Reklama

Reklama

24 hodin: Dnes neumírej

(seriál)
  • USA 24: Live Another Day (více)
Trailer 2
Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, 2014, 9 h (Minutáž: 45 min)

Hudba:

Sean Callery

Hrají:

Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Kim Raver, William Devane, Giles Matthey, Gbenga Akinnagbe, Benjamin Bratt, Yvonne Strahovski, Tate Donovan (více)
(další profese)

Epizody(12)

Vysloužilý agent Jack Bauer se skrývá v Londýně. Už jsou to čtyři roky od té doby, kdy začal utíkat před spravedlností. Nyní musí opustit svůj úkryt a naposled riskovat život, aby odvrátil hrozící globální katastrofu... (TV Prima)

Videa (62)

Trailer 2

Recenze (109)

sir-dave 

všechny recenze uživatele

Ani to nejde popsat, jak rád slyším po čtyřech letech ten typický tikot hodin :-) A titulky opět v režii duu megawir&Morpheus88. Je to stále stejný Jack Bauer jako v 8 sezónách předtím. Fanoušek dostane přesně to co čeká. Akce, napětí, herecké výkony a damn it! Bez přátel, jako vyvrhel se musí poprat s osudem. Nové postavy prozatím správně lišácké. Škoda toho černošského herce, jen připomíná Curtise Manninga. Yvonne konečně další dobrá role. Co se týče dosavadního hodnocení, nepřijde mi nadhodnocené. Je takové, jaké se dá očekávat od lidí, kteří 24 sledujou a dostali co si přáli. Konec seriálu opět lehce otevřený a můžeme si jen domýšlet. (hodnocení po 12 dílech - konec) ()

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

Keď sa Jack Bauer lúčil s fanúšikmi zdrvujúcim finišom ôsmej série, viacerí boli radi za dôstojné ukončenie. Pokračovanie s podtitulom Live Another Day bolo preto do istej miery rizikom, ale vyšlo to. Tvorcom seriálu sa za tých pár rokov zozbieralo viacero kvalitných podzápletiek, ktoré dokázali zmysluplne prepojiť a naplno zúžitkovať. Aj keď sa ku koncu zdá, že tempo poľavuje, dokážu prísť s ďalším triumfom a predošlé diely sa razom javia ako predohra niečoho väčšieho. Jediná výraznejšia výhrada tak paradoxne súvisí s možno najväčším pozitívom. Vďaka zhusteniu deja do 12 epizód absentujú hluché miesta, o to neuveriteľnejšie však môže pôsobiť ešte rýchlejší vývoj zápletky, ako sme z 24 zvyknutí. Je to však dôvod na kritku? Táto drsná a emocionálna akčná jazda totiž funguje aj po deviatykrát. ()

Reklama

Thomas_xxxxx 

všechny recenze uživatele

Dlhú dobu som už nevidel 24. Naposledy nejakú z prvých sérii veľa rokov dozadu. Tak som sa rozhodol, že si pozriem túto novinku, keďže pôvodný seriál sa mi veľmi páčil. A ako som očakával, nesklamal ma. Seriál vás chytí od prvej sekundy a nedá vám vydýchnuť až do poslednej sekundy poslednej epizódy. Jack Bauer, ako stále, vo forme, tentokrát ako hľadaný muž. Veľmi dúfam, že bude natočená aj ďalšia séria. Nemám žiadne výhrady. 5* a 100%. ()

