Reklama

Reklama

Mladí a hladoví

(seriál)
  • USA Young & Hungry (více)
USA, (2014–2018), 25 h 14 min (Minutáž: 21–23 min)

Tvůrci:

David Holden

Kamera:

Mikel Neiers

Hrají:

Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero, Kym Whitley, Rex Lee, Bryan Safi, Jayson Blair, Ashley Tisdale, Hina X. Khan, Jessica Lowndes, Annie Potts (více)
(další profese)

Série(5) / Epizody(71)

Obsahy(1)

Mladá, velmi talentovaná kuchařka a zároveň smolařka Gabi (Emily Osment) se stane osobní kuchařkou velice vlivného a bohatého IT podnikatele Joshe (Jonathan Sadowski), se kterým naváže velmi zvláštní a silný vztah. U Joshe také pracují svérázná Yolanda (Kym Whitley) a homosexuální Asiat Elliot (Rex Lee), který nedokáže držet jazyk za zuby. Překoná přátelství Gabi a Joshe všechny nástrahy, které jim osud přichystá? (L.petr)

(více)

Recenze (53)

riza-do 

všechny recenze uživatele

Jestli je něco, co se mi na tomto jinak naprosto průměrném "romantickém" sitcomu líbí, pak je to jednoznačně jeho úvodní znělka. Zbytek je průměrnou zábavou o dvou chudších avšak pěkných holkách, kde ta ošklivější zaujímá hlavní postavu pracující jako kuchařka pro IT miliardáře, do kterého se střídavě zamilovává.. ()

LION-MR.T odpad!

všechny recenze uživatele

Po čtyřech dílech se můj názor nezměnil. Boháč a chudá kuchařka z toho by mohl být dobrý sitcom řekli si scenáristé a do toho jim dáme tlustou černošku co má prořízlou pusu a asijského stárnoucího gaye, prostě dáme co nejvíce nejbarvitější postavy, ale scenáristé, už nemají vtip a herci zase talent. ()

Reklama

Eventyrer 

všechny recenze uživatele

Najskôr to bolo dosť slabé ale potom sa to nejako rozbehlo a nie je to až také príšerné. Dá sa na tom zasmiať častejšie než na Baby Daddy. Určite jeden z tých lepších sitkomov od cbs family. A príde mi divné, že hlavná postava sa sťažuje aká je chudobná , ked v každej epizóde má handry, ktoré by si chudobné babenky len tak dovoliť nemohli. ()

Judy24 odpad!

všechny recenze uživatele

Strašné. Nevím, co je víc klišovité a hysterické - vtipy, umělý smích, nebo Elliot? Emily Osment navíc příšerně křičí, jako kdyby chtěla dát důraz na ty nesmysly, co má napsané ve scénáři. A vůbec nejsmutnější na tom je, že Young & Hungry je taková blbost, že se na to Američané budou s chutí koukat...au... ()

metal.storm 

všechny recenze uživatele

Seriál začína extrémnym stereotypom, pri ktorom už na začiatku viete, čo sa stane. Aj tak sa mi to páčilo, na odreagovanie. Úprimne je mi ľúto, že to skončilo naozaj odpornou romantickou žumpou. Gabi bola len taká malá, milá, nevinná slečna, vykľula sa z toho odporná, sprostá, americká mrcha, bez kúska vtipu. Naozaj vážne netuším, kto by s ňou vydržal, v skutočnosti. Je to deprimujúca, iritujúca nechutná postava. Navyše každé druhé slovo toho skvostu je buď Josh, alebo vodka. Ešte smutnejšie je, že ten najstereotypnejší homosexuál je jediný, koho človek nakoniec ako tak znesie. A verím tomu, že ho v skutočnosti neznesie skoro nik. Ps: Do Mexika je to ďaleko, tak som sa chcela opýtať, či mi požičiaš lietadlo, ale nechcem ťa využívať. Vrrr, (ktoré mu pravdepodobne z nejakého dôvodu jeden s tých klaunov tam zničí). ()

Galerie (335)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama