Reklama

Reklama

Powers

(seriál)
  • USA Powers
Trailer
USA, (2015–2016), 14 h 27 min (Minutáž: 37–50 min)

Předloha:

Brian Michael Bendis (komiks)

Hudba:

Jeff Rona

Hrají:

Sharlto Copley, Susan Heyward, Olesja Rulin, Adam Godley, Max Fowler, Logan Browning, Andrew Sensenig, Eddie Izzard, Michelle Forbes, Noah Taylor (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(20)

Co kdyby byl svět plný superhrdinů, kteří ve skutečnosti nejsou vůbec hrdinští? Co kdyby využívali všechny své schopnosti jen pro chaos a vraždění? Vstupte do světa podle komiksu Brandona Sandersona, kde spolu koexistují lidé a „nadlidé" se zvláštními schopnostmi. Detektiv Walker (Sharlto Copley) z oddělení vražd, kterému byly jeho zvláštní schopnosti odebrány, vyšetřuje spolu se svým partnerem Christianem Walkerem a Deenou Pilgrim (Susan Heyward) trestné činy, do nichž jsou zapleteni nadlidé! (AXN)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (24)

Spooner

všechny recenze uživatele

Pilot: Playstation zanechává se svým seriálovým debutem dosud hodně rozpačité dojmy. Comicsovka Powers sice představuje dosti zajímavý svět a charismatického Copleyeho. Zatím ho proměňuje v dosti křečovitou podívanou, jež marně hledá svůj styl a tvůrcům se rozpadá pod rukama, stejně jako céčkovým trikařům pokus o kvalitní cgi. Potenciál na zlepšení zde rozhodně stále je a hlavní zápletka taky doposud nevypadá špatně. Tvůrci se ale budou muset ještě hodně snažit, než tenhle krkolomný start napraví a pošlou tuto comicsovou jízdu správným směrem. I když odstranění superotravné policistky by tomu možná hodně pomohlo.50% ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Na rozdíl od některých na mě pilot nepůsobí vůbec špatně. Sice to není žádná hitparáda, ale jako oddechovka je to víc než fajn. Svět i postavy zatím načrtnuté dobře, příběhově to taky šlape. Velkou ránou pro seriál je však rozpočet, který asi nebude moc velký, protože vizuál a triky to chvílemi docela odnášejí. Ale pro mě, jako fanouška komiksů, je další seriál podle Marvelu povinností. Po pilotu 60 %. Po zhlédnutí celého seriálu nemám, co bych dodal. Seriál je nenáročná oddechovka s docela fajn postavami, ale ty triky to skutečně zabíjejí. Série 1 - 60 % Nepamatuji si, kdy naposled se nějaký seriál během série tolik zlepšil. Druhá řada si podržela, nebo dokonce zlepšila to, co bylo dobré na první sérii. Zatímco první řada měla jeden ucelený příběh, tentokrát jsou tu dva, přičemž první mi přišel malinko lepší, druhý mě ale naprosto perfektní finále. Dost všemu pomohla i lepší úroveň triků. Ale po posledním díle, je člověk prostě naštvaný, že to Playstation zařízl. Série 2 - 80 % ()

Reklama

SaNcHeZ_cz 

všechny recenze uživatele

Po pilotu: Zatím to mají Powers rozehráno docela slibně. Jistě, sice v mnoha ohledech naivní, laciné a rozpočtem trochu podvyživené, nicméně svět který představuje i postavy se kterýma seriál pracuje jsou načrtnuty dobře a pokud to někdo vyloženě v dalších dílech nepohnojí, bude z toho příjemná seriálová jednohubka. ()

LizianShaw 

všechny recenze uživatele

První série nezaujme špatnými a levnými efekty. Ani záporák není nijak extra zábavný zachraňuje to skvělý výkon Sharlta Copleye, který je díky bohu v hlavní roli, takže je focus soustředěn na něj. Taky jsem rád za Rko, ne kvůli levné krvi, ale hlavně díky f-bombám, které tu Copley chrlí ostošest, a já bych je taky chrlil kdybych byl ve světě vraždících superpadouchů (kecám, dělám to i teď :D). Druhá série mě naopak bavila od začátku do konce, je zde více superhrdinů, více propletených linek a postavy jsou o dost lépe napsané. Škoda, že to po tak skvělém výkonu zrušili. S1 = 60%, S2 = 100% ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Ale jo, úvodní epizoda nakonec šlape, ale musí se jí toho hodně odpouštět. Hlavně teda hrozné triky a občasnou nudu, jinak se ale jedná o velice sympatický čuprhrdinský pop-corn s jedním z vizuálně nejcharismatičtějších hrdinů, kteří v bedně momentálně kecají do kamery. Člověk si po tom krásně uvědomí, jak moc mu chybí Heroes (jakkoli byli v posledních sezónách na pěst). ()

Galerie (305)

Zajímavosti (1)

  • Autory stejnojmenné komiksové předlohy z let 2004-2008 jsou Brian Michael Bendis a Michael Avon Oeming. (jh666)

Reklama

Reklama