Reklama

Reklama

Federální agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) se v 80. letech dostal v utajení dál než kdo před ním, když pronikl do srdce drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím jménem Bob Musella se stal stal klíčovou osobou při praní špinavých peněz a spolu s dvěma dalšími tajnými agenty (Diane Kruger, John Leguizamo) riskoval život, aby vybudoval solidní případ a přivedl co nejvíc drogových baronů před soud. Obklopen násilím a korupcí, Mazur se musí dostat do přízně Escobarovy pravé ruky, Roberta Alcaina (Benjamin Bratt) a přitom neudělat jediný chybný krok. (Magic Box)

(více)

Videa (30)

Trailer 1

Recenze (195)

LexBarker 

všechny recenze uživatele

Slušně odvedená práce, jen se mě v podobných případech nedaří ztotožnit se s hlavními hrdiny... Z lidí, kteří se vetřou k vám do rodiny, berete je jako své nejbližší přátele, se nakonec vyklubou odporní fízlové, kterým nejde o nic jiného, než vás strčit do basy. Jinak jde o napínavý příběh s dobrými herci, kde se mně obzvlášť líbil Benjamin Bratt coby elegantní Roberto Alcaino. ()

herr_carter 

všechny recenze uživatele

Trefa téměř do černého. Potom, co jsem nedávno s otevřenou hubou odsledoval brilantní Narcos, jsem naštěstí narazil na tento nový film, který si opět bere do úst medelínskou tématiku a mafii narkobaronů kolem epochálního Pavla Eskobarů. Je mi jasné, že si budu muset výhledově udělat čas a nakoukat celého Perníkového dědka, jelikož Bryan Cranston, to je opravdu třída a je vidět, že do drogové tématiky zapadá jak zadek do hrnce. Filmu prakticky nemohu nic vytknout, to stoupající napětí se dá krájet a člověk si jenom říká, kdy to těm nastrčeným agentům přestanou kolumbijci a jejich podplacené přátelé žrát. A to je asi právě jediné zrnko pochybnosti na celém filmu - Pan Musella se do kartelu dostal jako když louskne prstem a co nevidět se začal stýkat pomalu s Escobarem, ta rychle získaná důvěryhodnost mi trošku neseděla, jinak ale pecka ve svém oboru. I Benjamin Bratt už přechodil pubertu a dokazuje, že si dokáže střihnout jednu z pravých končetin největšího drogového bosse všech dob hodně uvěřitelně................moje hodnocení = 8 z 10. ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Bryan Cranston exceluje v tomto jinak průměrném a hodně nataženém snímku. The Infiltrator ve srovnání s jinými filmy podobného ražení těžce zaostává rozpočtem, umnějším scénářem či lepším dějovým spádem. Je to veliká škoda, jelikož toto téma zůstává atraktivní i po tolika letech a nesčetných filmových zpracováních. Tak snad příště Brade Furmane - pořád totiž věřím, že Lincoln Lawyer nebyl pouhá šťastná náhoda! ()

mm13 

všechny recenze uživatele

Infiltrátor? Skôr Terminátor. Teda aspoň čo sa oceľových nervov hlavnej postavy týka. Myslím, že skutočnosť bola o poznanie iná, ale ako krajne nepohodlný výlet do sveta operácií v utajení to bolo dostatočne strhujúce na to, aby som tie štyri vypálil. Zvlášť pri takomto obsadení, ktorému okrem sympaťáka Cranstona vládne Diane Kruger. Tá definitívne potvrdzuje svoj talent, chcelo by to zasypať ju dramaticky vďačnými úlohami. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele

Síce absolútne rutinne nakrútený triler na motívy skutočných udalostí, ale téma je natoľko silná, že to stačí. Réžia necháva priestor pre hercov a Cranston s Leguizamom, ale aj Brettom sa vyfarbili v tom najlepšom svetle. Téma rozpadu rodiny na dvoch príkladoch nevyrušuje a neprebíja boj proti organizovanému zločinu. Infiltrátor krásne ukazuje, aké obrovské riziko na seba berú títo radoví zamestnanci, ktorých komanduje nejaká milf šéfka ako boss zamestnancov Tesca. Film navyše pôsobí aj vo svetle záverečného zhrnutia skutočnosti, akoby si vystačil iba s reálnymi faktami. Asi to nebude úplne pravda, ale aspoň si môžeme povedať, že sme po jeho pozretí o niečo múdrejší. ()

Galerie (100)

Zajímavosti (10)

  • Když Bob Mazur (Bryan Cranston) slaví s manželkou v restauraci výročí, stěžují si, že dostali špatná místa, protože neměli rezervaci. Přitom ale měli objednaný dort i s blahopřáním. (Milan25)
  • Kódové označení pro misi v utajení bylo "Operace C-Chace". (kellne)
  • Filmovanie snímky prebiehalo predovšetkým na Floride v meste Tampa, v kalifornskom San Diegu, či na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí. Natáčalo sa aj na britskom letisku Dunsfold Aerodrome, ktoré vybudovala kanadská armáda počas 2. sv. vojny. (MikaelSVK)

Reklama

Reklama