Reklama

Reklama

Jeff Dunham: Minding the Monsters

(pořad)
USA, 2012, 80 min

Účinkují:

Jeff Dunham
(další profese)

Recenze (18)

bloodline 

všechny recenze uživatele

Ujo Jeff so svojim panoptikom už natoľko rozmaznali moju bránicu z predchádzajúcich vystúpení, že ma niekoľko krát katapultovali do hluchých končín. Ale stále ide o vysoko postavenú a spoločensky maximálne neprijateľnú zábavu, ktorá mi určite ulahodí erdofínový chtíč viac ako 50 odtieňov pretiahnutej Achmediny :) Walter for President!!! ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Já si nemůžu pomoct, ale já se při každém Jeffově představení neskutečně bavím a i přestože mi jistě některé vtipy uniknou, řáchám se na celé kolo prakticky po celou dobu sledování. Jednoduše mi jeho humor sedí a v tomto představení Dunham snad ještě přitvrzuje, protože kadence rasistických a celkově dost nekorektních vtípků je pořádně vysoká. Hodně potěšilo několik odkazu na Jeffův reálný život ohledně jeho ex a pár rozvinutých vtipů z minulosti. Dokonalosti prvních dvou dílů to sice nedosahuje, ale pořád jde o špičkové představení plné ostrých (resp. ostře vtipných) slovních přestřelek. ()

Reklama

Unnamed 

všechny recenze uživatele

Po tak velkém zklamání, jakým bylo Controlled Chaos, je to určitě zlepšení. Na Spark of Insanity či Arguing with Myself to sice nemá, ale oceňuji netradiční pojetí - kostýmy pro loutky byly zajímavým osvěžením a i vtipu tu bylo více než v předešlém díle, úvodní filmy pro každého "vystupujícího" byly dobré a příchod na scénu se mi také moc líbil. Slabší 4*, ale pro fandy Jeffa Dunhama stále must-see. ()

Satan 

všechny recenze uživatele

Možná trochu nevděčné, ale jenom 3*. Jefffáá si připravil uvítací filmečky a nástup na scénu pro každou loutku zvlášť, tématicky je to velmi dobrý nápad (včetně kostýmů), ALE...je to právě ta omáčka, která mě tak nebaví a tolik mě štvala u jeho zrušené show. U uvítací řeči jsem se moc nenasmál, Walter lehce zklamal, ale pak už to je jen a jen lepší. Vrcholem je jako vždy debata mezi Peanutem a Josém, bohužel pak nastoupí Achmed a výborný dojem trošku srazí. Kolem a kolem pořád dobré, ale pro fanoušky Dunhama už trošku monotónní. Potěšilo několik narážek na rozvod s manželkou...Pokud je to vaše první setkání s Jeffem, přidejte si jednu. [Přesná stopáž: 80 min] ()

MiniRecenze 

všechny recenze uživatele

Co si budeme vykládat,jedná se o TV show ve které se nám představí břichomluvec se svými loutkami.Pravdou je,že scénu-podium si nachystal parádně a příchod každé z loutek je příjemným osvěžením.Samotný účinkující svoji roli břichomluvce zvládá taky dobře,sice mu to párkrát unikne a pohne pusou.Kámen úrazů nastane ve chvíli kdy se na Vás začnou "chrlit" vtipy a groteskní rozhovory.Ani polovina vtipů mě nepřišla na takové úrovni abych se popadal za břicho.Za celou dobu jsem se párkrát pousmál a asi dvakrát zasmál.Občas mě přišlo,že živé publikum musí být najaté.Loutky působí vtipně a vizuálně jsou pěkně zpracované,ale i přesto by se na to nemělo dívat dětské osazenstvo.Jedná se zde především o neslušný humor. SLABÝ VTIP!!! ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama