Reklama

Reklama

Úplně normální

(seriál)
  • USA The New Normal
všechny plakáty
Trailer
USA, (2012–2013), 7 h 59 min (Minutáž: 21–22 min)

Hrají:

Justin Bartha, Andrew Rannells, Georgia King, Bebe Wood, NeNe Leakes, Jayson Blair, Ellen Barkin, John Stamos, Michael Hitchcock, Jackie Hoffman (více)
(další profese)

Epizody(22)

Videa (1)

Trailer

Recenze (43)

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Po 4. díle 3* zatím: Vypadá to jako zajímavý příjemný seriál, který ale ničím bohužel nevybočuje. Lehký humor, snaha zaujmout tématem, noví herci -až na pár výjimek- které jste dříve snad nikde neviděli. Nejlepší postava? Babča a Rocky (Brianova sekretářka). Obávám se ale toho, že jestli seriál trochu více nezabere, tak budu muset snížit hodnocení. 10.1.2012 je za námi 12. dílů a faktem je, že, jak jsem předvídala, musím snížit o 1*. Je to pořád a čím dál tím víc neslané nemastné, nikam se to nevyvíjí a ani ta humorná stránka na tom není zrovna nejlépe. 4.4.2013 konec první série: Tak abych pravdu řekla, docela těch posledních pár dílů se seriál zase trošku vyhoupl v mém oku a více jsem se bavila...takže opět uvažuju o těch 3*, ale pořád je to takové....tak trochu o ničem...takže 2-3*. ()

fredisek 

všechny recenze uživatele

Až má člověk pocit, že The New Normal míří primárně na heterosexuální publikum. A to dost špatně. Dává mu totiž to, co chce a čemu rozumí nejlíp...dává mu stereotypy. Sitcomy sice na stereotypech staví, ale tenhle až moc otravně. Chvílemi je to sice zábava, ale nakonec člověk zjistí, že mnohem vtipnější je pravičácká nana, než ústřední postavy. Stereotypní gayové, co si myslí, že pořídit si dítě je de facto to samé jako koupit si kašmírový svetr. Drahé, ale člověk s tím bude vypadat dobře. Ocenit se dá, že seriál nesklouzává k agitce, ale je až moc rodinný a až moc idealizovaný a překvapivě až moc korektní. Začíná poměrně brzo unavovat, jelikož postavy vyčerpávají svoje potenciály prakticky hned po začátku. Příběh se vyvíjí přes pitomosti typu hraná dětská svatba, ale opravdovou zábavu nenabízí. Ono ostatně který sitcom s takhle primární rodinnou tematikou ano? Možná že zajímavější by byl seriál, který by ukazoval výchovu dítěte dvěma gayi (i když si dokážu představit, že by to byla voda na mlejn konzervám a spolkům katolických matek, kdyby se postavám něco nedařilo). The New Normal je normální, protože považuje normálnost za nejvyšší metu. Neurazí, ale ani nenadchne. ()

Reklama

Pavlínka9 

všechny recenze uživatele

Zhltla jsem to docela rychle :D Bylo to svižné, vtipné, s dobrou minutáží :) Nejlepší byla babi v podání Ellen Barkin, která se mi víc a víc líbí v dospělejším věku - cca posledních 20let :) Je to sice 10let staré prostředí, ale fajn. Silně americké, hodně barevné s pružnými dialogy :) Jsem ráda, že existuje jen jedna série - nemám ráda zbytečné natahování a prodlužování :) ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

8/22 Další originální potěšení z rodiny seriálů Ryana Murphyho. Hlavním tématem je surogátní mateřství a láska, samozřejmě. Dokonalá kadence situací a dialogů zobrazující svět takový, jaký je. A to má obrovskou cenu. Herecky potěší drobnosti v podání Gwyneth Paltrow, Shannen Doherty nebo Leishy Hailey. ()

Beagle 

všechny recenze uživatele

Po dvou epizodách můžu říct, že mě New Normal docela baví, a malá Edie z Grey Gardens v druhém díle byla přímo famózní...:)_Po třech epizodách jdu na 4, Murphy mě i jako v Glee chytil za srdce a velmi se těším na další epizody (má se objevit Leisha Hailey a spektrum postav se rozšíří)._Finále bylo tak dojemné, jak jen to Murphy&spol. umí. Těším se na druhou sérii!__Novotenův komentář mi mluví z duše, a moje zklamání z toho, že seriál po první řadě skončil, lehce vykompenzoval. ()

Galerie (90)

Zajímavosti (4)

  • Seriál je inspirován osobním životem režiséra a scenáristy Ryana Murphyho. (jakear)
  • Herec Matt Bomer, který v jednom díle ztvárnil bývalého gay přítele Bryana (Andrew Rannells), je gay i v reálném životě, k čemuž se přiznal v únoru 2012, čímž šokoval mnoho jeho fanynek po celém světě. S přítelem dokonce vychovávají 3 děti. (funhouse)

Reklama

Reklama