Režie:
Todor ChapkanovKamera:
Lorenzo SenatoreHudba:
Andrew Morgan SmithHrají:
Rachel Hunter, Stacey Asaro, Brad Dourif, Griff Furst, Melissa Ordway, Cleavant Derricks, Atanas Srebrev, Owen Davis, Miles Doleac, Crystal Rivers (více)Obsahy(1)
Série mohutných sopečných výbuchů kolem celé země způsobí paniku a chaoz. Jen jediný člověk, rádoby vědec s podivnou teorií a poznatky o zemském jádru, má odpovědi, které mohou zastavit Armagedon. Podaří se mu přesvědčit svět, aby mu v této situaci uvěřil? (oficiální text distributora)
Hrají
Rachel Hunter
Nový Zéland
Nejlepší filmy:
Rocker (2001)
(J)elita ze střídačky (2006)
Nevinný flirt (1998)
Stacey Asaro
Nejlepší filmy:
Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)
Miamská sopka (2011) (TV film)
Ničivé tornádo (2012) (TV film)
Brad Dourif
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Pán prstenů: Návrat krále (2003)
Pán prstenů: Dvě věže (2002)
Griff Furst
USA
Nejlepší filmy:
Trumbo (2015)
Podfukáři (2013)
Zpátky do ringu (2013)
Melissa Ordway
USA
Nejlepší filmy:
Vyměřený čas (2011)
Méďa (2012)
Neobyčejný Odd Thomas (2013)
Cleavant Derricks
USA
Nejlepší filmy:
Pevnost Apačů v Bronxu (1981)
Moskva na Hudsonu (1984)
Světoběžník (2001)
Atanas Srebrev
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Neporazitelný II: Poslední zůstává (2006)
The Angel (2018)
Escobar (2017)
Owen Davis
Nejlepší filmy:
Dívka a moře (2024)
Zabiják & bodyguard (2017)
Rambo: Poslední krev (2019)
Miles Doleac
USA
Nejlepší filmy:
Kořeny (2016) (seriál)
Velký George Foreman (2023)
Sedm statečných (2016)
Crystal Rivers
USA
Nejlepší filmy:
Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)
Hlava nehlava (2004) (TV film)
Lady XXL (2006)
J.D. Evermore
USA
Nejlepší filmy:
Nespoutaný Django (2012)
Walk the Line (2005)
Klub poslední naděje (2013)
Wallace Merck
Nejlepší filmy:
Smažená zelená rajčata (1991)
Osamělá holubice (1989) (seriál)
Cesta za vítězstvím (2006)
Roger J. Timber
USA
Nejlepší filmy:
Špatnej polda (2009)
The Philly Kid (2012)
Office Uprising (2018)
Tony Severio
Nejlepší filmy:
Zabiják Joe (2011)
Nikdy to nevzdávej 2: The Beatdown (2011)
Unesená (2012)
Angela Meredith Furst
Nejlepší filmy:
Wolvesbayne (2009) (TV film)
Miamská sopka (2011) (TV film)
Quantum Apokalypsa (2010) (TV film)
Lo Graham
Nejlepší filmy:
Beautifully Broken (2018)
Apokalypsa v Hollywoodu (2013)
Upírův pomocník (2009)
Nick Jones Jr.
USA
Nejlepší filmy:
Mechanik zabiják (2011)
Malý kousek nebe (2011)
Man Down (2015)