Bauer 

všechny recenze uživatele

Nedávno jsem si připomněl všech osm výborných řad skvělého seriálu 24 hodin! Každá řada měla něco do sebe a na to, že od první řady uteklo již 18 let, tak nic neztratila ze svého kouzla. Každá řada dokázala něčím prekvapit, něčím zaujmout a něčím člověka dostat. U deváté poloviční řady jsem měl trošku strach. Přece jen 24 hodin je 24 hodin, což znamená 24 dílů a jeden den Jacka Bauera. Musím říct, že jsem se velmi spletl. 12 dílů byl dobrý nápad a to především, že se stále něco děje a není zde téměř žádné zbytečné místo. Například šestá řada měla pár naprosto zbytečných dílů. Za mě tedy super nápad s méně díly. Konec byl opět šokující. Jen to vypadá, že žádná další řada s Jackem Bauerem pravděpodobně nevznikne a mě nezbyde se čistě ze zvědavosti podívat na 24 hodin: Nezastavitelný (celý nadšený jsem z toho). 24 hodin bez výborného Kiefera Sutherlanda? Nesmysl! V této řadě mě mimo perfektního výkonu překvapil Benjamin Bratt. Krásná Yvonnne Strahovski. Nevadila mi ani více než jindy odporná Mary Lynn Rajskub i s tím bordelem, který měla kolem očí. A konečně se také dostalo na záporáka v podobě ženy, i když ne zcela tak hlavního nepřítele. Jednoznačně pět hvěz a velmi důstojné rozloučení s Jackem Bauerem. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Tak se hodiny přece rozjely a tvůrci svižně zasvěcují do děje. 8 dní byla dlouhá doba, ale všechno je relativně obstojně uvedeno na pravou míru, i pro ty co právě naskakují do vlaku. Našlapaná dvanáctihodinovka nabízí vše dobré (i zlé) co poslední série, jen je tady míň vaty. Teroristická máti je docela standardní, ale snaží se nabídnout něco nového díky ovládání bezpilotních letounů. Vrací se Hellerův klan, přece jen je šestá řada nechala trochu odbyté a hlavně se vrací Jack. Naštvaný a zlý. Tak jak ho máme rádi. Struna praská v posledních dílech, napíná se za hranici únosnosti. Kreativně pěkně pracuje s předpoklady diváka a servíruje před něj nejedno překvapení. Poslední díl nesleví, ukončuje samurajským mečem a desetiminutový epilog je pěkným rozloučením s koncem, který vezme za srdce. Ale až po zatmívačce. ()

Galerie (278)

Zajímavosti (6)

  • Jedná se o druhý film, kdy Kim Raver hrála manželku šéfa prezidentova štábu. (vercza)
  • Postava Kate Morgan pracuje pre CIA. Jej predstaviteľka Yvonne Strahovski si už postavu agenta CIA zahrala, a to v seriáli Chuck (od r. 2007), v ktorom stvárnila hlavnú úlohu. (challik)

Související novinky

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

Tvůrci zvažují oživení seriálu 24 hodin

09.09.2021

Tento týden se objevily zprávy, že producenti, televize Fox a zřejmě i Kiefer Sutherland jednají o možnosti oživení dnes již kultovního akčního seriálu 24 hodin. Veškerá jednání jsou údajně teprve v… (více)

Jack Bauer konečně ve filmu?

Jack Bauer konečně ve filmu?

02.09.2014

O filmovém pokračování seriálu 24 hodin se mluví řadu let. Hodně se o něm spekulovalo především po osmé sérii, která v roce 2010 seriál zakončila, nakonec se ale nikdy nedostal z plánovacích fází.… (více)

Stihne Jack Bauer celý den za 12 hodin?

Stihne Jack Bauer celý den za 12 hodin?

15.05.2013

Zní to jako velký návrat. Akčně-špionážní seriál 24 hodin, pracující s konceptem „reálného času", vydržel na obrazovkách úctyhodných osm sezón a jeho poslední část měla premiéru přesně před třemi… (více)

Filmový Jack Bauer ještě drsnější?

Filmový Jack Bauer ještě drsnější?

30.01.2012

Kiefer Sutherland se minulý týden úspěšně vrátil na televizní obrazovky v pilotu Touch, mysteriózního dramatu, ve kterém hraje otce chlapce se schopnosti předpovídat budoucnost. Přesto se podle… (více)

Reklama

Reklama