Reklama

Reklama

Hemlock Grove

(seriál)
Trailer 1
Horor / Mysteriózní / Thriller
USA, (2013–2015), 28 h 48 min (Minutáž: 45–60 min)

Předloha:

Brian McGreevy (kniha)

Hrají:

Famke Janssen, Landon Liboiron, Penelope Mitchell, Dougray Scott, Bill Skarsgård, Freya Tingley, Kaniehtiio Horn, Lorenza Izzo, Lili Taylor, Holly Deveaux (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(33)

V malém městečku Hemlock Grove v Pensylvánii, kde se skrývá to nejtemnější zlo, jsou tajemství součástí každodenního života. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (43)

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Zatiaľ S1: Ak sa aj po pilote rozhodnete ďalej nesledovať, tunajšiu víziu ako prebieha premena si dade pozrite! (Len by ma kua zaujímalo, ako prebieha naspäť.) Inak v každej epizóde je niečo zaujímavé, niečo nudné (obecne všetko má dlhočizný nástup a v záujme domnelého dramatu či mystérie sú niektoré pasáže dlhé k uzívaniu) a nejaká drobnosť vyložene hlúpo uchopená. Pravdepodobne by som asi ale s02e01 zapla. // Pilot: Sranda, Skarsgård vôbec nevyzerá ako Skarsgård, skôr ako niekto medzi Austinom Butlerom a Stevom Buscemim. Inak teda pozriem ďalej len pretože mi teenage blbôstky nevadia, i keď komentáre o slabote celej série sú dosť odrádzajúce. Jo a pôvodne som to stiahla ako scifi horor a dokonca si to nepustila hneď vtedy pred spaním pre istotu... a ono to horor vôbec neni a scifi už tobôž nie. (Btw, ešte chápem, že Rumancekovci pri príchode vyzerali skôr ako manželia, ale prečo postava Famke schválne znervózňuje syna?) ()

Popluh

všechny recenze uživatele

Pilot: Stmívání nebo například Vampire Diaries se nedá upřít jedna věc. Na nic si nehrají, přesně vědí o co jim jde a to se jim navíc daří. To Hemlock Grove vypadá na horší svinstvo. Obaluje se seriozním mysteriozně hororovým hávem (ale jen za pomoci přepálených kamerových filtrů) a snaží se působit jako něco víc, což se mu daří přinejlepším tak 10 až 15 minut. Alespoň tolik času bude trvat, než se z postav vyklube klasická parta metrosexuálních děcek, které se přímo narodili pro titulní stranu Bravíčka, pohybujících se v neoriginálním příběhovém vakuu oblíbených upírů a vlkodlaků na pozadí maloměsta, které by chtělo být Twin Peaksem stejně tak moc jako jím není. Naprostá ztráta času. ()

Reklama

ghatos 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem čtyři díly. Není to žádná katastrofa, jenže tomu chybí silnější charaktery, či odvážnější hororové substance. Natahování času zbytečným kecáním se mohlo raději investovat do zvrácenějších libůstek /pravda náznaky incestního chování tam jsou, ale to je pro fajnšmekry málo :) / . Dá se souhlasit s tezí, že to je Twilight pro odrostlejší. 56%. ()

Ajvngou 

všechny recenze uživatele

Na doporučení jsem potahal 1. sérku, a abych pravdu řekl, bylo to nudný a divný. Dialogy teenagerů jsou plný filozofických rádoby mouder, Slibnej rozjezd tam byl, ale pokaždý jsem měl pocit, že jsem musel přeskočit nějakou epizodu, protože jsem moc nechápal, co se tam děje, kdo co dělá a proč to dělá. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Další z rodiny podivných městeček, které je plné podivných lidí a ještě podivnějších událostí. Seriál poskakuje na hraně mezi teenagerskou upírodlačinou a dospělejším mysteriózním hororem s překvapivě solidním gore a nutno říct, že občas to působí trochu nekonzistentně, ale víceméně tu není nic zásadního, co bych seriálu vytknul. Na výbornou vyšel i casting a Famke Janssen možná není tou nejlepší herečkou na světě, ale zraje jak víno a na hraně padesátky dokáže zvednout chlapovi tlak mnohem víc, než její o generaci mladší kolegyně. 70% ()

Galerie (172)

Zajímavosti (5)

  • Seriál sa od ostatných okrem iného líšil aj tým, že jednotlivé časti sa nepustili do sveta po jednom, ale všetky vypustili naraz. (Greenpeacak)

Reklama

Reklama