Bezpečný přístav

• USA Safe Haven (více)

Domas88

Ty jo poslední dobou letím na drama/romantické filmy, tenhle se velice povedl a moc mně bavil, všechno se mi líbilo a nemělo to vůbec chybu, celý film tak hezky utíkal, že to byla až škoda. ()

solisoli

Každý romantický príbeh ma mať svoju fantáziu, pretože je to presne o romantike. Tento jednoduchý príbeh s nádychom thrillerovej drámy, vystihol túto podstatu, skvele pôsobivým scenárom, aj keď trochu v TV duchu a predvídateľným dejom, predsa niečím prekvapil. V skutku vkusne pridruženou mysterióznou pointou podaní pôsobivej myšlienky, ktorá hodne obohatila tento v celku vydarený projekt. Prečo sa občas nezasnívať aj do obyčajného bežného dobra, keď vám ho niekto ponúkne. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Magi90

Příjemná romantika na odreagování se od učení.. Má to milé herce, moc se mi líbila Lexie, ta byla kouzelná..:-) Ještě plus, je tam zobrazena krásná příroda..Hudba taky není špatná.. Kdo rád romantiku, ať se podívá..:-) ()

davella

Klasická americká slaďárna. Upřímně, nic víc jsem od toho ani nečekala. Ale hlavní dvojice je sympatická, a co si budeme povídat, na Joshe Duhamela se kouká vždycky dobře :). Do dnešní deštivého dne příjemná oddechovka. ()

jirkahorn

První půlka na 4 *, druhá s odřenýma ušima na 2. Výsledek? Opět další průměr, protože mu v polovině došel dech... ()

Stuck

Přes nízké hodnocení toto jemně plynoucí drama potěšilo. Děj je prostý ač minimálě 2 krát překvapí. Postavy přirozeně hrají své role a až na drobná škobrtnutí nemám co bych americkému "Bezpečnému přístavu" vytknul. ()

misul96

Příběh s očekávaným koncem, to bylo jediný co zamrzelo. Ale což o to, moje srdíčko vyměkne při každý romantický blbůstce, a scéna s dopisem "to her" mě rozněžnila. :) Scéna s šílenym (ex)manželem mi přišla pak už trošku legrační, ale ta romantika musí být odměněna. :)))) ()

dadule777

Film byl příjemný, dokázal ve mě vzbudit emoce, takové jaké si kladl za cíl. Někdy ho určitě zopakuji. Jen mi přišlo že závěr zkazí //spoiler// kdyz je v dopise napsano: "Ale hlavne doufam, ze tam nejak budu moct byt s vami a hlidat vas"...No hlavne postava manzelky tam vubec nemusela byt. Mela film udelat zajimavejsim, ale myslim si ze to se povedlo jen v prvnim okamziku. Do te doby nez si v hlave zhodnotite cely film. ()

girasollle

Nevšední dávka romantiky, i když se to mnohým nezdá. Příběh muže a ženy zkoušených osudem, melancholická atmosféra jižanského maloměsta a vše doladí nepředvídatelný příběh přítelkyně Jo, který v závěru rozhodně překvapí. Mně se to líbilo i přestože zde film získal velkou řadu kritických hodnocení. 4 a kousek hvězd. ()

veverysiak

Soft verzia niekoľkých starších kúskov, kde maník do omrzenia otravuje svoju bývalku, lebo si dáko v tom hneve nevšimol, že je to bývalka, tuto chlapi prihodili cukríka Josha, ktorý dostal za úlohu správať sa prehnane slušne, zamotali ešte za hrsť mystérie a vďačný mix žánrov je na svete, dá sa pozrieť, ale rýchlo zabudnete, takže 55%. ()

Veeria

Filmový Amor použil velmi silný šíp z různorodých směsí, aby se trefil do živého. Kvůli tomuto miluji filmy. Sparks dal život příběhu s nitkou odvahy, strachu a napětí, která je navíc protkaná vírou v lepší život, nový začátek. V pozadí silně dominuje láska - v druhé lidi, život, sama sebe. SPOILER! Obě hlavní postavy něco ztratily - Alex milovanou ženu a matku svých dětí, Katie iluze v muže a život. Utíká, snaží se znovu začít. Díky Jo otevírá své nitro Alexi a nejen s ním, ale i jeho dětmi, se cítí svá. Jako nenápadný stín však Katie objímá minulost, která ji nakonec stejně dožene. Jo je velice stěžejní postava celého příběhu. Vyvrcholení a rozuzlení otevřelo stavidla mým emocím. To, jak Jo provázela jejich kroky a stála při své rodině...Hlídala své milované....Tento film dává naději, že každý může najít svůj bezpečný přístav. Vždy můžeme začít znovu. I když se bojíme, jsme uzavření, můžeme najít to, co hledáme.....každý svojí vlastní cestou. Někdo po boku milované osoby, někdo ,,náhodami"....Děkuji Sparksovi za poselství tohoto filmu! A happyend v mnoha úhlů pohledu. ()

papadropolis

Naivní, plytké, předvídatelné, slabé....ale ono asi těžko udělat z prostoduchýho scénáře, ve kterym se snad 20x použije věta ,,Dnes je tak krásně" a herců- neherců nějakou hitparádu. Hodně slabý odvar Rose Madder, nebo Nocí s nepřítelem. 2 hvězdičky v podstatě jen za Cobie Smulders, která je i v tak pitomý roli boží. ()

bmx6

Sice to není nejhorší film,ale že bych to chtěl vidět znovu,tak to teda rozhodně ne.Hodně předvídatelné a nudné. ()

david666

Julianne je kus a proto se mě film vcelku líbil i když nepřináší nic nového a moc napětí a akce taky nečekejte. ()

tomas_j

Lasse má u mě 2* automaticky už za atmosféru :-) Příběh vcelku předvídatelný, sladký, ale my takové potřebujeme, abychom nepřestali doufat a věřit. Nikdy ten pravý/ta pravá nepřijdou zadarmo. ()

PepusGi11._

Na moc takových druhu filmu jsem nenarazil...Kdo miluje drama,je to něco pro něj....Konečně film,u kterého se nebojím dát s čistým svědomím 5hvězd!!!!! ()