Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Přátelé Tommy a Angel mají strašlivé tajemství, které je tíží už třináct let. Na významném koncertu pro dvě populární skupiny se z fanoušků v klubu staly zuřivé a kruté zombie. Vypukla epidemie, která přinutila hlavní zpěvačku Alanu spasit vlastní život a odtrhnout se od ostatních spolukapelníků. Teď musí Tommy a Angel znovu prožít své nejhorší obavy, když se jejich noční můry stanou realitou a zombie epidemie se začne šířit. Během Alanina útěku dívku napadl zvrácený sériový vrah, který zná ono tajemství, a těla se kupí. (mateas.matt)

(více)

Recenze (2)

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Hoci sa jedná len o ďalší amatérsky zombie horor, tento je našťastie pozerateľný. Pred niekoľkými rokmi bola na koncerte použitá pochybná hudba, ktorá začala meniť ľudí na vraždiace zvieratá a dvojica, ktorá to prežila, si so sebou túto traumu stále nosí. Situácia sa však po rokoch zopakuje a nastáva otázka; kto má záujem robiť z ľudí zombie? Novinkou ale je, že títo zombíci nie sú tradične mŕtvi a ďalším osviežením je, že zombie štýl je tu vcelku šikovne skombinovaný so slasherom; takže sa objavuje vrah v maske prezidenta Nixona, ktorý to tam morduje. Aj keď sa dostavujú mnohé neduhy nízkorozpočtového spracovania (slabý vizuál, slabí herci, nevyváženosť, naivita) a neuškodila by kratšia stopáž + iná hudba, objaví sa tu niekoľko napínavých momentov, miestami slušná atmosféra, uchádzajúce vraždy, gore a holé ženy, takže sa to dá (do)pozerať bez ujmy na zdraví. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Z prvního kusu, Death metal zombies, jsem byl nadšený... Ne proto, že by se jednalo o nějaký zázračný kus, ale kvůli hudbě... Přeci jenom, ve kterém hororu můžete zaslechnout chlívárny typu Mortician? Volné pokračování Zombiefied ve mě samozřejmě vzbudilo jisté naděje... Zbytečně... Tentokrát je opravdu zdlouhavý amatérský zombie snímek říznutý slasherem, což ničemu rozhodně nepomohlo... Po technické stránce Cook lehce vyspěl, ale pořád je ze všeho cítit nízký rozpočet, který se tvůrci snaží alespoň trochu nahradit tvůrčím nadšením... Opět zbytečně... Takže, sem tam se objeví docela slušná atmosféra, nějaká ta krvavá vražda, ale to je asi tak vše a protože mě ani hudba příliš nenadchla, dá se považovat celý tenhle kus za trochu zbytečný... ()

Reklama

Reklama