Německo / Rakousko,
(2019–2021), 13 h 20 min
(Minutáž: 50 min)
Epizody(16)
-
Bauernregel (S09E01)
-
Waldsterben (S09E02)
-
Eine Leiche zuviel (S09E03)
-
Hals- und Beinbruch (S09E04)
-
Pony am Stock (S09E05)
-
Jeder Schuss ein Treffer (S09E06)
-
Ein Fußgänger sieht rot (S09E07)
-
Der Bartmeister (S09E08)
-
Zu späte Einsicht (S09E09)
-
Eine Leiche zum Kaffee (S09E10)
-
Eine persönliche Angelegenheit (S09E11)
-
Daumen hoch (S09E12)
-
Milchmord (S09E13)
-
Die Kinder der fünf Seen (S09E14)
-
Die letzte Reise (S09E15)
-
Tod dem König (S09E16)
Hrají
Carolin Hartmann
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kathi Leitner
Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Marc Philipp Kochendörfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Anna März
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Thomas Gräßle
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rozmarné jaro (2011) (seriál)
Victoria Abelmann-Brockmann
Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Jens Nünemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Katharina Schwarz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Andrej Agranovski
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Lina Maria Spieth
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Stefan Pfau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Jessica Martin
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Marco Braun
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Lilly Vogler
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Lilly Forgách
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Yasmani Stambader
Rakousko
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Sisi (2021) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Josef Eder
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Hans Stadlbauer
Německo
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Oktoberfest: krev a pivo (2020) (seriál)
Bella Germania (2019) (seriál)
Roland Schreglmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
1864 (2014) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Benedikt Schulz
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)