Epizody(13)
-
Episode 1 (S07E01)
-
Episode 2 (S07E02)
-
Episode 3 (S07E03)
-
Episode 4 (S07E04)
-
Episode 5 (S07E05)
-
Episode 6 (S07E06)
-
Episode 7 (S07E07)
-
Episode 8 (S07E08)
-
Episode 9 (S07E09)
-
Episode 10 (S07E10)
-
Episode 11 (S07E11)
-
Episode 12 (S07E12)
-
Episode 13 (S07E13)
Hrají
Tomasz Tyndyk
Polsko
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Otevři oči (2021) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Maria Ciunelis
Polsko
Nejlepší seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Sławomir Holland
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
1670 (2023) (seriál)
Zmizení (2018) (seriál)
Mariusz Jakus
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Wojciech Mecwaldowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Klangor (2021) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Iwona Wszołkówna
Nejlepší seriály:
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Rafał Zawierucha
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Pakt (2015) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Andrzej Żółkiewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Michał Breitenwald
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Nelegální (2018) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Weronika Książkiewicz
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Lekarze (2012) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Zygmunt Malanowicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zacharjasz Muszyński
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Odsouzená (2021) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Lech Łotocki
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Oslněni světlem (2018) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál) - herec, a.z.
Borys Szyc
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Kazimierz Kaczor
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Maria Maj
Polsko
Nejlepší seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Marek Frąckowiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Piotr Garlicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jerzy Molga
Polsko
Nejlepší seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Paweł Nowisz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)