Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Marc Marronnier je ve dne literárním kritikem, zatímco v noci světákem. Má za sebou bolestivý rozvod s Anne. Marc razí teorii, že láska trvá pouhé tři roky. Dokonce napsal pamflet, jenž tuto teorii dokazuje. Jeho setkání s Alice však otřese všemi jeho jistotami a teoremi... (claudel)

Videa (1)

Trailer

Recenze (22)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Jeden z tých filmov, pri ktorom stlačíte, že Prehrať a od začiatku tušíte, že ste prehrali. Ďalšia vulgárna romantika, ktorá sa točí veľmi často len okolo sexu a scenár si neodpustí také blbé reči chlapov, ako ktorá má akú šušku a tipovačky na to, či je žena prechádzajúca okolo vyholená. Človek sa cíti až trápne, keď toto počúva vo filme, ktorý sám seba tituluje romantická komédia, no neponúkne nič humorné, ani poriadne romantické. ()

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Už keď vidíte Bukowského ksicht na začiatku viete, že to bude pičovina. Potom príde veľmi fajn intro, kde keby film skončil, urobil by službu ľudstvu. Ale ono ni. Hodinu a pol to pokračuje, potáca sa to do hovna k hovnu, od nervydrásajúcich dialógov k buzerantom a subjektívne to trvá tak pol dna. Vás už ani nezaujíma, kto kde s kým, hlavne aby to skončilo. Uvaríte večeru, skočíte si na vínko alebo napíšete knihu a ono to furt ide. Pre Boha, prestante točiť takéto filmy, prosím. Ja na to nemám čas ! ODPAD! ()

Reklama

hous.enka 

všechny recenze uživatele

Láska versus touha, tři roky versus na věky věků... Láska trvá tři roky nevnímám jako romantickou komedii, ale spíš jako pocitovku chlapíka, kterej je opuštěnej a má pocit, že všechno končí (proč začínat nový vztah, když se stejně všechno za tři roky pokazí, že jo). Navíc při pohledu do řady jeho přátel mu člověk musí dát za pravdu (historka s dědečkem z Mosambiku či odkud). Louise je za typicky sexy šarmantní Francouzku, co si život umí užít, a on je... intelektuál, hnidopich, kterého bych dost nerada potkala. Jako dvojice moc nefungují, ale vlastně pokud připustíme, že se protiklady přitahují... tak tomu dávám tři roky. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Nesympatičtějšího hrdinu už snad najít nemohli. Nosatý ubulenec, který si věčně stěžuje, furt fňuká, bolestínsky se lituje, a přitom se chová hnusně a podrazácky. Zahýbá, zrazuje a touží po lásce, které stejně nevěří. Rozhodně to není typ, který by do vztahu cokoliv citově investoval, takže je jeho přesvědčení nejspíš oprávněné. Dokud nepotká ženu podobného typu. Takže: hodně štěstí, vy dvě bezcharakterní a pijavicím podobné hrdličky. Já u vašeho happyendu sekundovat nebudu. Vypnula jsem před koncem, pohled na takové dva protivy se nedal snést.  SHRNUTÍ: Francouzi mají dobré PR ohledně lásky, ale provedení bývá o dost slabší. ()

Thomick 

všechny recenze uživatele

Celkem zajímavej režijní rukopis jednak sám vydržel pouhou první půlku filmu, jednak ho stejně hravě přebila romantická klasika schovaná za tisíc způsobů hodnocení a upadání lásky/milostnýho vztahu, pár hodně nešťastných nechutností a jaksi neslavně upozaděnej proustovsky černočernej humor. --- Louise možná "objektivně" není žádná kráska, ale má fakt zvláštní druh sex-appealu. ()

Galerie (47)

Zajímavosti (2)

  • Film sa nakrúcal v Paríži a Issy-les-Moulineaux, no niekoľko ďalších scén bolo natočených aj v Baskicku (Pyrénées-Atlantiques), v Ciboure, Guéthary alebo dokonca Biarritz a jeho letisku. (Arsenal83)

Reklama

Reklama