Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

noby

Je to klišé, je to docela hloupé, nevyhýbá se to ani dojemnému proslovu, ani humoru o genitáliích, ale zároveň to umí být i skoro chytré a netradiční. Ale především je to výborně zahrané a i ve slabých chvílích je cítit, že se to nebere vážně. A je to výborně zahrané. ()

tkabrt

Žánrově klasická americká komedie... V tomto případě s relativně zajímavou zápletkou, ale pořád se tu opakují stereotypy toto žánru. Dal bych pěkný 3 hvězdy, ale je zde jedna věc navíc a to Jennifer! Už od éry Přátel mám takový zvláštní pocit, zhruba na půli cesty mezi koleny a hrudníkem, pokaždé když jí vidím... Nechápu jak může takto vypadat ve 44 letech... Z toho závažného důvodu dávam za 4... A při některých scénách z filmu jsem přemejšlel i o 5 hvězdičkách! ()

Scevola

Mile prekvapenie. Bola to lahka komedia, pri ktorej som sa z chuti zasmial. Niekedy stacil len pohlad na Poultera a pukal som od smiechu. Na konci potesil odkaz na "Priatelov". 8/10 ()

F.W.Colqhoun

I kdyby to byl dealer, striptérka, bezdomovkyně a blbec, stejně to bude fungovat! Vyhrocená oslava americké rodiny, kořeněná šafránem težkopádného humoru. Uzávorkujeme-li psycho-sociální pochybnosti, zbývá film. A s tím se to má všelijak. Rodinná konstelace, na které to všechno stojí, je prudce nevyvážená. Komediální talent Jennifer Aniston je odzkoušená komodita a uznání si zaslouží i (hlavně) svlečená, ostatní osazenstvo nicméně z různých důvodů pokulhává. Hlava rodiny nedokáže zakrýt svou sviňáckost, což přerod do hlavy rodiny neusnadňuje; šerednost a pitomost Willa Poultera, který hraje synka, nevzbuzují ani tak zábavu, jako spíš rozpaky. Společná chemie je cokoliv, jen ne výbušná, a vnucující se nepravděpodobnost premisy umocňuje. Stručně: v intencích Hollywoodu vděčný námět, špatný casting. Což je škoda, protože jeden by si tu rodinnou atmošku užít chtěl. Nakonec budí největší sympatie konkurenční otec Nick Offerman, jehož výlevy [prstění ucha] a lakonické hlášky bigotního policajta patří k tomu lepšímu, co tahle krotká komedie přináší. Peníze bych za to nedal. ()

MareT.

Nastesti je to opravdu zabavny film. Plny cerneho humoru, sproste mluvy a vtipnych situaci. Po pribehove strance to nepresahuje standart road tripu, ale scenar je i presto lepsi nez jine podobne filmy. Ten konec je teda trosku pritazeny za vlasy, ale Jeniffer se da odpustit vsechno. ()

macuzuz

Super!! Budu opakovat ostatní, ano, závěr se příliš nevyvedl, ale přes to jsem musela dát 5 hvězdiček, protože to prostě stálo za to. Pobavila jsem se báječně - skvělé hlášky, super zápletky, nápaditost, spousta vtipných situací u kterých jsem se velmi dobře zasmála. Všichni herci byli báječní. (Castlova Molly Quinn) Líbily se mi i hudební vložky. Spousta skvělých scének. Podle mě obsahoval film snad všechno, takže spokojenost. Určitě se do budoucna ráda podívám znovu. ()

bloodline

We're the Millers sú presne ten typ filmu, ktorý do bodky splní (príjemné) očakávania. Millerovci potešili, zdvihli náladu, spríjemnili večer a zanechali príjemný pocit. Bláznivé, hlúpe, poučné, veselé a sympatické dobrodružstvo, dalo zabudnúť na strasti a starosti všedných dní. ()

ti88na

Výsledný dojem je celkom rozpačitý, preto to priemerné hodnotenie. Miestami som sa výborne bavila, no viac ako je prehliadnuteľné aj vážne nudila a čas pri sledovaní filmu mi ubiehal dosť pomaly. Jennifer Aniston nemám čo vytknúť, ale Jason Sudeikis ma opäť príliš nepresvedčil. Ich vzájomné scény, kde malo dôjsť k posunu vzájomného vzťahu boli veľmi kŕčovité. Rozčaroval ma tiež prejazd cez hranicu a americká rodinka, ktorá bola vždy po ruke, mi liezla viac na nervy, namiesto toho, aby ma pobavila. Nuž škoda, tešila som sa, ale výsledkom bola len priemerná komédia, s dobrým nápadom a nevyužitým potenciálom. ()

