Paul Rudd a Amy Poehlerová jsou v tomto zábavném pojetí oblíbené romantické komedie tím nejnepravděpodobnějším párem, jaký kdy uvidíte, s výjimkou filmů Nory Ephronové. Korporátní krysa Joel (Rudd) se snaží zavřít Mollyinu (Poehlerová) výstřední cukrárnu za rohem... ale místo toho jí ukradne srdce. Budou žít šťastně až do smrti... nebo ne? (HBO Max)

blackJag

"RADŠI BUDU SAMA A ŠŤASTNÁ, NEŽ S TEBOU A NEŠŤASTNÁ." Trochu jako z dílny Mr. Trošky a jeho "geniálních" KAMEŇÁKů. Nebo ještě lépe, úplně jako celovečerní TELE TELE. Sem tam fórek, spousta vaty, hrátky s klišé, bohužel z velké části úplně hluché, utahané, bez pointy... Nakonec do toho vlétne Michael Shannon, to bylo super, ten jeho maniakální výraz je s tématem filmu v nádherné opozici, ale je to málo a hlavně, je to pozdě. 30% ()

jasiska

Parádička. Tvorcovia vzali všetky filmové klišé z romantických komédií (When Harry Met Sally, You've Got Mail...) a doviedli ich až do absurdných extrémov. Niekedy som nevedela, či sa mám cítiť trápne alebo rehotať, ale keď na konci nabehol ex-manžel s mečom, bolo rozhodnuté. Ako povedal Paul Rudd, toto bol parádny "toothless attack and vicious homage to romantic comedies." ()

hroubek

Tento film, by šel odstřelit jednou nebo dvěma delšími větami, ale já to neudělám, jelikož jsem pochopil o co se tvůrci snažili. Tvůrci si natočili vlastní romantickou komedii plnou klišé, absurdit, nelogického chovaní, která je satirickou parodií na romantické filmy. A já chápu, že tvůrci si chtěli zablbnout a poukázat na to co jsme ochotný v romantických filmech přijmout, ale je vidět, že se při natáčení bavili více, než při jeho sledování. Obsazení je hodně fajn do té doby, než si uvědomíte, že se všechny postavy chovají jako po lobotomii, vím že je to účel, ale i tak mě to občas dělalo problémy. Film má spoustu zajímavých fóru, některé jsou opravdu moc povedené, ale pak se objeví nějaký jiný fór, u kterého si začnete říkat, jak na tohle někdo může přijít. Opravdu nevím jak bych tento film někomu doporučil a ani nevím komu bych ho měl doporučit. They Came Together je obyčejný film, ve kterém herci blbnou, nic víc, nic míň, za pár dní ani nebudete vědět, že jste to viděli. Hodně slabé tři hvězdy. ()

kaylin

Nevěřil jsem tomu, že tohle obsazení a s tímhle režisérem přijde s něčím skutečně dobrým, ale najednou jsem si po několika minutách uvědomil, že nesleduji klasickou americkou komedii, ale úžasné absurdní divadelní představení, které je ve skutečnosti filmem. Parádní ujeté situace a vtipy, které skoro navazují na francouzskou a vlastně i českou tradici. Neskutečně překvapení, které bude nejspíš velmi opomíjeno. ()

Morholt

Parodické prvky jsem zpozoroval až na samotném konci. Do té doby to byla sice trochu uhozené, ale jinak tuctová romantická komedie s několika WTF momenty, které tady ovšem nefungovaly. Navíc Cobie Smulders a Michael Shannon, kvůli kterým jsem si to vlastně pustil, tady mají jen epizodní role. Alespoň že Paul Rudd a Amy Poehler působili jako celkem sympatický pár. Ale to bylo, kromě několika málo úsměvných vtípků, asi tak všechno. 30% ()