Reklama

Reklama

Jessie

(seriál)
  • USA Jessie
USA, (2011–2015), 39 h 56 min (Minutáž: 22–50 min)

Hrají:

Debby Ryan, Peyton List, Cameron Boyce, Karan Brar, Skai Jackson, Kevin Chamberlin, Chris Galya, Carolyn Hennesy, Christina Moore, Josie Totah, Pierson Fode (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(98)

Obsahy(1)

Jessie je dívka z malé texaské vesnice, která sní o dobrodružství na celý život, a proto se rozhodne vyměnit noci pod hvězdami za světla velkoměsta. Je plná nadšení, že žije na vlastní pěst a rozhodnutá nenechat se velkoměstem zastrašit, takže brzy přijímá práci chůvy a stěhuje se do luxusního půdního bytu dobře situovaného páru Morgana a Christiny Rossových a jejich čtyř dětí, Emmy, Raviho, Luka a Zuri. Se spoustou příležitostí, které jsou teď na dosah, se Jessie pomalu začíná orientovat v ruchu velkoměsta. S překvapením zjišťuje, jak moc se při své péči může spolehnout na podporu a pomoc dětí. Mezi další spojence, kteří jí pomáhají udržovat správný směr, patří rodinný majordomus Bertram a roztomilý dvacetiletý vrátný Tony. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (40)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Tak předně, seriál se nejmenuje "Džesí", ale "Džesej", aspoň to tak sama titulní postavička (kterou jsem si spletl se Selenou Gomez, aka Kouzelnicí Z Waverly... a z ložnice Justina Biebera) pěje v titulnej pesničke. Zadně je to další psychoteror z dílny Disney kanálu, a můžete hádat, co značí, že Hannah Montana už v lednu 2011 skončila, a že titulní roli Džesej (2011-2015, odpočívej v pokoji, a v kuchyni, a v hale, a v dalších místnostech...) ztvárňuje děvčátko ze Sladkého Života Na Moři... správně, bude se tu hudebnit, v tom standardně hrozném slova smyslu, jak ho umí právě Disneykanálníci. Ale o čem to tedy vlastně je? O ničem, samozřejmě:) Tak jinak - jaký je setting a starring? No, mladičké děvče z Texasu se "neuvěřitelně smolnou/žertovnou shodou okolností" stane chůvou v rodině superrežiséra a bývalé supermodelky/superúspěšné podnikatelky, kteří samozřejmě nejsou parodií Brada Pitta a Angeliny Jolie, jen mají jedno vlastní dítě, a k němu tři rasově vyvážené adoptované sviště (přičemž čtveřice dětí je samozřejmě vyvážená i genderově;)). Tedy pokud Inda považujete za Asiata - v opačném případě se Disney dopouští rasismu... A krom dětí se tam vyskytuje ještě otylý líný majordomus (sorry, ale Nilesovi od "pana Sheffielda" nesahá ani k horní hraně podrážek) a "domácí mazlíček" varan skvrnitý (pravidelně autor nejlepších hereckých výkonů). Všichni krom Džesej, majordoma a dětí mají jen epizodní štěky, za které ovšem sklízejí různé "awards" (jako ostatně samotný tento seriál... o tempora, o mores...). Ale abych nebyl úplně zlý, děj jednotlivých epizod je o tom, že někdo má problém, Džesej děti svérázným způsobem vychovává (ač sama teenagerka s dost rozbordelařeným životem a samozřejmě nulovými životními nebo nedej bože výchovnými zkušenostmi), a rodinná soudržnost všechny problémy odlehčenou formou vyřeší (alespoň taková je teorie v hlavách tvůrců). Pokud by vám snad čtyři série tohoto úchvatného - typicky Disneykanálně laciného - spektáklu nestačilo, můžete si dopřát ještě spin-off... a já vlastně nevím, proč toho k těmhle příšernostem, které przní vkus a duševno odrostlejších dětí, napíšu tolik:) Asi proto, že je potřeba znát svého nepřítele... 20% a jsem rád, že jezdím do práce ještě před sedmou, kdy to Déčko nasadilo... ()

matthew.17

všechny recenze uživatele

Hmm... Zatiaľ čo jej skúsenejšie kolegyne ako Miley Cyrus alebo Brenda Song opúšťajú Disney hľadajúc úspešnú kariéru, Debby je v Disney ktorého sa pomaly stáva kráľovnou maximálne úspešná. Hlavnú rolu mala až v DVOCH seriáloch ktoré boli len recykláciou vtipov z Hannah Montany a o tých hlavných rolách v ďalších filmoch plus najnovšie cpania Debby aj do hudby pomlčíme... Hmm... Dá sa na tom zasmiať, Debby je pekne zrzavá a Cameron Boyce je talent, časť od časti sa to zlepšuje ()

Reklama

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV-seriál. Objevil na mém satelitu Disney Channel, vzápětí koukám jaký telenovelky pro děcka dnes frčí a tak se vracím do těch krásných děckých let. No, není to nic úchvatného, ale když je nuda tak toto není tak špatná volba. Rozhodně jsem nečekal, že se u tohohle dá upřímně zasmát a prostě se pobavit. A za to já "Jessie" uznávám!! | Průměr všech zhlédnutých epizod 55% (2*) | ()

DDCC 

všechny recenze uživatele

Už od začátku jde vidět, že Disneymu na tomto seriálu opravdu záleží. Jen v Česku, dvě předpremiéry, plno různých upoutávek, reklama na Youtube, Facebooku a kdo ví kde ještě. Taky do hlavní role obsadlili asi jednu z nynějších nejznámějších hereček Disney Channel - Debby Ryan. Ta podstoupila několik plastických operací, dostala úplně nový look a procestovala půlku světa kvůli propagaci. Teď k seriálu. Seriál se jen hemží vtipy, které jsou plné narážek, vtipy házejí všechny postavy. Prostředí se neustále mění, jen ty kulisy musely stát spoustu peněz. Děj se nerozděluje (zatím), postavy jsou zatáhnuty většinou do jednoho problému. Celé to režíruje Phill, kterého můžete znát jako pana Mosebyho ze Sladkého života, tohle dává seriálu ještě něco navíc. Dabing byl ve všech zemích stokrát přezkoumaný, ale jak sama Debby konstatovala, nejlépe se k ní hodí ten český hlas. :) Konec konců, opravdu dobrý seriál, opravdu. ()

Yarwen odpad!

všechny recenze uživatele

Když už vám chybí kreativita na vtip či smysluplný děj, a jediné, co dokážete, je trapnost a klišé, zkuste to označit za "dětskou komedii", okořenit notnou dávkou nahraného smíchu, abyste označili místa, která považujete za srandovní, a nabídněte to televizím - třeba někdo naletí a takovou stupiditu koupí... ()

Galerie (68)

Zajímavosti (34)

Reklama

Reklama