Reklama

Reklama

Nultá hodina

(seriál)
  • USA Zero Hour
USA, 2013, 9 h 12 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Paul Scheuring

Hrají:

Anthony Edwards, Carmen Ejogo, Scott Michael Foster, Addison Timlin, Jacinda Barrett, Michael Nyqvist, Amy Irving, Neil Napier, Grace Gummer (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Nenápadný vydavatel časopisu Hank se vydává zachránit svou manželku. Poté, co na bleším trhu koupila staré hodiny, ji unesl jeden z nejnebezpečnějších žoldáků na světě. Hank je rozhodnut ji najít za každou cenu... (TV Prima)

Recenze (31)

Shakaar 

všechny recenze uživatele

Je obtížné hodnotit něco, co mělo tak málo dílů a bylo v podstatě zrušeno v tom nejlepším. V tomto případě to mělo to štěstí, že to vcelku mělo uzavřený děj. Nedá se, říci že to byl propadák. První polovina se mohla zdát, že je až příliš utahaná, za to od půlky to mělo vcelku solidní zápletku. Škoda je trochu, že v té konspiraci se trochu zamotali a že některé věci tak trochu nedořešili a vysvětlení že je to "ruka boží" či něco takového je trochu málo. Nelíbila se mi ani ta honba za těmi hodinami, což hodně sežralo děje a když potom je potom...no bylo to trochu podivné a často to srazovalo jinak slušný potencial serie. Je to škoda, druhá polovina opravdu měla dobrý spád. 2*. ()

sir-dave 

všechny recenze uživatele

Z počátku mi trochu vadili hlavní představitelé. Jediná charismatická postava byl Michael Nyqvist. Dějově to připomíná filmy typu Lovci pokladů nebo různých konspiračních příběhů. Líbila se mi lehká nepředvídatelnost oč běží a jak se to celé vyvrbí. Tempo dost svižné a s každým dílem se to posouvá dost dopředu. Odehrává se to v dnešní době s přidanýma flashbackama, především z nacistického Německa. Ukončeno fairově. Dabing. (hodnocení za 1. sérii - konec) ()

Reklama

cariada 

všechny recenze uživatele

Osobně si nemyslím, že je to tak špatné jak to řada lidí hodnotí. Ba naopak, já se dobře bavil. Spousta napětí zajímavých nápadů a zvratů. Ano byla to v podstatě blbost, ale který podobný seriál není. Tohle díky brzkému zrušení naštěstí skončilo uzavřené, ale s možností pokračování, které sice nebude,... Je to prostě jen jedna s konspiračních teorií o církvi, která je zajímavě realizovaná. ()

McClane 

všechny recenze uživatele

Hodnocení pilotu: Spiknutí, církev, únos, hodiny, zlý nacisti, hodný nacisti, nacistická ponorka za polární kruhem, dementní agentka FBI a výsledek je ukrutně pomalu se vlekoucí nuda. Pilot mysteriozního seriálu musí chytnout za koule a šlapat tak, že 40 minut uteče jako voda, což asi tvůrci nevěděli. 40%. ()

Pod 

všechny recenze uživatele

Nemám absolutně žádný problém dát tomuto seriálu plný počet, obzvláště kvůli zdejšímu extrémnímu podhodnocení. Během 13 dílů, kde je tajemství na každém kroku, projdeme mnohem více záhad a konspirací, než jsem čekal. Mnohem více a mnohem zajímavějších témat ze světa tajemna by nás určitě ještě čekalo v nadcházejících řadách, které by se, podle závěru, odklonily od původního děje 1. řady a zkoumaly by vše možné záhadné, která je uzavřena, nebýt neobnovení pro další sérii, díky bídné sledovanosti (opět, jak jinak). Takový seriál by to chtělo... ()

Galerie (161)

Zajímavosti (1)

  • V 4. minúte 3. epizódy môžeme vidieť v hoteli českú vlajku. (figis20)

Reklama

Reklama