezla z toho uvolněná, lautr vodlehčená podívaná, která chce bejt v první řadě trapná. Jinak ten jejich humor pojmenovat nedokážu. Sandler mi místy připadá, jako by svejma průpovídkama hledal Drew Barrymore. Ze zbytku obsazení mě pobavili camea (Serena Willams, Daryl Hall, John Oates, Martha Stewart…) a překvapilo, kolik těch Sandlerů už je Adam schopnej narvat do jednoho filmu. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) PAC-MAN byl mojí noční můrou. 2.) Na tohle jsem čekal od roku 1982!. 3.) Thx za titule „mark82“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

Stanislaus

Nenáročná oddychovka od tvůrce prvních dvou dílů Harryho Pottera, při které si člověk (ať už jakkoli starý) rád připomene časy klasických videoher v podobě Pac Mana, Tetrisu či Gorily. Adama Sandlera nezačnu mít rád asi nikdy, ale to nevadí, zde to herecky táhl nahoru zejména Peter Dinklage. Samotný nápad ani jeho zpracování nebyly vůbec špatné, tudíž jsem byl vesměs spokojený, jelikož jsem šel do kina na tuctový film, kterého se mi i dostalo. Zkrátka snímek, který u nejednoho diváka vyvolá nostalgii, a který se perfektně hodí na odreagování. ()

• V závěrečných titulcích je možné vidět celý děj filmu v 8 bitové grafice. (vojacekr)
  • Ve filmu jsou vidět charaktery z klasických her  "Space Invaders", "Pac-Man", "Frogger" a "Donkey Kong", (Wade)

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

Ačkoliv Angry Birds vydělali 346 milionů dolarů a Warcraft 433 milionů dolarů, kvůli rozdílným rozpočtům (73 milionů vs. 160 milionů) se nejspíš dočká pokračování jen první jmenovaný film. Co to… (více)

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

21.10.2014

Už jste si určitě všimli, že se filmové postavy Seana Beana je málokdy dožijí závěrečných titulků. Pětapadesátiletý Angličan si toho je dobře vědom a nedávno se dokonce rozpovídal o svých… (více)