Epizody(13)
-
Episode 1 (S05E01)
-
Episode 2 (S05E02)
-
Episode 3 (S05E03)
-
Episode 4 (S05E04)
-
Episode 5 (S05E05)
-
Episode 6 (S05E06)
-
Episode 7 (S05E07)
-
Episode 8 (S05E08)
-
Episode 9 (S05E09)
-
Episode 10 (S05E10)
-
Episode 11 (S05E11)
-
Episode 12 (S05E12)
-
Episode 13 (S05E13)
Hrají
Teresa Kwiatkowska-Kalwat
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Znaky (2018) (seriál)
Gang zelené rukavičky (2022) (seriál)
Andrzej Oksza-Łapicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Jerzy Połoński
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Anděl smrti (2020) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Roman Szafrański
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Mateusz Winek
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Mariusz Zalejski
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Grabowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Dorota Landowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Učitel (2016) (seriál)
Zmijovisko (2019) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Marek Barbasiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Mirosław Konarowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Roman Gancarczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Piotr Łukaszczyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Velká voda (2022) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Andrzej Brydak
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Zbigniew Kozłowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Strážce svědomí (2009) (seriál)
Kornelia Angowska
Polsko
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marek Cichucki
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Kinga Ciesielska
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Vraždy na přelomu století (2017) (seriál)
Planeta Single: Osm příběhů (2021) (seriál)
Marian Dziędziel
Polsko
Nejlepší seriály:
Janosik (1973) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Maciej Gąsiorek
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Arkadiusz Głogowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Pakt (2015) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)