Reklama

Reklama

Recenze (4)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Když byl nedávno Colin u Craiga propagovat svou novou show, nevěděl jsem, o co se jedná. Naštěstí tam byla ukázka, a jakmile jsem tam viděl jeho, Waynea a Jonathana, tak jsem měl jasno a začal jsem si Trust Us with Your Life shánět. Při tom jsem se dozvěděl, že kvůli skandálu Freda Willarda (který byl zadržen, když masturboval v kině pro dospělé) byla show pravděpodobně zrušena (píšu pravděpodobně, protože Wayne Brady prohlásil, že možná není konec, uvidíme). Každopádně, sehnal jsem si všech sedm odvysílaných dílů a všechny mě pobavily. Princip je takový, že přijde slavná osobnost (Serena Williams, David Hasselhoff či Ricky Gervais), vypráví zábavné historky ze svého života a pak se to čtyři improvizátoři snaží přehrát v různých hrách. Nejlepší hra je pro mě jednoznačně "sideways scene", kdy improvizátoři leží na zemi, ale kamera je snímá ze shora, takže to vypadá, jako by stáli. Potěšilo mě, že v každém odvysílaném díle se objeví jak Wayne, tak Colin. Brad tam je myslím, že jen jednou, Greg třikrát, pokud se nepletu. A právě oni dokážou vybalancovat zábavu, když host není zas tak vtipný (překvapilo mě, že Ricky neumí tak rychle reagovat a celkově vypadal nervózně). Nejlepší host je jednoznačně Serena, už nikdy o ní neřeknu, že to je chlap, ta ženská má své kouzlo, dovede se sama sobě zasmát a nebere se tak vážně, což se cení. Doufám, že nezůstane u sedmi dílů a že najdou nového moderátora, já bych tuto show určitě rád sledoval dál… 90 %. ()

nessbeal

všechny recenze uživatele

Trust Us with Your Life je improvizační komediální seriál, jehož moderátorem je Fred Willard. V každém díle bude nějaká slavná osobnost vzpomínat na klíčové okamžiky ze svého života; tyto momenty, které celebrita právě popíše, budou následně ztvárněny brilantními improvizátory. ()

dave14 

všechny recenze uživatele

Slabší verze WLIIA, ale pořád poměrně dost vtipný. Ale dost mi tu chybí Ryan Stiles a Drew Carrey. Naštěstí všechno zachraňuje Wayne, kterej exceluje v podstatě ve všech hrách. ()

johnywalker 

všechny recenze uživatele

Další z výborných "funny" pořadů stylu Whose Line a pořád je to sakra sranda! Ano, chybí mi Ryan, ale Wayne zde má mnohem větší prostor a to je zkrátka dobře....! ()

Reklama

Reklama