Schaudelovi potřebuji sehnat na víkend hlídání pro svého syna Rémyho. Marc Schaudel se rozhodne požádat o pomoc svého zaměstnance Francka, jenž na něj působí velmi slušným dojmem. Netuší však, že Franck má v plánu oslavu svých třicátin, což není zrovna ideální doba na hlídání rozmazleného Rémyho. Klidný víkend Schaudelových je narušen telefonátem policie, jež jim sdělí, že Rémy a Franck zmizeli. Jedinou stopu nalezenou v jejich zničeném domě představuje kamera, na níž jsou zachyceny události předchozího večera... (claudel)

blondboss

Nemôžem to nazvať inak ako slabšia kópia amerického Hangoveru, ale vypeckované do nepríčetna a s typicky nonšalantným francúzskym nenásilným humorom. Musím uznať, že som sa slušne bavil a niektoré hlášky boli fantastické. Som naozaj milo prekvapený z tejto komédie a ako oddychovku to úplne vrelo odporúčam. Hlavne to herecké obsadenie bolo vyberané naozaj precízne. 70 % ()

maestrotatum

Zrazu sa rozžiarila obloha a k Zemi sa rútil obrovský meteorit. :D snáď takto dáko sa dá opísať toto francúzske bláznovstvo. Situačný humor s tým slovným, ide ruka v ruke. Dej je obohatený tým, že ho rozvíja kamerový záznam ( veľmi dobrý nápad). Výborné charaktery a sympatická partia dalších maniakov na štýl Hangoveru akurát vo francúzskom rytme. Zaručene vám navre tepna na krku alebo dostanete bruchaboľ zo smiechu. Babysitting je velkým krokom v kariére Lacheaua. [85%] ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 7/10. U této komedie jsem se opravdu bavil od začátku do konce. Doporučuji na odreagování. ()

Merenre

Proti perfektnímu Alibi je to takové méně vyzrále, pubertálnější, šablonovitější - je to ale svižné a spousta vtipů se opravdu povedla. ()

vinducha

V hlavní roli "spratek" , dítě nemám , ale udržet na uzdě něco takovéto musí být opravdu zřejmě  psychicky náročné. Zde jsem začal sledovat pány Lacheaua a Boudaliho , protože styl jejich komedií mi sedí převelice .  2 slovy -  lehkost a nadhled. Tleskám a po jejich 5. shlédnutém filmu , přeju ať si drží laťku stále takhle vysoko. Díky za super zábavu. ()

karnifex

Komedie s názvem Babysitting, jejíž hlavní téma je divoká párty, to určitě neslibuje kvalitní humor, ale nechal jsem se zlákal dobrým hodnocením a.. - a nelitoval jsem ani vteřinu! Mimořádně vtipné, zábavný příběh, spousta skvělých herců a neuvěřitelně sympatické postavy. Vlastně není co vytknout a vzhledem k tomu, jak dobře jsem se pobavil, je 5***** naprosto zasloužených! ()

Dawe2

Druhá hvězda za pokus o srandu, ale dopadlo to tedy prachbídně. Je to totálně ztřeštěné, stupidní a nevtipné. Nejhlavnější nosný příběh s hercemi bych ponechal a zbytek všechno jinak. Nemohu doporučit, za mě to nestojí za to. ()

StanGoodspeed

Film natočený vesměs na domácí kameru není až tak obvyklý a zprvu sem se na to díval: jakože cože? A ty vtipy byly fakt blbé. Ale brzo jsem na tu hru přistoupil a nezbylo mi než se řezat až mě břicho bolelo. Na poli komediíí jsou 4 nejvíc co dávám.... prostě Forrest ani Vykoupení to není ale já se fakt smál :-) Ps.: Alice David je fakt krásná ()

futislav

Kdyby to nebyla vykrádačka Pařby ve Vegas, dal bych i čtyři hvězdy. Ale zasmál jsem se a to je u komedie to nejpodstatnější. Většina průběhu filmu je lehce předvídatelná, ale pobaví. Taková jednohubka pro nudné večery. ()

Lady_Gaga

Sice jsem komedii trochu nadhodnotila v bodování, ale jen proto, aby nezanikla. Nebýt toho, že jsem se báječně bavila u Léto All Exclusive (což je volné a ještě vtipnější pokračování této komedie), nezjistila bych zpětně, že ještě před ní byl natočen tento úsměvný kousek. A fakt nemá smysl srovnávat Pařbu ve Vegas, kdo si toto vygumuje z hlavy, dobře se pobaví (už úvodní situací se slečnou na recepci) 😜 Ale jestli hledáte intelektuální bergmanovské drama, tak jste tady rozhodně špatně. ()

Denzen

Taký francúzsky Hangover. Len trochu menej o drogách, viacej o vzájomnom priateľstve a s neskutočne vtipnými scénkami. Koniec mierne nudný. ()

MIRECSK

Odkedy chalan zmizol z párty, som sa neprestal smiať azda až do konca filmu. Mario Kart a Vzhuru do oblak úplná TOPka. ()

MatoPalkes

Philippe Lacheau a jeho kamaráti vracajú francúzsku komédiu tam kde patrí, teda na predné priečky na svete. Super jazda a teším sa na ich ďalšie projekty. ()