Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. (Falcon)

Bouřňák

Velké zklamání. Zpívané pasáže jsou bohužel časté a navíc silně trapné. Nechybělo moc k předčasnému vypnutí filmu. ()

Tristaver

Nechápu ten všudypřítomný hype, nechápu Oscara a nechápu miliardové tržby (!), nicméně na druhou stranu je to animák se zajímavým zvratem, a to člověk tak často nevidí. Je ale škoda, že obecně je ten příběh je vlastně úplně nijaký. Kvůli tomu to jako celek vůbec nefunguje, a to i přes hezký vizuál a skvělé akční scény. ()

Patrik256

Tržby v USA za první víkend: 67 391 326 $ (3742 kin) Náklady na výrobu: 150 mil. $ Ocenění: Oscar - animovaný film, píseň (Let It Go) Zlaté glóby - animovaný film; nominace: píseň (Let It Go) BAFTA - animovaný film ()

Shimargh odpad!

No ty vole, to byla, ale hloupá sračka! A větší kokot, než byl ten zkurvenec sněhulák snad na světě není! ()

Wishkah

Úvod jako z, nelogičnost a představení dvou nejhorších rodičů v dějinách disneyho pohádek zachraňují vcelku pěkné písničky, jejichž vrcholem je Let It Go. Ve druhé půlce je film akčnější a celkově zábavnější. Fajn pohádka pro holky, nicméně i když Na Vlásku mi přijde o hodně lepší ()

Mikino00

Disney šel s kvalitou dolů, opět to sice vypadá zdařile, jenže příběh je plytký, předvídatelný a co hůře nezábavný. Vinu dávám scénáři, kde i nečekané zvraty jsou předem jasné a navíc podané dosti ledabyle. Neoblíbil jsem si ani hlavní hrdinku, která vše špatné vlastně způsobila, její sestra byla mnohem sympatičtější a pochopitelnější, líbil se mi los Sven a naopak sněhulák, nápadně připomínal jistého známého osla. ()

LuckyStar

Průser roku (!) Mizerný písničky, příběh na facku, vtipy k uzoufání. Tohle že je odkaz Tangled (jednoho z nejlepších animáků poslední dekády)?! Ani ten sob tu nefunguje, sněhulák už vůbec ne a ty nádherný oči co tohle studio umí dělat jako jediný na světě zmizí s poledním dobrým záběrem v prvních deseti minutách. Wow. Vypnuto krátce za půlkou, hodně nečekaný. PS: Vítězství na Oscarech je samozřejmě omluva Akademie za ignorování Tangled; takhle "bohužel" moderní Oscaři fungují. ()

H4ku11

Ako mnohí ďalší som sa tešil na ďalšie predvianočné dielo z dielne Disney, no rozhodne nepotešilo tak ako Na vlásku pred 2 rokmi. Opäť tu boli postavičky, ktoré mi vyčarovali úsmev na tvári, no nebolo to až také intenzívne. Príbeh bol čitateľnejší a ani hudba nedosahovala takých kvalít ako predošlá snímka. ()

Mikeel

Mám pocit, že tentokrát útočí tahle nádherně animovaná Disneyovka především na dětské publikum, protože já jsem postrádal nějaký inteligentnější a lépe vygradovaný příběh - něco, kde se humor nezakládá na pádech a jiných až příliš infantilních eskapádách. Nicméně, písničky fakt hezký, ty mi tam nikterak nevadily, ačkoliv jich bylo poněkud více, než v Na vlásku. Celkově jsem byl však zklamán. Pohádka je to roztahaná, uzívaná a moc negraduje. ()

geimz

Chýbajúci príbeh a pre mňa tradične neznesiteľné pesničky ako-tak zachraňuje snehuliak, jediná skutočne vtipná postava celého animáku. ()

Phorbo

Příjemná hudba, skvělá animace a normální příběh, který nikoho nezaujme. Na ty oskary asi toho není nominováno moc, jinak by bylo z čeho vybírat. Jako každý animák má své světlé momenty. Klasické easter eggy, které se dají najít, gagy, které pochopí spíš dospělí než děti… Chyběla mi nějaká písnička na konci na náměstí. Bylo ji tam dost a na konci žádná. Škoda toho. ()

Milky.

Úporně odmítám podobné animované pohádky, které v moderní době tak fičí už od dob Shreka a Příšerek s.r.o.. Na tohle jsem byl ale zvědavý a nějak jsem se k tomu doklepal. Kupodivu nelituju, animace nádherná, prostředí krásné, grafici se můžou poklepat po ramenech. Postavy nepůsobily tak infantilně a pohádkově jak je zvykem (když odpustím srnčí oči dvou hlavních krásek) a dokonce ani debilní sob stylizovaný na psa a živý sněhulák mě neiritovali tak, jak jsem čekal. Chválím a možná někdy mrknu i na Tangled pokud je to na stejné vlně. Co jsem ale nepochopil byla naprosto zbytečná a debilní část s mluvícíma šutrama. ()

zelvicka.

Tak má to svoje mouchy, ale konečně pohádka, která to vidí trochu reálně - princ nehodlá zachraňovat království, není nad sesterskou lásku, a pomoc si občas musíme koupit... Navíc kampaň "Děti žerte mrkev, je to cool". Odvařenej z toho nějak nejsem, ale špatné to nebylo. ()

Zombi

Vizuálně super, hezké písničky, zábavný sob Sven, sem tam slušná akce, toť asi největší klady. Bohužel příběhově je to slabší, především co se logiky týče, humoru to taky moc nepobralo, písničky jsou sice hezké, ale dlouhé, takže film hrozně zpomalují, především v první půli, kdy ani nejsou moc podpořeny vizálními kejklemi jako ve druhé půlce. Myslím, že pro menší děti to není až tak atraktivní jako některé veselé jednohubky a dospělé zase rozladí dlouhé písně a podivná motivace postav. S Na vlásku opravdu nesrovnávat, to je úplně jiná liga. 3 hvězdy. ()

Ollie235

Milá, byť nepříliš zajímavá pohádka s moc pěknými hudebními čísly, ale za to takřka bez děje. Už podle této úvodní věty je asi zřejmé, že se mi Frozen líbilo tak napůl. A přesně tak tomu bylo vlastně už od první minuty - začátek vůbec nebavil, ani nenavnadil, pak to zase chvíli docela šlo, ale nebýt Olafa se Svenem, kteří druhou polovinu odtáhli víceméně sami, šel bych s hodnocením pravděpodobně ještě níž. Předloňské Tangled mě bezpochyby oslovilo víc. ()

Ant_Antony

Popravdě, jak mám pohádky poslední dobou zase rád, tak tohle byla (na ten poprask okolo) hodně velká sněhová koule, která se ve vteřině změnila na praskající bublinu. ()

TeraBum

Ale jo, je to fajn. Písničky jsou chytlavé, vtipy povedené, sněhulák Olaf parádní. Ale nějak si nemůžu pomoct, prostě mě to tolik nechytlo. Kdybych nemilovala Tangled, řekla bych, že animáky prostě nejsou pro mě. Takhle nevím, čím to je. ()

Marys

Na to, čo film nakoniec poskytol, má podľa môjho názoru až príliš veľký ohlas. Nehovorím, že je zlý, no je mnoho porovnateľných filmov, ak nie lepších. Na také Tangled sa napríklad podľa môjho názoru nechytá. Rád som si ho pozrel, pobavil ma, dobrým animákom menej ako 4 hviezdy neudelím, no úplne ma za srdce nechytil. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood