USA,
2015, 9 h 16 min
(Minutáž: 51–60 min)
Epizody(10)
-
A Place to Fall (S03E01)
-
Souls on Ice (S03E02)
-
The House in the Woods (S03E03)
-
Every Beast (S03E04)
-
Boy in the Box (S03E05)
-
Pendant (S03E06)
-
Todos Santos (S03E07)
-
Dire Night on the Worm Moon (S03E08)
-
Damascus (S03E09)
-
Brian's Song (S03E10)
Hrají
Lukas Engel
Kanada
Nejlepší seriály:
Orphan Black (2013) (seriál)
Poznáváme přírodu (2011) (seriál)
12 opic (2015) (seriál)
Anastasia Marinina
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Království (2013) (seriál)
Tara Joshi
Nejlepší seriály:
Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)
Unnatural History (2010) (seriál)
Nemocnice Hope (2012) (seriál)
Anthony Grant
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Star Trek: Discovery (2017) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Michael Ayres
Kanada
Nejlepší seriály:
Expanze (2015) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Keana Lyn Bastidas
Kanada
Nejlepší seriály:
Banda (2019) (seriál)
Wayne (2019) (seriál)
Prezident v pořadí (2016) (seriál)
Sean Rey
Nejlepší seriály:
Jett (2019) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Robin Ward
Kanada
Nejlepší seriály:
Forenzní faktor (2003) (seriál) - vypravěč
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Pásmo soumraku (1985) (seriál) - vypravěč
Clark Backo
Nejlepší seriály:
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Letterkenny (2016) (seriál)
Laara Sadiq
Nejlepší seriály:
Battlestar Galactica (2004) (seriál)
Dračí princ (2018) (seriál)
Služka (2021) (seriál)
Gavin MacIver-Wright
Nejlepší seriály:
Orphan Black (2013) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Kabinet kuriozit Guillerma Del Tora (2022) (seriál)
Garrett Hnatiuk
Nejlepší seriály:
Gangland Undercover (2015) (seriál)
Zpátky do práce (2017) (seriál)
Todd and the Book of Pure Evil (2010) (seriál)
Carlos Fortin
Nejlepší seriály:
Orphan Black (2013) (seriál)
Chladnokrevné zločiny (2005) (seriál)
Prezident v pořadí (2016) (seriál)
Jessica Clement
Nejlepší seriály:
Gen V (2023) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Střední škola Degrassi (2001) (seriál)
Deborah Tennant
Nejlepší seriály:
Anne s E na konci (2017) (seriál)
Cesta do Avonlea (1990) (seriál)
Jack Reacher (2022) (seriál)
Mif
Malta
Nejlepší seriály:
Queer as Folk (2000) (seriál)
Titans (2018) (seriál)
Můj přítel Monk (2002) (seriál)
Melinda Michael
Nejlepší seriály:
Prvních 100 (2014) (seriál)
Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Sharon McFarlane
Nejlepší seriály:
Kravaťáci (2011) (seriál)
Mrs. America (2020) (seriál)
Gen V (2023) (seriál)
Simon Sinn
Hongkong
Nejlepší seriály:
Rodina Sopránů (1999) (seriál)
Příběh služebnice (2017) (seriál)
Zabiják bolesti (2023) (seriál)
Aaron Feigenbaum
Nejlepší seriály:
Hemlock Grove (2013) (seriál)
Království (2013) (seriál)
Zvláštní skvadra (2014) (seriál)