Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Se tímto snímkem k nám přicházejí postavičky z nesmrtelných knížek pro děti spisovatele A. A. Milneho: vedle Tygra jsou to Medvídek Pú, kamarádský Klokánek, bystrý leč nepoučitelný Králíček, hodné a skromné Prasátko, neodolatelně rozmrzelý Oslík Ijáček, moudrá Sova, starostlivá Klokanice a konečně Kryštůfek Robin, jejich člověčí kamarád a rádce. Tygrův příběh se soustředí na jednu z postaviček Púovy družiny: na Tygra a na jeho pouť Stokorcovým lesem. Tygr, který si připadá osaměle, pátrá po jiných tygrech, ale nakonec přijde na to, že jeho skutečnou rodinou jsou jeho přátelé: Klokánek, Medvídek Pú a další... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (28)

Guran 

všechny recenze uživatele

Nejsem sice už dítě, ale v dětském věku jsem to miloval. Proč by ne, když je na to snímek stavěný. Srandy jsou dost vtipné a přitroublé a příběh o tygrovi co hledá své blízké je také pěkný. Někdy si film pustím a zavzpomínám si, ale asi už z toho nebudu mít takovou radost, jako před 10ti lety. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Pro mě dětská klasika. Příběh, na který jsem koukal neustále na kazetě, ale od té doby upadl do zapomnění. Až nyní. A bohužel asi tomu tak mělo zůstat. Celý Medvídek Pú a jeho svět patří do srdcí a myslí dětí. Pro mě už jde o infantilní a nicotný příběh. To je lehce smutné, ale pravdivé. Ale stále to nic nemění na tom, že jde o příběh mého dětství. ()

Lovely.Bones 

všechny recenze uživatele

Tohle mě vrátilo do dětských let. Velice milý a líbivý snímek pro celou rodinu, což je mezi Medvídek Pů filmů docela výjimka. Začátek je moc hezky a chytře udělaný. Kdyby to ale mělo o deset minut navíc, tak by to asi už měnilo můj pohled na film, protože tohle je cílená jednohubka, kterou zaměstnáte svoje dítko mezitím, co budete žehlit, a ani vy se rozhodně nebude nudit :-) ()

Galerie (13)

Zajímavosti (5)

  • Paula Winchella, který původně namlouval Tygra, v tomto filmu nahradil Jim Cummings. Bylo to kvůli tomu, že 76ti letý herec měl hlas už moc skřípavý pro svou postavu. Walt Disney Imagineers potom najali Winchella, aby propůjčil svůj hlas tygrovi v atrakci s Medvídkem Pů v Disney Worldu. (HappySmile)
  • Když Tygr hledá v sudu důkaz o existenci své rodiny, vyhodí z něj záchranný kruh, na němž je napsáno "HMS MILNE", což je odkaz na autora Medvídka Pů A.A.Milneho. (HappySmile)
  • Nákresy postaviček a storyboardů byly vyrobeny v USA, avšak zbytek, tj. 60% animace, byl dodělán v Japonsku. (HappySmile)

Reklama

Reklama