Cappuccino

Oceňujem niektoré originálne nápady (porovnanie sexu s pornom, výhody i nevýhody, otčenáše a zdravasmárie ako vykúpenie z nemanželského sexu a masturbácie), úvodné balenie žien po diskotékach a v neposlednom rade samotnú postavu Dona Jona. Neoceňujem rozmaznanú pipku Scarlett, rýchly skok k "zachráňkyni" Julian Moore a neuspokojivý záver. Ako režisérsky debut to však nie je vôbec zlé. ()

HAL

Joseph Gordon-Levitt bere téma s vtipem a chytrou ironií, ale stejně je hlavně zpočátku těžké to snést, když takřka všechny postavy v jeho filmu - zejména ty dvě ústřední - jsou povrchní kreténi a odpudiví primitivové. S nástupem Juliane Moore nastává naštěstí obrat, možná až moc velký, ale i přes jistou nesoudržnost to celkem funguje. Minimálně do podoby relativně zajímavého a zábavného "ne"romatického filmu. 7/10 ()

viperblade

Tenhle film má co říct a ví, jak to chce udělat, je ale škoda, že se ty věci dozvídáme od více méně nesympatických postav, s kterýma jsem se měl problém ztotožnit. Nicméně na to, že tohle je debut talentovaného Gordon-Levitta a faktu, že jinou výtku k tomu filmu nemám, jsem spokojen a těším se, s čím dalším nás Joseph překvapí. 80 %. P. S. Zřejmě první film, kde jsem opravdu nesnášel Scarlett Johansson (lépe řečeno postavu, kterou hraje), kterou normálně miluju. :-) ()

Happens

Přemýšlím, proč celý život byl zobrazen s takovou nadsázkou, satirickým nadhledem, komicky přehnaným a přitom scény nevhodné pro děti byly tak přehnaně realisticky zpracovány - nemluvě o té opravdu nepovinné dávce opakování v pravidelných posilujících sériích. Film stojí a leží na Levittovi. Napravený feťák a americký sen... 60 % ()

T2

Rozpočet $6miliónovTržby USA $24,477,704Tržby Celosvetovo $41,268,579Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,723,464Tržby za predaj DVD v USA $4,209,196║ na celovečerný debut odviedol Joseph Gordon-Levitt veľmi slušnú prácu, načrel do nie moc prebádaného mužského džbánka a odvážne na náš vybafol s odvážnou témou a v celku v danom prevedenom štýle aj zaujal, má to čosi do seba, trošku tam miestami chýba väčšia ľahkosť v scénach pokiaľ to berieme vo fáze komédie /videl v kine: 60%/ ()

• Facebooková stránka Barbary Sugarman (Scarlett Johansson) je pravá a její přátelé, včetně celebrit, jsou zde pod falešnými jmény. (ArsenalEagle)
  • Píseň "Good Vibrations", kterou ve filmu Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) poslouchá a která je také součástí soundtracku filmu, je původní píseň od Marka Wahlberga, tehdy známého jako Marky Mark. (HouseFan)