cpt.Lynch

Podobné téma i retro-styl jako narcos. Oproti výpravné sérii působí jako jednohubka. Spatřit světlo světa v době, kdy narcos ještě nebyly, určitě by upoutalo větší pozornost. Tento film není vůbec špatné, jen ve srovnání s narcos bledne a brzo zapadne v zapomnění. Koukám že komentář spíše o narcos :). 3,5* ()

Happens

Dvojí život federálního agenta stojí nervy a vztahy všechny jeho blízké.. Ve výsledku i ty z druhého břehu. Je to takový nabitý snímek, který se snaží být dobrý jako Narcos, ale to jen nedaří se. Po shlédnutí mám rozmazanou stopu jakéhosi krimi akčního snímku. Nic zapamatování hodného. ()

Maynard.

Hmm, tak za tenhle tejden již druhej film z drogovýho prostředí, byl to holt pořádně drogovej tejden :o). Tentokrát z pohledu infiltrátora neboli přísně utajenýho policajta, kterej se nenápadně dostal k těm skoro nějvyšším panáčkům v týhlené né zrovna bezpečný branži. Jako, asi sem už viděl film s podobným příběhem, ale nic, co by mi utkvělo v paměti. Zajímavý na tomhle určitě je to, že je to natočený podle pravdy, i když co dneska není podle pravdy :o). No, Dr.Strange nebo Dead Pool asi nee :o). Rozhodně mi tady chybělo napětí, páč tady byly momenty, kdy by se mi uplně chtělo bejt napjatej, ale nebyl sem ani vlastně na chvíli. Taky by se mi asi víc líbila nějaká stajlová hudba, kterou sem tam taky poměrně dost postrádal. Stejnak to ale muselo bejt o nervy žít dvojí život a neustále se strachovat, jestli tě někdo nepráskne nebo někdo nepozná. Na konci filmu všechno vlastně dobře dopadlo, takže nuda :o). No a teď to chce od drogových kartelů odpočinek :o) ()

luka4615

Bryan Cranston exceluje v tomto jinak průměrném a hodně nataženém snímku. The Infiltrator ve srovnání s jinými filmy podobného ražení těžce zaostává rozpočtem, umnějším scénářem či lepším dějovým spádem. Je to veliká škoda, jelikož toto téma zůstává atraktivní i po tolika letech a nesčetných filmových zpracováních. Tak snad příště Brade Furmane - pořád totiž věřím, že Lincoln Lawyer nebyl pouhá šťastná náhoda! ()

Lachtaan

Cranstonovi se zastesklo po letech v drogové branži formou fenomenálního Breaking Bad a musel zkrátka do toho temného podsvětí zahučet ještě jednou, tentokrát do skutečného příběhu motajícího se kolem člověka, který se v tomto "oboru" stal kultem. Samotný Infiltrátor samosebou nesahá po kotníky ani výše zmíněnému seriálu, ani třeba Narcos, které je tomuto filmu nejblíž. Jako poněkud odsýpající krimidrama ale poslouží na pohodu. [viděno na Netflixu 7.5.2022] ()

• Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)
  • Film se odehrává v roce 1985, ale v bowlingové herně je možné vidět automatické počítadlo skóre, které se poprvé objevilo až v 90. letech. (vojacekr)
  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)