Reklama

Reklama

Lego Star Wars: Revenge of the Brick

všechny plakáty
Animovaný / Krátkometrážní / Sci-Fi / Rodinný
USA, 2005, 5 min

Zvuk:

Bob Pomann

Recenze (12)

jh666 

všechny recenze uživatele

Pár vtípků se tady fakt podařilo (fotka, Grievous, Vader), ale všechno hodně sráží animace postaviček. Dělalo to LEGO, tak by tam měly být postavičky ve tvaru LEGO figurek. 60% ()

LegoMan69 

všechny recenze uživatele

Lego Star Wars založené na epizodě Pomsta Sithů. Animace není sice na velké úrovni, ale pro mě to hodnotu vtípků nesrazilo. Svým způsobem to je klasika. Tohle byla první lego animace (dělaná "profesionály") od Cartoon Network. V průběhu let se samozřejmě vylepšili v animaci a detailech, ale tohle má furt hodnotu a pobaví fanoušky Star Wars tak i lega. ()

Reklama

Terva 

všechny recenze uživatele

Lego si hraje a je to takový předchůdce následujícího boomu této společnosti a její nástup na filmové pole celovečerní zábavy. Zde jen necelých pět minut, které si můžete najít na You-tube. ()

Mini_X 

všechny recenze uživatele

Hej, pamatuje si vůbec někdo tenhle úplně nevinný Lego Star Wars kraťas? Pro mě to byl premiéra a musím říct, že dlouhou, ale jakože fakt dlouho jsem neviděl, tak moc uncanny obličeje za posledních 5 let! Doslova tohle by se stalo kdybych to moc přehnal s alkoholem a podíval bych jsem se na nějaký Lego Star Wars set a koukl bych se přesně na obličej Lego minifigurky. Tahle cesta co sičila alkoholem byla i zároveň, tak moc nezajímavá a nudná. Jediné co je na tomhle kraťasu super jsou memes co z toho vznikly a pořád vznikají. ()

Zajímavosti (2)

  • Film byl uveden na DVD společně se snímkem Clone Wars: Volume Two. (Plechpetr)

Reklama

Reklama