Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

KharDemon

Prvních dvacet minut mi bylo vyloženě protivných ! Opravdu nemám rád filmy, pohádky ve kterých se zpívá. Někdo by měl k žánru připsat hudební a nebo muzikál... Po dvaceti minutách ten zpěv, tančení a posun v dějové línii za jeho průvodu celkem ustal takže se na to dalo koukat. ()

Danie

Olaf je najlepšia "postava" v tejto rozprávke. Hudba je úžasná, odkedy som Frozen videla, neviem sa jej zbaviť. Ľadové šaty, ktoré má Elsa ma privádzajú k myšlienkam, ako veľmi by som chcela žiť v rozprávke. Je to vtipné, milé, prepracované a emotívne nabité, ale stále myslím na to, že rozprávka Tangled je lepšia napriek tomu, že veľa ľudí vraví opak. ()

Matysek1984

Na mě trochu moc "uzpívaný", nicméně i tak se to dalo poslouchat, jsou ukňouranější filmy. To je snad jediná menší výtka na jinak super filmu. Příběh ztvárněn velmi silně, emotivně, na konci jsem byl trochu i dojat. Sem tam i vtípky, pěkná animace, dějové zvraty, no mělo to všechno. Hezky ztvárněná Andersenovka. ()

Katy007

Frozen je opravdu nádherný animovaný film, který má všechno, co by měl mít. Nápadité postavy, nádherné písničky, vkusný humor a silný, zajímavý příběh. Okamžitě zařazeno do mých oblíbených filmů. Rozhodně si ho nenechte ujít! ()

Yhitte

Jde o velice dobrý pokus o pixarovku, ale není to ono. Prostředí i hudba (ikdyž nejsem fand muzikálů) jsou úžasné, ale chybí tomu ta hloubka kterou obsahuje každý film od pixaru. ()

CharlieSC

Jednou za čas taková pohádka vůbec neuškodí. Animované postavy si můžou dovolit co chtějí, takže hádka člověka se sobem, kterou navíc sob vyhraje, není žádný problém. Nešlo o klasický boj dobra se zlem, ale i přesto to tam podle mě děj byl. Samozřejmě jsem se skvěle bavil, jinak bych nedal 80%. :) ()

Harakiros

Při sledování traileru jsem se těšil, jak se skvěle budu bavit , jenže OUHA! Pořád jenom nudné zpívání ještě nudnějších písniček a za celou dobu 3-4 dobré frky. Prostě to Disney neumí . ()

KOLMI

Nějaký chudák to vymyslel, další chudák to musel naanimovat, a pak příjde nějaká piča a řekne, že to bude celé zpívané. Není to vlastně ani zpěv, spíš jek, či vřískot. 1 hvězdu těm dvoum chudáků, kterým celý film domršil ten třetí. Fakt jsem se těšil, tohle je další zklamání na CSFD, kde čím dál víc uživatelů hodnotí film podle ostatních a nikoliv podle sebe. Sračka. ()

Minoka

Kouzelně ledová pohádka, teda...spíše Kouzelný ledový film. Při sledování vyvstávají otázky "proč tomu tak je?" a "proč to není vysvětleno?" a tak. Jak již bylo v některých komentářích zmíněno, jisté věci ve filmu nedávají moc smysl, ale nevadí, pro navození kouzelné zimní atmosféry to stačí,aj přes tu letošní jarozimu:) ()

danihelka

Já mám Disnyovky rád, mají svoje tradiční kouzlo a proto je někdy beru až nekriticky. Muzika je u nich už takový standart (v kvalitě) a pravidelný plivač hitů. Já byl mile překvapen a následně i spokojen. ()

hanzikk

Bohužel nejsem zastáncem muzikálů a když už se ve filmu zpívá snad co 3-10 minut, tak to je už na mne moc. Animace byla půvabná, příběh celkem ušel a vtipu taky mohli přidat no. Až budu mít děti tak jim to určitě pustím, já si počkám na nějaký dospělejší. Jinak na zabití jednoho večera, bohužel jen jednoho, dobré. ()

tein

Původně jsem chtěl dát jen 3* za průměrně dobrej animák ale díky těm povedeným a chytlavým písním a Olafovi je vlastně nadprůměrnej a dávám 4*. Na 5* to ale bohužel stejně není. Osobně mne ještě hodně zklamal dabing těch písní, které jsou proti originálu hodně nepovedené jak přednesem tak překladem/textem. Doporučuju teda shlédnout v originálním znění. ()

Hanzell

Dizny je prostě klasik a zuby nehty se drží svých prověřených receptů. Král (1x), královna (1x), princezna (2x), retardovaný společník (1x), badassmadafaka záporák (1x), princ na "bílým koni" (0,5x), pár omšelých písniček (ať to můžeme tagovat jako muzikál) z čehož jedna se stane z nepochopitelných důvodů megahitem (Xx), průměrný děj (1x), (ne)předvídatelný zvrat (1x), hustodémonskykrutěpřísná grafika (1x), vyrenderovaných sněhových vloček (GOOGOLx)... Výčet položek může vyznít lehce negativně, ale to nemění nic na faktu, že jde o skvělou rozhýbanou omalovánku jak má bejt... Sesadit ale prďáckej Tangled z mého pomyslného animovaného trůnu se téhle zmrzlé parádě žel bohu nepodařilo... ()

majo2060

Konečne rozprávka ktorá nieje založená na hladaní pravej lásky ale poukazuje ako sú aj rodinné vzťahy doležité :) pre mna značné pozitívum. Malo to aj svoje chyby a medzery ale príbeh nádherný a animácia skvelá :) ()

Chenile

Pekna animace.. moc pekne pisnicky.. bohuzel pribeh pokulhava.. .Ovsem pokud se na to podivame jako na muzikal, davam 5*, protoze jiz hooooodne dlouho, jsme v disenyovkach nemohli slyset tak pekne pisnicky. A co je nejdulezitejsi, narozdil napriklad od Lviho krale, ceske verze pisnicek nejen ze nejsou horsi, nez original, ale mnohdy i hezci.. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood