Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komediální seriál natočený na motivy života tvůrců Davida Kohana a Maxe Mutchnicka vypráví o dvou celoživotních přátelích a obchodních partnerech, jejichž vztah zasáhne krize, když se jeden z nich zasnoubí. Joe (David Krumholtz) je uznávaný architekt, který vše řeší ne srdcem, ale hlavou, především co se týká jeho milostného života. Přesným opakem je jeho kolega, homosexuál Louis (Michael Urie), jenž je vždy spontánní, plný emocí a má sklony přehánět. Oběma přeje v lásce štěstí: Joe je čerstvě zasnoubený s Ali (Sophia Bushová), krásnou a vzdělanou designérkou šperků a Louis je šťastně zamilovaný do Wyatta (Brandon Routh), veganského zdravotníka, který se podle Louise brzy stane lékařem. Jen čas ukáže, jestli jejich osobní i obchodní pouto vydrží nové vztahy. (HBO Europe)

(více)

Recenze (31)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

K tomuhle seriálu jsem se dostal kvůli tomu, že na Serialzone měl docela pozitivní ohlasy. Tak jsem ho začal stahovat s tím, že se v budoucnu podívám. A nyní nastal ten čas. Dostal jsem se k tomu samozřejmě až poté co ho zrušili, takže to zabralo jen jedno nudné pracovní odpoledne. Tohle je pro mě prototyp seriálu, nebo přesněji sitcomu, který se mi ani trochu nelíbí. Nejvíc mě irituje umělý smích v pozadí a kdybych ho náhodou přežil, tak by mi tentokrát vadilo i obsazení. Gay je až moc gay a díky tomu i jeho nejlepší kamarád na mě taky působí jako gay. Nevadí, že řeší zásnuby. Zpátky k tomu smíchu, vážně je ho tam tolik, že si takovou četnost snad ani odjinud nepamatuju a ten smích tak i zůstane jedinou věcí, kterou si z tohoto seriálu zapamatuju. A mimochodem z Davida Krumholze se nám stává nový Tyler Labine, letos je to podruhé za sebou co jeho seriál šel tak rychle do kopru (Playboy Club). Tentokrát však oprávněně. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Po zhlédnutí kopletního seriálu, neboli všech 13 dílů, které byly natočeny, musím konstatovat, že tohla byla příjemná oddychovka, která si dokázala udržet můj zájem i mou pozornost, a u které jsem se dokázal i párkrát pobavit. Sice se nejedná o originální sitcom, ale je to sitcom, který dokáže pohladit po duši a navnadit dobrou náladu. Postavy jsou více než příjemné, řada situací, do nichž se hlavní hrdinové dostávají, je velice úsměvná, a vůbec celkově mi dokázal seriál přirůst k srdci a mrzí mě, že se nedočkal více dílů. Pokud bych měl jmenovat nejvtipnější postavu celého seriálu, tak bych zřejmě vybral Aliinu sestřenici Renatu, která pomáhá Ali v obchodě, a která je opravdu tak zvláštní, že dokáže pobavit už jen svým chápavě nechápavým pohledem, a ač se jedná o postavu vedlejší, která neúčinkuje ve všech dílech, přesto je to postava výrazná a geniálně napsaná a zahraná. Pokud bych měl vybrat z ústřední čtveřice hlavních postav postavu, která mi nejvíce přirostla k srdci, tak by to byl asi zdravotní bratr Wyatt, který je za všech okolností chápavý, milý, usměvavý, a snad nikdo a nic ho nedokáže rozhodit. Když bych měl seriál nějak celkově zhodnotit, tak těch zhruba 260 minut s tímto seriálem strávených mi za to opravdu stálo a užil jsem si to. Parťáci ode mne nakonec získávají čtyři hvězdy, do pětihvězdičkových kultovních sitcomů přece jen tomuto sitcomu něco málo chybí, respektive nemá tolik dílů, aby mě přesvědčil o tom, že se těm ostatním kultovním sitcomům svou kvalitou vyrovná. ()

Reklama

Thomick 

všechny recenze uživatele

Víte, nesnášim, když ze mě sitcom dělá blbce. Když plejtvá jak umělym smíchem, tak umělym údivem, umělym rozplýváním se a co já vim čim ještě. Jop, je to vlastně celý děsně umělý, vždyť jen ten Louis je nehorázně přepálenej gay! Navrch Sophie Bush, jedna z nejotravnějších hereček současnosti ... má sice dokonalý pozadí, ale jak ji vidim zepředu, tak kvetu (kór když gesty napodobuje Max z 2 Broke Girls, to bych blil). Zkrátka a dobře, po třech dílech odkládám na sitcomový smetiště s očekáváním, že CBS tuhle afektovanou kravinu stejně brzo stáhne (což by se mimochodem Krumholtzovi stalo už podruhý během dvou let, tentokrát zcela po zásluze). ()

Judy24 odpad!

všechny recenze uživatele

Po pilotu jsou pro mě zatím Partners sitcomovou tuctovkou, která kdyby neměla aspoň trochu roztomilého gaye, tak by se prakticky nedala sledovat. Umělý smích, který jinak úspěšně ignoruju, mi tady strašně překáží, protože se objevuje v místech, která mi nepřipadají ani trochu vtipná. Uvidím, co druhá epizoda, ale žádnou jiskřičku naděje jsem zatím neobjevila. EDIT: Druhou epizodu jsem nedokázala ani dokoukat. Myslím, že to mluví samo za sebe. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele

Pilot posobi velmi neohrabane a neoriginalne. Mozno by som jemnu podpriemernost celku prekusla, ale nijak raz som sa nedokazala zmierit s hereckymi predstavitelmi partnerov ustrednej kamaratskej dvojce, to kto sakra robil casting? Oboch poznam z inych serialov a filmov (a nic proti nim) a pripada mi, ze sa s niekym stavili, ci im niekto uveri aj taketo kompletne ine postavy, nez na ake sa hodia. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama