Sto krvavých akrů

(festivalový název)
  • Austrálie 100 Bloody Acres

Podnikaví bratři z australského vidlákova rozjeli vratký byznys s organickým hnojivem. Zásoby fertilizéru, jehož tajnou ingredienci tvoří nadrcená lidská těla, se rychle tenčí. V palčivé situaci se objevuje trojice šťavnatých stopařů, jejichž měkké tkáně by mohly rodinnou farmu zachránit. (MFF Karlovy Vary)

Martin29

Já myslel, že to bude horor a ne podělaná romantická komedie kdybych chtěl ji pustím si Bridget Jonesovou.Takže dva maníci mají firmu s hnojivy na výrobu používají mrtvoly. Jednoho dne se jednomu z nich zadaří a najde nejprve v kamionu chlápka v bezvědomí a pak sebere 3 stopaře (2 chlápky a ženskou), kteří stopují cestou na jakýsi hudební festival. Doveze si jich do té továrny s tím, že jich narvou do drtičky a bude z nich hnojivo. Po toto je to v pohodě, ale co se pak děje to mě hlava nebere. Takže oni tam můžou umřít jeden visí několik hodin nad tou drtičkou a světe div se první věc co ho napadá je řešit to s kým vším ta jeho ženská šoustala. Ta ženská pro změnu místo, aby se snažila zachránit (ze začátku se ještě o to snaží pak na to dlabe) tak se snaží svést jednoho z těch maníků z té firmy a kdyby mohla spí snad i s celou Austrálií. Ten třetí z nich má asi nejvíce inteligence jelikož jediný uteče, ale jelikož je to idiot (použiji slabší slovo,abych moc nenadával) a předtím se zhulil tak ho chytí a ustřelí mu kus ruky. Na konci máme happyend kdy jeden z té firmy požádá tu ženskou o ruku nad drtičkou a zbytky svého bratra. 40 procent za první část za první vraždu a za humor. ()