666 Park Avenue

• Slovensko Diablov advokát
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Horor / Thriller / Sci-Fi
USA, (2012–2013), 9 h 10 min (Minutáž: 41–43 min)

David Wilcox

Předloha:

Gabriella Pierce (kniha)

Trevor Morris

Rachael Taylor, Dave Annable, Robert Buckley, Samantha Logan, Mercedes Mason, Erik Palladino, Helena Mattsson, Vanessa Williams, Terry O'Quinn, Lucy Walters (více)

Mladý pár zo stredozápadu, Jane Van Veen a Henry Martin, prichádzajú do New Yorku pracovať na kariére a snáď aj nájsť lepší život. Obaja sú unesení možnosťou stať sa správcami historickej budovy. Ponuku im dá Gavin Duran, ktorý je spoločne so svojou ženou Olíviou majiteľom domu. Čoskoro je však jasné, že v hre sú úplne iné sily a mladá dvojica to nebude mať ľahké... (TV Markíza)

iampatrik

55% Jeden z loňských seriálů, který jsem neviděl do konce, přesto ho hodnotím. Ze začátku zajímavý mysteriozní příběh, kdy jsem měl chuť odkrývat příběh domů a jejich nájemníků. Chuť však s přibývajícími díly slábla. I když mě samotný příběh zajímal, to stejné se nedá říct o strašně necharakterních studených postav, špatných dialozích, tempu a napětí seriálu. Seriál mě musí upoutat hned, nebo v prvních pár dílech - tady se tomu nestalo a i přesto, že jsem se díval dál, poslední díly jsem již neviděl. ()

Jaxx84

Naprostá naivita, až hloupost chování většiny postav ubíjí seriál k naprostému průměru. Ač námět, příběh i prostředí Draku samotné má neskutečný potenciál. Scénář se po pár dílech dostane do smyčky, kdy jsou podobné scény donekonečna předsouvány divákovi, kterého v pozornosti drží už jen touha poznat, kdo je sakra Gavin Doran a co se v Draku stalo. Kopírování lekavých scén s holčičkou v pyžamu a medvídkem v ruce, která se zčistajasna zjevuje, netřeba komentovat. A když už napětí upadá moc, prostě se tam hodí konec dílu, aby to jako diváka hnalo se podívat na další. Asi už nikdy nespočítám, kolikrát mě absurdní chování postav nebo nesmyslnost děje donutila vykřiknout: "Proboha co to je?!" I přesto solidní průměr, především svým námětem (průměrováno s těmi ostatními výkaly, které jsou nám předsouvány). 5/10. ()

Heffleyka

Žádný zázrak od toho nečekejte, ale jako oddechovka, proč ne? Pilotní díl mě celkem zaujal a naladil na další sledování. V následujících dílech se sice seriál vyvíjel úplně jinak, než jsem čekala, ale zatím mě to celkem baví, i přesto, že herecké výkony nejsou nijak zvlášť skvělé a Henry (Dave Annable) mi přijde jako neuvěřitelně pitomá postava... P.S. zařazení "horor" je trochu přehnané... ()

Idahou

EDIT: už se to zhoršilo... odebírám * No takhle, při sledování mi dost často přechází mráz po zádech a není to tím, že by to bylo tak špatné. Naopak, je to hodně dobrý seriál, hned od začátku Vám ukáže oč v tomhle seriálu poběží a toho se drží, takže ano, dočkáme se mystifikací, ale nejsou to takové šáhnuté mystifikace nahlodávající celou konstrukci, jako jsme to mohli vidět třeba v seriálu Alcatraz. Pro fanoušky hororů, thrillerů a podobných vřele doporučuji - mějte, ale na vědomí, že stále je to jen seriál ;) ()

Mr.Ripley

Pilot: Tady se někdo snaží rejžovat z popularity American Horror Story s od základů vykradeným Devil's Advocate. Slaboulinké tři hvězdy, avšak potenciál zde je. Především díky kvalitnímu obsazení a charismatu Terryho O'Quinna. Hodnocení pilotu: (slabých) 70% _____ 2.Epizoda - Roztomilá variace na Hitchcocka u mne smazala rozporuplné pocity a spolu s následující části si tento malebný hotel získal veškeré mé sympatie, za což vděčí tvůrci především excelentnímu obsazení! ______ 1. série: "Klesající sledovanosti se nedivím. První polovina série je nápaditá, svižná a především zábavná. Což závěrečná druhá půlka naprosto postrádá. Finálové rozuzlení je spíše trpkým zklamáním, než sladkou tečkou za milou mysteriozní sérií. Hostovačka Whoopi Goldberg potěšila. 65% ()

• V říjnu roku 2012 na New York City udeřila bouře Sandy, která těžce poškodila ateliéry. (theFtip)
  • Seriál byl natočen namotivy stejnomenného románu od Gabrielly Pierce. (..Lucas..)