Reklama

Reklama

Laskavý dotek

(seriál)
  • Česko Důvěrní klienti (více)
USA, (2012–2013), 17 h 35 min (Minutáž: 41–43 min)

Hrají:

Jennifer Love Hewitt, Cybill Shepherd, Loretta Devine, Colin Egglesfield, Naturi Naughton, Alicia Lagano, Kathleen York, David Starzyk, Greg Grunberg (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(25)

Ženu v domácnosti - Riley Parksovú opustí jej manžel Kyle a nechá ju s ich dvoma ratolesťami vo vážnych finančných problémoch. Riley teda vezme prácu v neďalekých kúpeľoch ako masérka. Čoskoro však príde na to, že jej kolegyne si privyrábajú “službami navyše” a bude musieť urobiť ťažké rozhodnutie. To ju prinúti balancovať medzi dvoma životmi. Jeden žije ako osamotená matka, v konzervatívnom meste snažiaca sa udržať rodinu a druhý ako ambiciózna zvodná obchodníčka. Tento život jej ale tiež prináša strach z toho, že raz jej tajomstvo rodina a priatelia odhalia a nebudú s tým absolútne súhlasiť. (TV Markíza)

(více)

Recenze (30)

peiton odpad!

všechny recenze uživatele

Jennifer Hewitt,len čo si pokazila povesť.Neviem čo týmto seriálom chceli tvorcovia akože povedať.Je to ploché,plytké,prízemné a som síce žena,ale toto ma fakt nedostalo.Jej klienti-fešáci a teraz narážam na ich fyzickú stránku ..tak takýchto samcov môže obsiahnuť ozaj len v seriáli.Toto nie je ani hriešne,ani pikantné,ani štiplavé,nieto ešte vzrušujúce.Po pár epizodach som to musela bohužiaľ vzdať,pretože kam to speje..?!Ten istý príklad ako by pred vás postavili maxi sladký koláč s tým,že sa ho nesmiete ani len dotknúť,nieto ešte okúsiť! ()

Silviaxx 

všechny recenze uživatele

Ono, jasné že to je celé také nadnesené, sladké, dokonalé, nereálne. Napriek tomu si to však vie získať diváka, aj keď mi to celé občas prišlo príliš sladké aj afektované. Tešila som sa na ďalšie diely a ako to celé môže dopadnúť. Teraz som ale na vážkach, keďže som sa dočítala, že tretia séria nebude a seriál je oficiálne zrušený. 25 pozretých dielov teda začínam pokladať za skôr stratený čas.. ()

Reklama

mira007 

všechny recenze uživatele

Tak tady máme americkou maminu, která v nouzi začne pracovat jako masérka erotických masáží ( ale to si člověk musí hodně dovypátrat co tam dělá , protože všechno to je v náznacích a asi až v šestém díle hlavní hrdinka prozradí, že s klienty nespí ale jen honí ?) , která povětšinu času dává psychologické moudré rady svým klientům. Je to takové sladké pokoukání , kterému jsem trochu i podlehl, navzdory tomu, že je to tak americké, že tam v salonu erotických masáží neukážou ani jednu svlečenou holku. Dávají to v televizi odpoledne a já si říkám, jaké to má asi vyznění pro ty mladý holčiny co to hltaj - pracovat v erotickém průmyslu je hrozně fajn, samí hezcí milí klienti, moudrá bordelmamá, žádné obtěžování natož násilí a spousta peněz a ani se nemusí svlékat do naha.Bomba. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Ten původní televizní The Client List - Zůstanu raději u původního názvu, ten Laskavý dotek ať si distributor laskavě strčí do řiti !! - platil sice na straně jedné za velmi naivní a zkratkovitou lifetimovou plačku, nicméně tou spoustou naprosto slepých linií skýtal poměrně zajímavý děj pro seriál, který se po tom jeho nepochopitelném úspěchu samozřejmě předem nabízel.. Nicméně tyto nápady využity nakonec stejně nebyly, tvůrci se raději zaměřili na lehce pokrytecky snáze omluvitelnou backstory, i charakter hlavní hrdinky prošel menším posunem, nicméně většina kiksů obou projektů nese stejný podpis, především nablblý a jakékoli reality či syrovosti prostý skript Suzanne Martin, která mě tak dokonale přesvědčila o své neschopnosti, či spíš schopnosti dvakrát se zajímavým tématem naložit jako prase s kravatou.. Ačkoliv zajímavé téma s sebou ne vždy přináší i originalitu, šlápot s "překvapivě" zlatým srdcem už tu pár bylo, no, a přiznejme si bez mučení, že Jennie, pro niž jsem však měl vždycky slabost, ne už tak pro podobné umělohmotné seriály, rozhodně herecky není žádná Julia Roberts.. Ne, díky, The Client List lze jednoznačně považovat za jeden z nejslabších příspěvků mezi série, jejichž hrdinu rozhodně nelze nazvat hrdinou kladným !! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jennifer Love Hewitt zřejmě definitivně usoudila, že její místo je pevně zakotvené v seriálech. A vyhledává výzvy, kdy se více než její herectví, dostává do popředí její vzhled. Na něm částečné staví i tento seriál, kdy se hlavní hrdinka dostává ze spořádané manželky a matky dětí až k luxusní prostitutce, aby mohla splácet dluhy za hypotéku a zaskakuje a vydělává tak za manžela, který jako někdejší fotbalová hvězda už na trávník nevyběhne. Z pozice luxusní šlapky má sice peníze, ale kruh se uzavře a jí přesto zůstane ještě jeden trumf. Není třeba vyprávět co všechno se v této sérii uběhne.Příběh je postupně docela průhledný, ale byl jsem překvapený, že mě to bavilo a lví podíl má na tom právě Hewitt, která přes své fyzické kvality a mladistvou vizáž, prokázala i nějaké herecké kvality. Jen tu roli mámy jsem jí odmítal uvěřit, navíc ji nemám příliš v oblibě a vadí mně seriálová dikce. 60% ()

Galerie (340)

Zajímavosti (4)

  • Predpokladané pokračovanie seriálu treťou sériou bolo po oznámení o tehotenstve Jennifer Love Hewitt (Riley) zastavené. Skutočným otcom dieťaťa bol herečkin seriálový kolega a partner Brian Hallisay (Kyle). Nakoľko však Hewittová žiadala, aby bol otcom aj jej seriálového dieťaťa, ktoré sa jej postave malo narodiť v tretej sérií, nastali tvorivé rozdiely, pretože producenti žiadali ako otca dieťaťa Colina Egglesfielda (Evan). Seriál bol preto po dvoch odvysielaných sériach oficiálne zrušený. (HDeer)
  • Voči seriálu bola spísaná petícia, pod ktorú sa podpísalo 6 250 občanov. Celonárodnú petíciu vytvorili licencovaní maséri, ktorí tvrdili, že seriál poskytuje mylnú predstavu o priebehu masáží, nakoľko oni dodržiavajú etický kódex a neposkytujú "služby naviac". (tomco3131)

Reklama

Reklama