Režie:
Rick FamuyiwaScénář:
Rick FamuyiwaKamera:
Steven BernsteinHudba:
Robert HurstHrají:
Omar Epps, Richard T. Jones, Sean Nelson, Malinda Williams, Trent Cameron, Patricia Belcher, Taye Diggs, Tamala Jones, De'aundre Bonds, Christina Milian (více)Obsahy(1)
Kdy vám začne docházet, že se budete ženit? Ronald má pouhé tři hodiny do své svatby, ale ještě mu to nedošlo. Zbavit ho všech zábran budou muset kámoši Mike a Slim úsměvnými vzpomínkami na první rande, na tanec s první láskou, kamarády... (Rodriguez)
Hrají
Omar Epps
USA
Nejlepší filmy:
Ve spárech yakuzy (2000)
Respekt (1992)
Zlatíčko (2004)
Richard T. Jones
Japonsko
Nejlepší filmy:
Telefonní budka (2002)
Tina Turner (1993)
Collateral (2004)
Sean Nelson
USA
Nejlepší filmy:
The Corner (2000) (seriál)
Chraň nás od zlého (2014)
Pravidla hry (1994)
Malinda Williams
USA
Nejlepší filmy:
A Day in the Life (2009)
Bláznivá škola (1996)
Klub splněných přání (2006)
Trent Cameron
USA
Nejlepší filmy:
DC Sniper - 23 dní strachu (2003) (TV film)
Svatba mého nejlepšího kámoše (1999)
Fighting the Odds: The Marilyn Gambrell Story (2005) (TV film)
Patricia Belcher
USA
Nejlepší filmy:
Obvinění: Proces s McMartinovými (1995) (TV film)
500 dní se Summer (2009)
Hráči se smrtí (1990)
Taye Diggs
USA
Nejlepší filmy:
Chicago (2002)
Equilibrium (2002)
Bohémové (2005)
Tamala Jones
USA
Nejlepší filmy:
Andělé mezi námi (2024)
Modrý blesk (1999)
Co si ušít do výbavy (1995)
De'aundre Bonds
USA
Nejlepší filmy:
Gangster Squad – Lovci mafie (2013)
Dlouhá jízda (1996)
Matroš (2015)
Christina Milian
USA
Nejlepší filmy:
Život brouka (1998)
Prci, prci, prcičky (1999)
Bejvalek se nezbavíš (2009)
LisaRaye McCoy-Misick
USA
Nejlepší filmy:
Svatba mého nejlepšího kámoše (1999)
Lap Dance (2014)
Závist (2004)
Basil Wallace
Jamajka
Nejlepší filmy:
Krvavý diamant (2006)
Grand Canyon (1991)
Temné nebe (1996) (seriál) - herec, a.z.
Sanaa Lathan
USA
Nejlepší filmy:
Blade (1998)
Doživotí (1999)
Láska a basket (2000)
Jascha Washington
USA
Nejlepší filmy:
Nepřítel státu (1998)
Příběh Antwona Fishera (2002)
Poslední prázdniny (2006)
Antwon Tanner
USA
Nejlepší filmy:
Coach Carter (2005)
Ve spárech yakuzy (2000)
187 - Kód pro vraždu (1997)
Oscar Dillon
Nejlepší filmy:
The Boys & Girls Guide to Getting Down (2006)
Neuvěřitelný život rockera Coxe (2007)
Důležitý terč (1997)
Nayo Wallace
Nejlepší filmy:
Speed Racer (2008)
Bratři (2001)
Svatba mého nejlepšího kámoše (1999)
John Wesley
USA
Nejlepší filmy:
Animatrix (2003)
Vzpomínka na Titány (2000)
Příběh Mitche Snydera (1986) (TV film)
Stacy Arnell
USA
Nejlepší filmy:
Hrozba společnosti (1993)
Svatba mého nejlepšího kámoše (1999)
Tvrďák Taylor (2008)
Elayn J. Taylor
Nejlepší filmy:
Lepší pozdě nežli později (2003)
Krvavá volba (2000)
Krásní & úžasní (2001)