Reklama

Reklama

VOD (1)

Recenze (6)

TroiMae 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Nemluvme o nich jako o nevinných.“ „Byly nevinné.“ „Co když příště zabije prostitutku? Nebo ženu, která půjde domů pozdě v noci opilá a v krátké sukni? Budou nějak méně nevinné, a proto méně hodné pozornosti? Zasluhující trest? Média milují dělení žen na panny a upírky, anděly a kurvy. Nepovzbuzujme je v tom.“ „To vám doopravdy nedá spát, že? Jednorázovka. Muž šuká ženu. Podmět muž, sloveso šuká, předmět žena. To je v pohodě. Žena šuká muže. Žena podmět, muž předmět. To už vám není tak příjemné, že?“ Jinak nemyslím si, že je seriál "divácky nevstřícný", možná tak pro muže :) Ani že Stella je asociální, chladná, studená mrcha... možná pro muže... "Stella Gibson, Gillian Anderson’s character on the thriller The Fall (TV series), is so unapologetically feminist, unapologetically promiscuous, and unapologetically better than everyone else on the Northern Ireland Police force that she inspires celebratory fan tributes with titles like ‘Stella Gibson being a boss.’” ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Policistka... asociální, chladná a precizní tak, jak bychom očekávali od vysoce inteligentního vraha. Vrah... účastník vcelku běžného života, práce, rodina, přátelé... . Dál souběžně sledujeme rozjezd sériového vraha, i intenzitu a zaujetí prací superintendantky Gibsonové. Zatímco Stella je jako ostře svítící kužel světla, který prohledává temnotu, vrah je jako denní můra, která většinu času přebývá na světle. Podaří se ho chytit? Udělá chybu, všimne si té chyby Stella? Byla by nám Stella stejně sympatická, kdybychom neměli G. Anderson spojenou se Scullyovou? Jak vnímají tuto postavu ženy? Také jako studenou mrchu, nebo jim imponuje? ..."když š*ká muž ženu, je to v pořádku", ale když je to naopak, už se vám to moc nelíbí, že?" Jeden z těch seriálů, o kterých se dá dlouho bavit s kolegou, přestože(nebo právě proto) je divácky skoro až nevstřícný. ()

Reklama

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Gillian Anderson se mi předvedla skvělou rolí už v Sex Education (Aktu X sledovali naši, já ne) a tady mě baví ještě o to víc. Hlavně ta její perfektní britská angličtina. Uším lahodící. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama