kolemjdouc

Děj je trochu pomalejší ale za to má divák čas vstřebat některé vypjaté situace.Film bez obvyklého cirkusu který obyčejně nahrazuje nudný děj - tak aspoň něco pro oči diváka.Tady musíte sledovat i výraz obličeje herců kde je mnoho nevyřčeného.Poměrně neznámí herci a nemáte pocit jakoby dělali někomu jen komparz.P.S 16.10.2022 - a potom kde se berou peníze na všechny špinavé války! ()

HonzysKISS

Je to hodně zajímavý film, ale místy takový nudnější. Kdyby to nebylo podle reality, tak bych tomu dal nižší hodnocení. Jinak pár scének bylo moc pěkně zahraných. Třeba ta s dortem byla hezká třešnička. Líbily se mi přípravy na to, jak se mají v utajení chovat. Občas se i objevily překvapující momenty. Závěr byl určitě hodně povedený, klidně mohl být i delší. ()

Anderton

Síce absolútne rutinne nakrútený triler na motívy skutočných udalostí, ale téma je natoľko silná, že to stačí. Réžia necháva priestor pre hercov a Cranston s Leguizamom, ale aj Brettom sa vyfarbili v tom najlepšom svetle. Téma rozpadu rodiny na dvoch príkladoch nevyrušuje a neprebíja boj proti organizovanému zločinu. Infiltrátor krásne ukazuje, aké obrovské riziko na seba berú títo radoví zamestnanci, ktorých komanduje nejaká milf šéfka ako boss zamestnancov Tesca. Film navyše pôsobí aj vo svetle záverečného zhrnutia skutočnosti, akoby si vystačil iba s reálnymi faktami. Asi to nebude úplne pravda, ale aspoň si môžeme povedať, že sme po jeho pozretí o niečo múdrejší. ()

Rocky88

Wow, pro mne veliké překvapení. Samozřejmě, Cranston je výborný herec, což jako jediná věc nepřekvapuje. Překvapuje ale rychlý spád této víceméně konverzačky, skvělý casting na ostatních postech (včetně uklízeček) a velice zručná režie. Škoda nedořešených témat typu Fed či alespoň nějaké info o Escobarovi. V titulkách bylo na informace o něm a jeho obratu místa dost. Doporučuji, takovýchto filmů se točí málo. ()

necisty

Začátek byl slabší a děj byl strašně zvláštně opisován. Všechno to asi klidně mohlo být na celý seriál, ale tady mi to přišlo, že některé věci vyřešili až moc jednoduše. Každopádně závěr mě přesvědčil. Ale jak je možné, že i největší záporáci byli zavřeni třeba na maximálně 15 let, už jsou nejspíš dávno venku a nevyřídili si to s nimi? ()

• Film se odehrává v roce 1985 a na jedné prodejně lze vidět logo „Lotto“. Loterii bylo možné na Floridě poprvé vsadit až v roce 1988. (vojacekr)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)
  • Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)