farfalla

Vtipná komedie s dobře vybranými herci. Všem postavám prospěje, že alespoň na chvíli žijí ve fungující rodině. David Clark (Jason Sudeikis) celý život jen-tak pytlíkuje, ale když má někoho při sobě, dokáže udělat rozumná rozhodnutí i velké činy. Sarah ´Rose´ O´Reilly (Jennifer Aniston) má smůlu na muže, spoléhá jenom na sebe, ale zjistí, že někdy je příjemné být v týmu a nechat rozhodovat někoho jiného. Kenny Rossmore (Will Poulter) nemá ve svém životě kamarády, ani vzory. Konečně si má s kým povídat. Casey Matthis (Emma Roberts) přebývá na ulici, ale i když je zvyklá být samostatná a dělat si všechno po svém, přijímá, že má někdo o ní strach, dává ji nevyžádané rady a snaží se jí chránit. Jejich dobrodružství s karavanem mi připomnělo jiný přeshraniční film ´From Dusk Till Dawn´ (1996) a jejich peripetie s rodinou z jiného karavanu film ´RV´ (2006). Scénář je dobře napsaný, konverzačně rychlý a příběh plynule ubíhá. Scénky s ukradeným mobilem, s miminkem a s vražedným hrnkem mě pobavily. // Rose: ´You're making $500,000 and giving me only $30,000?´ Casey: ´$30,000? I'm only getting $1,000!´ Kenny: ´You guys are getting paid?´ ()

Janega

Pohodová "rodinná" (dúfam že ste si všimli tých úvodzoviek) komédia, ktorá vás pobaví aj keď nechcete. Komické situácie len tak odsýpajú a medzi ne lietajú jedna humorná hláška za druhou. Mnohokrát sa však naša dílerská, teda pašerácka rodinka dostane do situácií, kedy aj divák s napätím očakáva, čo sa bude diať, čo je u komédií vzácne. Menším zádrhelom je miestami dosť predvídateľný dej a divák už na začiatku vie, ako to podstate skončí. Ale ono to ani nevadí, lebo človek chce, aby to tak skončilo. Jennifer Aniston je snáď jediná štyridsiatnička, ktorá dokáže človeka vzrušiť (ako muža, tak aj ženu). Skvele jej sekunduje Jason Sudeikis, ktorý sa mihnutím oka zmení z pohodového dílera na topornú hlavu rodiny. A treba pochváliť aj tie decká. My sme Millerovci je jeden z mála filmov, u ktorých by som privítal aj pokračovanie, no toho sa asi nedočkáme. ()

t.mon

Rozhodně jeden z nejvtipnějších filmů posledních let. Jennifer Aniston opět exceluje, skvěle sekunduje báječnému a v tomto případě i vtipnému Sudeikisovi, Emma Roberts stále krásná i jako feťačka a skvělý fóry to ještě podthujou - zkrátka skvělej film. ()

koogajz

O 1000% zábavnější než poslední Sandlerovky, stále je to však průměrná komedie se zbytečně dlouhou stopáží a klišovitým happyendem. Hvězdička navíc za Jennifer. ()

Warle

Smršť zábavy se skvělými gagy a skvěle zahranými rolemi. Škoda toho klišé závěru, takhle to je jen "nečistých" 5*", ale i tak zatím rozhodně adept na komedii roku. A Jennifer je furt kus. 85% ()

Perverz

Dobré. Dobré. Dobré. A ještě jednou dobré. A ne dobré jako ve škole. Ne za tři ale za mě čtyři hvězdy za rozumných nepřetahovaných 111 minut zábavy. Tihle herci se do rolí naprosto hodili. Nešetří se zde FUCKAMA a má oblíbená Jennifer jako striptérka. Hm. Hm. Komedie u které se zasmějete i nahlas a to nemusíte být ani na tripu. "Nemůžu uvěřit že jsi ho chtěl vykouřit." Edit. Zvedám na pět, těch skvělých komedií opravdu tolik není, bohužel, a tahle si to zaslouží. ()

Prochy38

Nemám rád ty typické americké komedie, dnes moderní v tom, být za každou cenu každou větou super-cool a když není věta o sexu nebo vyprazdňování, není to prostě ono.... Tahle taková není. Teda je. Ale není to jen o tom... Když pominu nechutně úchylnou rodinku chlápka z protidrogového, asi bych nenašel jedinou chybu. Herecké složení je opravdu geniální. Jennifer je pořád nádherná ženská a nebojí se to i ukázat... Fakt jsem se náramně bavil. Příběh hodně originální, ale hlavně parádně zpracovaný. Tolik parádních hlášek. I když bylo od začátku jasné, jak to dopadne,nebylo vůbec jasné, jak k tomu dojde. Fakt skvělá komedie. Dlouho jsem se tolik nenachlámal :). ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem