Tim (Domhnall Gleeson) je naprosto obyčejný nesmělý jednadvacetiletý Brit, který má starostlivou matku, potrhlou sestru, úžasného otce (Bill Nighy) a žádnou holku. To se má brzy změnit, jelikož Tim právě dozrál do věku, kdy mu tatínek prozradí rodové tajemství. Všichni mužští členové tohoto rodu totiž mohou tak trochu cestovat v čase. „Tak trochu" v tomto případě znamená, že se můžou vracet jen do minulosti, k událostem, které oni sami prožili. Stačí zajít do nějakého tmavého koutu, zavřít oči, sevřít pěsti a jste tam, kde jste si přáli být. Tim se okamžitě rozhodne využít téhle dovednosti k tomu nejdůležitějšímu, co člověk jeho věku potřebuje. Tedy k holce, pokud možno hezké, chytré, hodné a lačné po sexu. Ta Timova se jmenuje Mary (Rachel McAdams) a jejich vztah je dokonalý, protože všechny nedokonalosti Tim pokaždé napraví. Ovšem ani s takovou schopností nemůžete život obehrávat donekonečna, zvlášť když je to prevít, který vám připravuje jedno nelehké dilema za druhým. S každým návratem totiž přijdete o všechno, co jste do té doby prožili. A to někdy hodně mrzí. (Cinemart)

montenegro

dle hodnocení jsem čekala víc, nebylo to zlé, ale v porovnání s Láskou nebeskou je to tak 60%...nějak jsem nekousla odpudivého hlavního hrdinu ()

mr.hack

Na tento film jsem dostal důrazné varování, abych se pořádně připravil. Tak jsem se tedy osmi kousky připravil a bohužel musím říci, že i to bylo málo!!!! To Vás opravdu všechny dostal zrzek z Harryho Pottera, který dost prapodivným způsobem cestuje v čase a jehož myšlenkový pochody občas zavání Chocholouškem? Já bych to bral, kdyby komedie byla alespoň vtipná, bohužel jsem tam ale ani tuto vlastnost, kterou se komedie obvykle vyznačují nenašel. Jako náhražka mi byla podstrčena 123 minut dlouhá, náležitě oslazená nuda, kterou nezachránily ani ty 2 krásky a 8 kousků v sobě…. ()

Nufa

Tahle romantika se opravdu vydařila. Jsem rád, že existují v tomto žánru filmy, které se dají opravdu vychutnat a připoutají vás k obrazovce. První polovina je nepopsatelná. Časem sice přijde trochu útlum, ale to se muselo čekat. Trochu mi to připomínalo náš smínek Probudím se včera, ale tenhle film je o několik tříd jinde, už jen po herecké stránce, ale hlavně příběh je na romantiku neskutečně vypilovaný. Právem si zaslouží místečko v top 10 romantikách, které jsem vidět. ()

TommyDiamond

V životě každého jsou okamžiky na které by nejraději zapoměl. A nebo je tu lepší způsob; prožít je znova a napravit své chyby…. Tento film se vydařil. Sazka na odlehčený humor s lehce dramatickým průběhem + jednoduché cestování v čase bylo jistou sázkou na vítězství... Vadou celé té velké romance byl herec D.Gleeson . Do role Tima se vůbec nehodil. Myslím, že i přes menší chybičky ( hlavně v cestách do minulosti) si tato netradiční romantika zaslouží čtyři hvězdy ()

jadran90

Možná až příliš pohodový film s potenciálem stát se kultem pro celou rodinu. První polovina pětihvězdičkové baví. Scéna v tmavé restauraci nastartovala mou fantazii skoro jako svlékající se Rachel o několik scén později. Svatba tohle všechno odfoukne. Druhá půlka je drama s příliš dobráckým hlavním hrdinou, který si těžko získával mé sympatie, protože Rachel bych si sám nejradši vzal. Chybí tomu nějaká hádka, a tak si film pluje v klidných vodách až k nevyhnutelnému happyendu. ()

alldo.raine

Krásná roztomilá pohádka, s příjemnými herci. Tak krásně, přirozeně zahráno a podáno, že se to prostě zalíbí. Výkon D. Gleeasona je opravdu špičkový, žádné načančané intelektuální debaty, ale vše je takové lidské, normální, plné zádrhelů, nervozity, chyb. Prostě tak, jak to v životě je. Humor umí Richard Curtis podat také skvěle, a hlavně střídmě. Při postelových prostřizích jsem čůral smíchy:) A co si budeme povídat, každý z nás už ne jednou chtěl vrátit čas, aby alespoň na ten druhý protějšek lépe zapůsobil:) ()

qbic

Lásky čas jsem viděl v kině se svou láskou. Možná proto měl pro mě film o hvězdičku lepší atmosféru. Ale od toho romantické filmy jsou, ne? Originální, láskyplné, humorné. Nepřemýšlíte jak to bylo natočené, jestli to dávalo smysl, jestli to či ono nebylo divné. Prostě odcházíte z kina a je vám tak nějak krásně. A to zažívám u filmů zřídka. ()

dj_kure

Já byl prostě úplně unešenej :D. Jako sladký to bylo až po vysílač na vrcholu mrakodrapu, ale mně se to ohromně líbilo a když jako bonus mám skoro celej film na plátně krásnou Rachel nevidim důvod neohulit to pěti hvězdama. Přál bych si víc takových filmů. 80% ()

Bastinka

Krásný emotivní filmeček....líbí se mi to napětí, kdy si člověk říká - že tam bude všechno jak dřív a jen se změní tahle věc...Nad můj úžas to tak vždycky nebylo....a velké plus dávám i hudbě. No prostě zasloužilých 5* :-) ()

TSZ

Richard Curtis prostě umí. Umí napsat slabý a děravý scénář, který promění v téměř dokonalou mozaiku všeho skvělého, co žánr britské romantické komedie nabízí. Film skončil a já stále nechápu, proč mi nevadí ty chyby v cestování v čase... prostě proto, že Richard Curtis umí. ()

darthvader77

Výborná komedie obsahující mnoho životních pravd, těžící z časoprostorové zápletky vše co se dá, zároveň ovšem s omezeními, aby ukázala koloběh života. Skvělí herci(hlavně McAdams a Nighy), výborná režie, hudba, spoustu vtipných scén a v neposlední řadě i spoustu černohumorných hlášek. "To je moje dcera s tou se klidně vyspi, nebudeš první ani poslední" :D Po tomhle si rozhodně začnu ještě víc užívat života. ()

hamir0

Curtis je mistr v navozování příjemných pocitů. Lásky čas není tak celistvý a plynule ubíhající film jako jeho předchozí díla, i tak si ale nejen za svoji laskavost a Nighyho mistrnost zaslouží vysoké hodnocení. Jak totiž uvedl jeden moudrý muž na začátku tohoto odstavce, Curtis je mistr v navozování příjemných pocitů. ()

Jakub

První polovina byla hrozná ,místama i trapná i když originální. Film naštěstí zachránila druhá příjemně rodinná druhá polovina takže za čtyry hvězdy. Z herců mě potěšila Rachel. ()

Alojs

Aniž bych chtěl ponižovat sdělení (ať už dílčí, nebo celkové), přít se o jejich ojedinělost a snižovat nutnost jejich připomínání, přece jen mám s tímto až příliš zjednodušeným, zidealizovaným a přímočarým tahem problém. Přibližně v půli jsem ztratil o děj zájem. Navzdory tomu, že jsem v závěru zaevidoval slzu na krajíčku (otec a syn), tenhle Curtis mi přijde suverénně nejslabší. Láska je TOP, Pirátí jsou téměř TOP, avšak Lásky čas je "pouze" lehčí nadprůměr. Možná je to dáno i tím, že jsou postavy jako takové poměrně škatulkoidní. Chybí ojedinělost (případně trefná prokreslenost) postav z dřívějších Curtisových filmů (Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill, Láska nebeská...). ()

HarqAlAda

Krásny, príjemný, predovšetkým romantický film. Mierne groteskné postavičky prekvapivo zapadajú. Bill Nighy pôsobí ľahučko a uvoľnene akoby odskočil natáčať od posedenia pri pivku (alebo, pre angličanov, od posedenia pri čaji o piatej). Sci-fi linka len poteší. Životom a skúsenosťami ošľahaným mazákom možno nič nové nepovie, ale robí to ladne, s gráciou a veľmi človečensky. Ohník v krbe, jahôdky so šampanským po ruke a o romantický večer je postarané. ()

syphoon

Ale jo, sice jsem čekal něco úplně jiného, ale jakmile jde o cestování časem, ať již je to v té či oné podobě, mám pro to obrovskou slabost. Navíc, když se Vám ve filmu objeví jedna z nejoblíbenějších písniček, kterou byste jen těžko ve filmu čekali, pak přehlídnete i některé nudné pasáže. Nicméně, hnedka po první návratu do minulosti jsem věděl, že mě tento film dostane...... a ....... povedlo se! Skvěle jsem se pobavil 78% ()

sigi2

Pohladenie pre dušu v každom obraze. Kedykoľvek si to dám znova. A myslím, že ten čas nie je nijako ďaleko. ()

AjfelCZE

Romantická komedie s britským humorem. Zajímavý námět a výborné obsazení herců. Už v půlce filmu jsem tomu zrzkovi uvěřil, že by Rachel dokázal zkvaltovat. A Margot se na roli pěkné mrchy hodí naprosto neskutečně. ()

PF 2014

PF 2014