Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

lucijelucije

Frozen je pohádka ze světa pohádek, plná krásných postav, krásných ledových barev a krásných vtipných a emočních scén =) Jediné, co bych vytkla je zpěv, zdálo se mi, že tam na můj vkus až moc zpívají, a častokrát docela zmateně. Nicméně pořád má podle mě Buck a Lee velký animovaný potenciál =) ()

iampatrik

65% Disneyovky mají u mě nevýhodu (a to vlastně každá další podobná věc), která obsahuje zpěv. A umím ho ocenit (nebo si ho nevšímat) jen v ojedinělých případech. Tady je bohužel začátek samý zpěv, který je vesměs nudný, žádná zajímavá hudební melodie. Jakmile se objeví sněhulák, začíná mít příběh rychlejší spád (ne jen kvůli němu). Celkově je však děj až moc strohý, jednoduchý a v konečném výsledku mě Frozen neoslovil tak, jak jsem čekal. ()

Mauric

Značně recyklovaný Tangled (např. píseň First time in forever), ale i napodruhé to funguje (i když o krapet méně)! Frozen je oproti svému "předchůdci" daleko romantičtější a méně komediálně založený. Ačkoli mě neustálá mluva o pravé lásce až iritovala, ocenil jsem děj s nejedním "překvapením" a pro Disney charakteristickým překrásným vizuálem a soundtrackem. PS: Slyšeli jste již piano/smyčcové cover verze písničkového OST? Pouštím si to stále dokola a nemohu přestat. :) PPS: Snad první Disney pohádka, kde jsem slyšel větu "Nemůžeš si ho vzít, vždyť se znáte jen jeden den!" ()

FARGO

Slabá Disneyovka. Příběhová stránka je nekonzistentní a nelogická a pouze ten konec je v pravdě kouzelný, jak má u pohádky být. ()

Dyas

Slušný animovaný film, který naservíruje sledovatelnou jízdu, která je plná zábavy, ale trvalo trošičku déle, než se to rozjelo. Celkově to má pěkný příběh, soundtrack i postavy a sněhulák Olaf je senzační třešnička na dortu :) ()

Prochy38

Nakonec moc milé překvapení! Po Tangled bych řekl jedna z nejpovedenějších animovaných pohádek posledních let. Hezké písničky a nebylo jich zbytečně moc. Animace nádherná. Takhle kdyby vypadalo vše, jsem spokojen. Vtipné složky fungovaly naplno - sob Sven, sněhulák Olaf, .... atd. Příběh není nic extra originálního, ale nádech magie tomu pěkně přidává a děj se vyvíjí dost rychle. Moc hezky udělané! Já byl naprosto spokojen. Klidně tyhle typy animáků točte vesele dál... :) ()

Luff

Víc hudby, jak děje. Na první shlédnutí si řeknete další stejná animovaná pohádka. Nyní mohu říct, že se mi to dostalo do hlavy a píseň let it go znám skoro nazpaměť. ()

jasiska

Girl Power! Konečne rozprávka, kde sú dve hlavné hrdinky princezné, ktoré sa sami zachránia :-) Navyše to bolo veľmi pekné, šarmantné, milé aj vtipné. Pesničky sa mi tiež páčili, lebo mali dobré texty, hodili sa do deja a nebolo ich prehnane veľa. ()

vander19

Príliš mnoho spevu na mňa. Muzikály ja vôbec nemusím s výnimkou Holiča s Fleet ST. a to je rozhodne ten prípad, keď sa spieva viac ako 80% a dej utiekol niekde ďaleko za kráľovský prístav. ()

tterez

Děsně se mi líbí, jak dávají psí vlastnosti jiným zvířatům. Je to kouzelně komické. Ten sob je super..a vůbec, celý příběh je bezvadně neotřelý. Líbilo! ()

Mitin

Krásná pohádka.. Příjemná animace, krásné písničky (bohudík jsem koukal v originále, co tak čtu reakce na dabing). Celá pohádka na mě zapůsobila tak, že nejde dát jinak než 5*. ()

J*A*M*A*L

Musím říct, že první zhruba půl hodina byla strašně nudná, otravná a celkem mě to mrzelo protože jsem se na to docela těšil, ale od té zhruba půl hodiny výš to byl filmový božský koncert na který nezapomenu! Nádhera a to musím podotknout že takové typy animáků (kde se zpívá) nemusím. Navíc po té nechutné Masonově sračce Pig jsem si tímhle zase trošku zlepšil náladu a co se týče těch písní, které na těch animákách nemusím, byly dobrý :D. Troufnu si říct, že snad lepší než Lego příběh spolu s Univerzitou pro příšerky. Nádhera. ()

angloumene

Tak nějak jsem čekala, že to bude opravdu ale opravdu dobrá pohádka... Aspoň stejně povedená jako třeba Na vlásku. A ono nakonec nic moc. Trošku vykonstruovaný příběh, kde dostane prostor jen několik málo postav a najednou konec. Velká škoda, že se prostě nedalo pořádně přilnout k jednotlivým charakterům... ()

Randyz

Ač na animáky koukám jen párkrát do roka, tak mě film hodně příjemně překvapil a pobavil. Byl to fajn vizuální a hudební relax. Sněhulák byl nejlepší :-D A doporučuji určitě koukat ve 3D. Chvíli jsem si myslel, že mi v pokoji sněží :-) ()

Paldiny

U Disneyho znovu oprášili predlohu Hansa Christiana Andersena a s ideálnym načasovaním využili predvianočný povyk do poslednej kvapky alebo vločky ako len chcete. V čom je Frozen iná (lepšia) od digitálnych kolegov? Zvieratká onemeli čo je po teatrálnych Madagaskarčanoch a iných vtieravých zveroch krok správnym smerom. Dvorný komik snehuliak Olaf sa drží v medziach únosnosti a aj keď je film výhradne smerovaný krpcom neotravuje ani dospelého. Na moje prekvapenie aj ten príbeh nie je až tak predvídateľný ako sa spočiatku môže zdať, máme tu kráľovstvo, nejaké to prekliatie, lásku na prvý pohľad a drevorubača pripomínajúceho Shreka. Animácia hodná vysokého rozpočtu nezaostáva, čo však nebaví je prahopustá jednoduchosť a popová uvrieskanosť muzikálových čísel aké by som neváhal do budúceho projektu vypustiť. Ako miliardový kino-hit určite sklamanie ako doobedňajší vianočný prebudzáčik plne funkčné. Deti sa samozrejme od obrazovky nepohnú ani v iné ročné obdobie. ()

IvoB

Ničím zvlášť vynikající (i když také nezávadná) disneyovka, s klasicky dobrou animací a profláklým soundtrackem. Je to spíše takový standard na pomezí 3 a 4 hvězdy. K tomu průměru to má ale přeci jenom blíže. ()

Aerine

Magické, sníh a led jsou doslova pohádkové, ale nebavím se na 100%.Písničky nejsou nijak extra chytlavé a zapamatovatelné, ale oceňuji, že záchrana Anny nepřichází od "té pravé lásky", ale od sestry Elsy. Tím se výjimečně ruší pohádkové klišé, i když nechybí "Žili spolu štastně až do smrti" a zlo v pohodbě Hanse je nedrasticky potrestáno. Takových pohádek víc :) ()

Bouřňák

Velké zklamání. Zpívané pasáže jsou bohužel časté a navíc silně trapné. Nechybělo moc k předčasnému vypnutí filmu. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood