Reklama

Reklama

Minority Report

(seriál)
  • USA Minority Report
Trailer
USA, 2015, 7 h 12 min (Minutáž: 42–46 min)

Tvůrci:

Max Borenstein

Předloha:

Philip K. Dick (povídka)

Hudba:

Sean Callery

Hrají:

Meagan Good, Stark Sands, Nick Zano, Wilmer Valderrama, Laura Regan, Li Jun Li, Daniel London, Tina Lifford, Rizwan Manji, Larry Hoe, Jesse Reid, Natalie Gibson (více)
(další profese)

Epizody(10)

V nedaleké budoucnosti policisté chytali vrahy díky takzvaným tušitelům, kteří měli zvláštní nadání vidět budoucí vraždy. Po šesti letech byl projekt zrušen a tušitelé byli posláni do anonymity. Stále však vidí vraždy a chystají se vrátit... V nedaleké budoucnosti ve Washingtonu D. C. byl spuštěn program PreCrime, který byl založen na tom, že tři tak zvaní tušitelé předpovídali vraždy, které se měly stát v nejbližších dnech. Policie pak vrahy zatkla dříve, než mohli vraždu uskutečnit. Tušitelé byli sourozenci. Děvče se jmenovalo Agáta a dvojčata Artur a Dash. Vědci přišli na to, že vidí vraždy v okruhu 160 kilometrů několik dní před tím, než se mají stát. Po dobu programu byli naloženi v mléčné lázni a za tuto dobu si nic nepamatují. Po skončení programu byli tušitelé přesunuti na ostrov, kde měli v klidu žít. Dash se ale nesmířil s tím, že by nemohl díky svým vizím pomáhat a tak se vrátil do Washingtonu D. C. a snaží se zabránit vraždám. Sám má ale jen malé útržky. Agáta toho viděla o mnoho více a Artur zase předvídá jména. Říkalo se, že Dash byl z nich nejslabší, viděl jen detaily vraždy... (TV Prima)

(více)

Videa (19)

Trailer

Recenze (34)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Obama na pětisetdolarovce a štíhlý Stark Sands v mých erotických snech. 1) Přiznám bez mučení, že hlavním důvodem, proč jsem seriál sledoval, byl pro mě neobyčejně přitažlivý 37letý (!) Stark Sands (tušitel Dash, spolupracuje s policií). 2) Více se nekouknem, další řadu FOX zrušil. 3) There are three of us: Agatha, Arthur and me, Dash. We were called the Precognitives. We can see murders before they happen. For six years, we were held against our will and used to save lives. But after the government's Precrime program was shut down, we were finally released. We kept ourselves safe and hidden from the world, until now. ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele

Víc než akční sci-fi - což byl původní film - jde spíš o klasický krimi seriál zasazený do světa MInority Report více čirou náhodou než důslednou úvahou. Vzhledem k tomu, že všelijaké ty německé detektivky z televize Prima fakt nemusím, tak mě krimi nádech možná odrazoval víc než by mě přitahovalo sci-fi, které bylo vzhledem k rozpočtu přirozeně omezenější než ve filmu. ()

Reklama

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Na tohle jeden ani nemusí být tušitelem, že tady jistě dojde Foxem ke znásilnění Spielbergova výtečného bijáku a umlácení jeho motivů nablblým hrozně cool a trendy spin-offem.. Příšerně mimo filmový předobraz.. Výjimečně snad ohodnotím již po dvou epizodách, které se i tak jeví jako ztráta času.. ()

SonGokussj 

všechny recenze uživatele

První dojmy: Po bravurním filmu zde máme dojnou krávu na peníze, nic víc... A takovou krávu, která dělá smutně můůů... Protože je opravdu smutné, co z toho udělali. Naprosto bez napínavého děje, nevýrazné postavy, idiotští detektivové, ochranky, řešení věcí... Celý díl se nic prakticky neděje. Co mě ale vytáčelo nejvíc byl náš hlavní hrina, který má více vrásek jež moje zesnulá babička. Má ustavičně obličej takovej, jako by se chtěl rozbrečet. Ne-u-stá-le brečivej obličej. Dívejte se na osobu, která chce 40 minut v kuse brečet... Boha! To byl nejhloupější výběr hlavní postavy, jako jsem za poslední dobu viděl... Kdyby si to ti bratři prohodili, dopadlo by to líp. Drop po 3. díle, 20% ()

klerik 

všechny recenze uživatele

50% Dosť jednoduché scenáre a slabé využitie futuristického prostredia. Aj preto seriál vyzerá dosť lacno. Najväčší problém je ale asi obsadenie, resp. to, že hlavný hrdina je trtko a hlavná hrdinka je... no...skrátka nemá dosť charizmy. Podobný model "chlapec a policajtka" v takom CONTINUU fungoval omnoho lepšie. Len asi Agáta je dobre napísanou i zahranou postavou. Práve vďaka udalostiam na pozadí, kde ona ťahá za nitky, ma nútia seriál úplne nezhadzovať. ALMOST HUMAN je však iná liga... ()

Galerie (110)

Reklama

Reklama